توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

شوخی ایلان ماسک با دوج کوین

شوخی ایلان ماسک با دوج کوین

ایلان ماسک مدیرعامل تسلا یکی از ویژگی های مضحک دوج کوین را برای شرکت خود که بزرگترین تولید کننده خودرو های برقی در جهان است ارائه داد...

شوخی ایلان ماسک با دوج کوین

شوخی ایلان ماسک با دوج کوین

ایلان ماسک مدیرعامل تسلا یکی از ویژگی های مضحک دوج کوین را برای شرکت خود که بزرگترین تولید کننده خودرو های برقی در جهان است ارائه داد.

ماجرا از این قرار بود که فردی در توییتر نوشت که سیستم خودران خودرو های تسلا اگر حتی یک سگ را خیابان ببیند آنرا تشخیص داده و مسیر خود را عوض خواهد کرد و ایلان ماسک نیز در پاسخ به این فرد گفت که اگر ماشین یک سگ با نژاد شیبا اینو ببیند می‌تواند یک دوج کوین ارائه کند و این حرف او بر مبنای شوخی و طنز بود.

این ایده ممکن است بی معنی بنظر برسد اما شرکت Spiritus به تازگی یک سه چرخه با نام Daymak طراحی کرده که این سه چرخه در زمانی که خاموش است و در حالت پارک قرار دارد می‌تواند به استخراج دوج کوین و اتریوم و بیت کوین بپردازد.

شایان ذکر است که بدانید شرکت Spiritus نیز در زمینه ساخت خودرو های برقی فعالیت می‌کند و یکی از رقبای جدی شرکت تسلا می‌باشد.

مرز بسیار باریکی بین برنامه های شوخی و واقعی ایلان ماسک وجود دارد و او قبلاً در ماه آپریل اعلام کرد که او دوج کوین را همراه با فضاپیمای اسپیس ایکس به فضا خواهد فرستاد و بسیاری از مردم این حرف او را مسخره کرده و بر این باور بودند که او شوخی می‌کند اما چندی بعد ماسک اعلام کرد که نام فضاپیمایی که در سال 2022 از سوی اسپیس ایکس به فضا پرتاب خواهد شد DOGE-1 است و این شوخی به واقعیت پیوست.

در اواخر می ماسک از این ایده که با گرمای حاصل از استخراج دوج کوین می‌توان یک وان آبگرم ساخت حمایت کرد.

بنظر شما ایلان ماسک تا چه زمانی به حمایت کردن از دوج کوین ادامه خواهد داد؟

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

شوخی ایلان ماسک با دوج کوین
شوخی ایلان ماسک با دوج کوین

شوخی ایلان ماسک با دوج کوینشوخی ایلان ماسک با دوج کوینشوخی ایلان ماسک با دوج کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,376.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,224.34
  • tetherTether (USDT) $ 0.997197
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.175031