توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

صرافی بایننس 1 میلیون دیگر توکن BNB سوزاند

صرافی بایننس 1 میلیون دیگر توکن BNB سوزاند

سوزاندن توکن اساسا به معنی حذف دائمی آن از موجودی در گردش است. این موضوع منجر به کاهش موجودی توکن می‌شود و از نظر تئوری، قیمت توکن‌های باقی‌مانده را افزایش می‌دهد...

صرافی بایننس 1 میلیون دیگر توکن BNB سوزاند

صرافی بایننس 1 میلیون دیگر توکن BNB سوزاند

صرافی ارز دیجیتال بایننس روز جمعه پانزدهمین دوره سوزاندن توکن BNB را انجام داد. گفتنی است این رویداد هر سه ماه یکبار انجام می‌شود. توکن‌های BNB به منظور پرداخت کارمزدهای بایننس استفاده می‌شوند و صرافی بایننس به کاربرانی که به حد کافی این ارز دیجیتال را در اختیار داشته باشند تخفیف می‌دهد.

سوزاندن توکن اساسا به معنی حذف دائمی آن از موجودی در گردش است. این موضوع منجر به کاهش موجودی توکن می‌شود و از نظر تئوری، قیمت توکن‌های باقی‌مانده را افزایش می‌دهد.

صرافی بایننس هر سه ماه یکبار به سوزاندن توکن های BNB می‌پردازد. با توکن‌سوزی اخیر، مجموع موجودی توکن‌های بایننس کوین از ۱۷۰,۵۳۲,۸۲۵ به ۱۶۹,۴۳۲,۹۳۷ توکن کاهش یافت.

ارزش تقریبی ۱,۰۹۹,۸۸۸ توکن سوزانده‌شده اخیر معادل با ۵۹۵ میلیون دلار بوده است. با توجه به رشد چشمگیر قیمت BNB، این بزرگترین دوره توکن‌سوزی از لحاظ ارزش دلاری بوده است.

قیمت توکن BNB از ابتدای سال تاکنون ۱۵۲۰ درصد افزایش یافته و از ۳۸ دلار به رکورد ۶۰۶ دلار در تاریخ ۱۲ آوریل رسیده است.

صرافی بایننس 1 میلیون دیگر توکن BNB سوزاند
قیمت توکن BNB

پس از آن، قیمت بایننس کوین اندکی کاهش یافت و اکنون به ۵۳۶ دلار رسیده است. فقط در هفته گذشته، قیمت BNB تقریبا ۲۵ درصد دیگر افزایش یافته است.

صرافی بایننس 1 میلیون دیگر توکن BNB سوزاند

چانگ پنگ ژائو مدیرعامل صرافی بایننس رشد اخیر BNB را به دلیل رشد صنعت دیفای عنوان کرده است. صرافی بایننس توانسته است از طریق بایننس اسمارت چین، مقداری از سهم اتریوم از بازار دیفای را به خود اختصاص دهد. ژائو افزوده است که وارد شدن سهام کوین‌بیس به بورس نزدک نیز به این موضوع کمک کرده است.

در سال ۲۰۱۷ که بایننس BNB را عرضه کرد، متعهد شد که مجموعا ۱۰۰ میلیون توکن BNB را بسوزاند. این مقدار معادل با نیمی از کل موجودی BNB است. طبق گزارش The Block، بایننس تاکنون ۱۵.۳ درصد کل موجودی BNB را سوزانده است.

معیارهای درون زنجیره‌ای بایننس اسمارت چین هم‌چنان قوی و منسجم هستند

از لحاظ فاندامنتال، کاهش قیمت امروز BNB می‌تواند موقتی باشد، زیرا معیارهای درون زنجیره‌ای بایننس اسمارت چین به رشد اکوسیستم پیرامون این ارز دیجیتال اشاره می‌کند.

بایننس اسمارت چین دارای سطح بالایی از فعالیت کاربران است، به طوری که این شبکه اکنون میزبان ۶۴,۹۵۷,۷۳۷ آدرس منحصربه‌فرد است. تعداد تراکنش‌های روزانه بایننس اسمارت چین از ابتدای ماه تاکنون ۳ میلیون افزایش یافته و به رقم ۴.۷۳۷ میلیون تراکنش رسیده است.

این سطح از فعالیت در بایننس اسمارت چین علیرغم توکن‌سوزی BNB در هر سه ماه، به معنای آینده‌ای خوش‌بینانه و صعودی برای BNB است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

صرافی بایننس 1 میلیون دیگر توکن BNB سوزاندصرافی بایننس 1 میلیون دیگر توکن BNB سوزاندصرافی بایننس 1 میلیون دیگر توکن BNB سوزاندصرافی بایننس 1 میلیون دیگر توکن BNB سوزاند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,558.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,355.91
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.207299