توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

سود 1 میلیارد دلاری از بیتکوین

سود 1 میلیارد دلاری از بیتکوین

مدیر دارایی Ruffer لندن،پس از سود یک میلیارد دلاری در کمتر از شش ماه، از خرید و فروش بیتکوین، اظهار داشته که تمایل به انجام معاملات بیشتری در آینده دارد...

سود 1 میلیارد دلاری از بیتکوین

سود 1 میلیارد دلاری از بیتکوین

مدیر دارایی Ruffer لندن،پس از سود یک میلیارد دلاری در کمتر از شش ماه، از خرید و فروش بیتکوین، اظهار داشته که تمایل به انجام معاملات بیشتری در آینده دارد.

مدیر دارایی این شرکت سرمایه گذاری ،توانسته از سرمایه گذاری 600 میلیون دلاری بیتکوین که در ماه نوامبر سال 2020 انجام داده بود، بیش از 1 میلیارد دلار سود کند.

هامیش بیلی، مدیر سرمایه گذاری در شرکت مدیریت دارایی مستقر در لندن، در گفتگو با خبرگزاری تایمز، فاش کرد که شرکت روفر معامله بیتکوین خود را با سودی بیش از 1.1 میلیارد دلار ،در ماه آوریل بسته است:

“هنگامی که در ماه دسامبر و اوایل ژانویه، قیمت دو برابر شد، برای مشتریان خود سود کسب کردیم. ما به طور فعال پوزیشن معاملاتی مربوطه را مدیریت کردیم و در زمان فروش در ماه آوریل، سود کل این معامله، کمی بیشتر از 1.1 میلیارد دلار شد. “

بیلی اطمینان دارد که موسسات مالی بزرگ، از جمله روفر و گلدمن ساکس، به خرید بیتکوین ادامه خواهند داد و اظهار داشت که خریدهای دیگر “مطمئناً در راه است:”

“اگر شما یک استراتژی ،شامل چند دارایی دارید، یعنی دارایی هایی که به طرق مختلف رفتار می کنند، واقعاً مفید است.

اگر همه دارایی های مختلف شما با همان پویایی و مشابه هم حرکت کنند،دیگر استراتژی چند دارایی وجود ندارد. “

انتظار می رود در آینده،شرکت های سرمایه گذاری بزرگ دیگری وارد سرمایه گذاری در حوزه ارزای دیجیتال بشوند،در حال حاضر بیشترین سرمایه گذاری نهادی از سوی شرکت های MicroStrategy ، Tesla،Square با ارزش 5.2 میلیارد دلار انجام شده است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

سود 1 میلیارد دلاری از بیتکوین
سود 1 میلیارد دلاری از بیتکوین
سود 1 میلیارد دلاری از بیتکوین

سود 1 میلیارد دلاری از بیتکوینسود 1 میلیارد دلاری از بیتکوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,478.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,229.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.175328