توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

شرکای پالائو با ریپل در زمینه ارز دیجیتال ملی شریک می شود

شرکای پالائو با ریپل در زمینه ارز دیجیتال ملی شریک می شود

این مشارکت به پالائو کمک می کند تا با اقلیم سازگار باشد و در عین حال...

شرکای پالائو با ریپل در زمینه ارز دیجیتال ملی شریک می شود

شرکای پالائو با ریپل در زمینه ارز دیجیتال ملی شریک می شود

این مشارکت به پالائو کمک می کند تا با اقلیم سازگار باشد و در عین حال پرداخت های فرامرزی و فناوری های ارز دیجیتال خود را افزایش دهد.

ریپل، شبکه پرداخت دیجیتال، با جمهوری پالائو همکاری کرده است تا به کشور جزیره ای اقیانوس آرام کمک کند تا ارز دیجیتال خود را توسعه دهد.

تمرکز اولیه این مشارکت، توسعه یک ارز دیجیتال با پشتوانه دلار آمریکا برای کمک به تسهیل پرداخت‌های فرامرزی برای کشور خواهد بود.

شرکای پالائو با ریپل در زمینه ارز دیجیتال ملی شریک می شود

طبق اعلام ریپل، این همکاری “می تواند شاهد اجرای اولین استیبل کوین ملی تحت حمایت دولت در نیمه اول سال 2022 باشد”.

ریپل پیشنهاد کرد که ارز دیجیتال ملی ممکن است لزوماً یک CBDC دیگر نباشد.

ریپل به پالائو پشتیبانی فنی، تجاری، طراحی و سیاست ارائه می‌کند. در همین حال، کاوش یک استیبل کوین با پشتوانه دلار آمریکا و موارد استفاده مرتبط (مانند ثبت شرکت‌ها) در XRP Ledger می‌تواند جایگزین مناسبی برای ارزهای دیجیتال بانک مرکزی (CBDC) برای کشورهایی مانند پالائو باشد.

رئیس جمهور پالائو، سوانجل ویپس جونیور، گفت که ارز دیجیتال ملی “دسترسی مالی بیشتری را برای شهروندان پالائو فراهم می کند.”

به عنوان یک کشور جزیره ای، پالائو به ویژه در برابر برخی از اثرات وتغییرات اقلیمی آسیب پذیر است و ریپل گفت که این یکی از دلایلی بود که برای این شغل انتخاب شد. این شرکت گفت که XRP Ledger “کربن خنثی است و 120000 برابر انرژی کارآمدتر از بلاک چین های Proof-of-Work است.”

شرکای پالائو با ریپل در زمینه ارز دیجیتال ملی شریک می شود

جیمز والیس، معاون تعاملات بانک مرکزی در ریپل، گفت: “ما از همکاری با پالائو برای رسیدن به هدف مالی واقلیمی آن هیجان‌زده هستیم.”

ما یک فرصت فوق‌العاده داریم تا فناوری و تجربیات خود را با ویژگی‌های منحصر به فرد پالائو گرد هم بیاوریم تا تأثیر اقتصادی و اجتماعی واقعی برای کشور داشته باشیم.»

ریپل با ملاحظات اقلیمی و محیطی غریبه نیست. در فوریه سال جاری، هدف خود را مبنی بر صفر شدن خالص کربن تا سال 2030 اعلام کرد و با ساخت خالص کربن XRP با کمک ابزار EW Zero شروع کرد.

EW Zero یک راه‌حل منبع باز از Energy Web است که به کسب‌وکارها اجازه می‌دهد انرژی‌های تجدیدپذیر توکن‌شده را خریداری کنند تا به آن‌ها کمک کند تا از شبکه کربن خنثی شوند.

ریپل همچنین یک دور مالی 44 میلیون دلاری برای تامین‌کننده فین‌تک انرژی تجدیدپذیر Nelnet برای کمک به تأمین مالی طرح‌های آگاهانه محیط‌زیست در سراسر ایالات متحده رهبری کرد.

ریپل مشغول بررسی پرونده خود با SEC است که آیا توکن های XRP به عنوان اوراق بهادار ثبت نشده در سال 2013 منتشر شده اند یا خیر. برد گارلینگ هاوس اخیراً گفت که او معتقد است این پرونده پیشرفت خوبی داشته است و در سال 2022 به پایان خواهد رسید.

XRP در حال حاضر حدود 1.05 دلار معامله می شود. این هفته 0.42 درصد افزایش داشت، اما تا نوامبر 5.47 درصد کاهش داشت.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

شرکای پالائو با ریپل در زمینه ارز دیجیتال ملی شریک می شودشرکای پالائو با ریپل در زمینه ارز دیجیتال ملی شریک می شودشرکای پالائو با ریپل در زمینه ارز دیجیتال ملی شریک می شودشرکای پالائو با ریپل در زمینه ارز دیجیتال ملی شریک می شودشرکای پالائو با ریپل در زمینه ارز دیجیتال ملی شریک می شود

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,494.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,134.83
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.179315