توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

شیبا 20 درصد سقوط می‌کند

شیبا 20 درصد سقوط می‌کند

شیبا 20 درصد سقوط می‌کند زیرا یلان ماسک...

شیبا 20 درصد سقوط می‌کند

شیبا 20 درصد سقوط می‌کند

شیبا ، که اخیراً با الهام از دوج کوین در حال افزایش است ، در 20 ساعت 20 درصد تغییر کرد،زیرا بنیانگذار تسلا و مدیرعامل فرضی دوج ایلان ماسک در توییتر اعلام کرد که هیچ توکن شیبایی در اختیار ندارد.

این اصلاحات پس از آن صورت گرفت که شیبا به بالاترین سطح قبلی خود رسید و در 24 اکتبر پس از افزایش بیش از 500 درصدی از ابتدای اکتبر ، صعود 0.000044 دلاری محلی را برچسب گذاری کرد.

در بحبوحه افزایش قیمت توکن ، کاربر توییتر “ShibaInuHodler” از ماسک پرسید چقدر شیبا در دست دارد ، که ماسک پاسخ داد: “هیچ”

شیبا 20 درصد سقوط می‌کند

در حالی که فروشندگان شیبا قبلاً برای کسب سود در بالاترین سطح محلی توکن وارد عمل شده بودند ، و به سرعت 10 درصد دیگر را از دست می داد تا در حدود نیم ساعت پس از پاسخ ماسک ، معادل 0.000035 دلار معامله شود. از آن زمان شاهد نوسان قیمت هستیم.

واکنش ها به نظرات ماسک از سوی سرمایه گذاران شیبا متفاوت است ، به طوری که ShibaInuHodler پیشنهاد می کند که ماسک باید در برخی از نشانه های Shiba Inu سرمایه گذاری کند.

دیگران از ShibaInuHodler برای مشارکت انتقاد کردند ، و “Shibalaskan” از آنها خواست تا “لطفاً آزار رساندن به افراد مشهور را متوقف کنید وقتی جامعه بدون این نوع حماقت خوب عمل می کند.

شیبا 20 درصد سقوط می‌کند

نمایش درام دوج کوین زمانی اتفاق می افتد که ماسک به توییتر بازگشته است تا از مزایای دوج حمایت کند.

در 24 اکتبر ، بنیانگذار SpaceX در توئیتر خود نوشت: “من با بسیاری از افراد در خطوط تولید تسلا یا ساخت موشک صحبت کردم. آنها کارشناسان مالی یا تکنسین های سیلیکون نیستند. به همین دلیل است که من تصمیم گرفتم از دوج حمایت کنم – مانند رمز ارز مردم.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

شیبا 20 درصد سقوط می‌کندشیبا 20 درصد سقوط می‌کند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,478.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,229.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.175328