توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

شاید تا ماه دسامبر پامپ بزرگی به بیت کوین واردشود، که معیار قیمت BTC را نشان می دهد

به دلیل پدیده نادر صعودی که برای اولین بار در هفت سال اخیردر بیت کوین (BTC)رخ داده است ، باید "افزایش" زیادی اتفاق بیفتد

شاید تا ماه دسامبر پامپ بزرگی به بیت کوین واردشود، که معیار قیمت BTC را نشان می دهد

RSI تصادفی همه حرکتها را کپی می کند که بالاترین رکورد 2013 را به همراه دارد، اما ممکن است تا آخرین لحظه امسال منتظر بمانید.

به دلیل پدیده نادر صعودی که برای اولین بار در هفت سال اخیردر بیت کوین (BTC)رخ داده است ، باید “افزایش” زیادی اتفاق بیفتد

در آخرین به روزرسانی خود در مورد شاخص قدرت نسبی بیت کوین (RSI) ، TechDev ، تحلیلگر محبوب توییتر ، شباهت های زیادی را بین امسال و روند صعودی BTC 2013 نشان داد.

RSI تصادفی ” صعودی” را می بیند

با افزایش قیمت بیت کوین ، RSI به سرعت در حال افزایش است و در حال حاضر از منطقه “خرید بیش از حد” در حال سرد شدن است که نشان دهنده عقب نشینی موقت – حتی اگر اندک – قیمت است.

با این حال ، RSI تصادفی در حال تکرار حرکت خود از سال 2013 است ، که قبل از صعود بیت کوین به بالاترین حد خود در آن زمان حدود 1300 دلار بود. برای مقایسه ، BTC/USD در آن سال با 13 دلار شروع شد.

RSI تصادفی قدرت و ضعف نسبی شاخص RSI را اندازه گیری می کند.

بیت کوین در این چرخه دومین صعود ماهانه خود را بین 20 تا 80 داشت. سپتامبر 2021 و مه 2020 .

شاید تا ماه دسامبر پامپ بزرگی به بیت کوین واردشود، که معیار قیمت BTC را نشان می دهد
نمودار تصویری تصادفی بیت کوین در مقابل BTC/USD. منبع: TechDev/Twitter

تا دسامبر همه چیز ساکت است؟

هرچقدر که ممکن است تاثیرگذار به نظر برسد ، گاو نر بیت کوین ممکن است مجبور باشد کمی بیشتر منتظر بماند تا فشار نهایی به اوج برسد.

این نیز به لطف داده های تاریخی قیمت BTC ، که تحلیلگر Rekt Capital می گوید بیشترین رکورد جدید تاریخ در ماه دسامبر را نشان می دهد ، به جای “Uptober”.

علاوه بر این ، ممکن است نوامبر حتی به سطح قیمت فعلی کمی بالاتر از 50،000 دلار بازگردد.

بر اساس تمایلات مکرر تاریخی #BTC در چرخه … بیت کوین می تواند در اکتبر به 63،500 دلار افزایش یابد سپس در ماه نوامبر به پایین ترین/متوسط 50،000 دلار میرود و به رکورد جدید All Time Time $ BTC #Crypto #Bitcoin میرسد – Rekt Capital (rektcapital) 5 اکتبر 2021

با این وجود ، چنین پیش بینی به ظاهر محافظه کارانه با سایر مدل های محبوب ، به ویژه “بدترین سناریو” سری بسته ماهانه از خالق مدل سهام به جریان PlanB ، در تضاد نیست.

پیش بینی ها 63،000 دلار برای ماه اکتبر ، 98،000 دلار برای نوامبر و حداقل 135،000 دلار برای بسته شدن ماهانه دسامبر درخواست می کند. اعداد ماه های آگوست و سپتامبر – به ترتیب 47000 دلار و 43000 دلار که دقیقاً درست بود.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

شاید تا ماه دسامبر پامپ بزرگی به بیت کوین واردشود، که معیار قیمت BTC را نشان می دهدشاید تا ماه دسامبر پامپ بزرگی به بیت کوین واردشود، که معیار قیمت BTC را نشان می دهدشاید تا ماه دسامبر پامپ بزرگی به بیت کوین واردشود، که معیار قیمت BTC را نشان می دهدشاید تا ماه دسامبر پامپ بزرگی به بیت کوین واردشود، که معیار قیمت BTC را نشان می دهد

شاید تا ماه دسامبر پامپ بزرگی به بیت کوین واردشود، که معیار قیمت BTC را نشان می دهد
  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,301.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,225.37
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.326834