توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!

سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که ۴ درصد از افراد شاغل در آمریکا، پس از کسب سودهای کلان از بازار ارز دیجیتال...

سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!

سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!

نتایج یک نظرسنجی جدید نشان می‌دهد که ۴ درصد از افراد شاغل در آمریکا، پس از کسب سودهای کلان از بازار ارز دیجیتال، شغل دائمی خود را ترک کرده‌اند. ظاهراً بیشتر این افراد جزو قشر کم‌درآمد آمریکا بوده‌اند.

به گزارش کریپتو پوتیتو، داده‌های شرکت تحقیقاتی سیویک ساینس (Civic Science) نشان می‌دهد که نزدیک به ۴ درصد از آمریکایی‌ها پس از سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال و کسب سودهای کلان طی ۱۲ ماه گذشته از شغل خود استعفا داده‌اند. جالب اینجاست که اکثر این افراد جزو قشر کم‌درآمد محسوب می‌شدند و سالانه کمتر از ۵۰ هزار دلار درآمد داشتند.

نظرسنجی‌های سیویک ساینس نشان می‌دهد که ۷ درصد از شرکت‌کنندگان فردی را می‌شناسند که پس از کسب سود از طریق سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال، از شغل خود استعفا داده‌‌ است.

رسیدن بیت کوین به 100 هزار دلار تا پایان سال 2021 بعید به نظر می‌رسد

بررسی دقیق‌تر این موضوع نشان می‌دهد اکثر افرادی که چنین تصمیمی گرفته‌اند، جزو کارمندان و کارگرانی هستند که پایین‌ترین میزان درآمد را داشته‌اند و درآمد سالیانه ۶۴ درصد از آنها کمتر از ۵۰ هزار دلار بوده است. از سوی دیگر، تنها ۸ درصد از افرادی که درآمد ۱۵۰ هزار دلار به بالا داشتند، از شغل خود استعفا داده‌اند.

مارک کوبان (Mark Cuban)، میلیاردر و کارآفرین موفق آمریکایی، نتیجه این تحقیقات را در توییتر خود به اشتراک گذاشته است. او گفته است که رشد اخیر ارزهای دیجیتال، می‌تواند در آینده باعث افزایش این تعداد شود.

کوبان در توییتر خود نوشته است:

رسیدن بیت کوین به 100 هزار دلار تا پایان سال 2021 بعید به نظر می‌رسد

۴ درصد از مردم آمریکا به خاطر کسب بود از ارزهای دیجیتال از شغل خود استعفا داده‌اند و تعداد زیادی از آنها کمتر از ۵۰ هزار دلار درآمد داشته‌اند. اکنون می‌دانیم که چرا بسیاری از مردم از شغل‌های با درآمد کم خود استعفا می‌دهند. تمام این [اتفاقات] قبل از جهش اخیر بازار بوده است.

این نظرسنجی همچنین نشان داده است که معامله‌گران تمام‌وقت یا دوره‌ای بازار سهام، به احتمال بسیار زیاد بیشترین افرادی هستند که در بازار ارزهای دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

سیویک ساینس همچنین از سرمایه‌گذاران ارز دیجیتال و افرادی که قصد ورود به این بازار را دارند،‌ خواسته تا بگویند که به چه دلیل درگیر معاملات این کلاس دارایی شده‌اند. تعداد زیادی از افراد، یعنی نزدیک به ۲۸ درصد، گفته‌اند که رشد ارزش سرمایه در بلندمدت دلیل اصلی ورود آنها به بازار بوده است.

از طرفی دیگر، ۲۳ درصد پاسخ داده‌اند که انتظار دارند در کوتاه‌مدت کسب سود کنند. دلیل ۱۲ درصد از شرکت‌کنندگان این بوده است که از شر دخالت‌های دولت خلاص شوند. ۱۱ درصد هم به موضوع حفاظت از سرمایه خود در برابر شرایط نامطلوب اقتصادی اشاره کرده‌اند.

تعجبی ندارد که گروه‌های جوان‌تر در مقایسه با سایرین گرایش بیشتری به پذیرش بیت کوین و دیگر ارزهای دیجیتال داشته‌اند. بازار ارز دیجیتال برای افرادی که کمتر از ۳۵ سال سن دارند، امیدوارکننده‌تر است. ۳۶ درصد از افراد زیر ۳۵ سال انتظار دارند که سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال آنها را از والدین‌شان ثروتمندتر کند. از طرفی دیگر، برای افرادی که بیشتر از ۵۵ سال سن داشتند، این آمار تنها ۶ درصد بوده است.

جوانان آمریکایی و رویکرد آنها نسبت به ارزهای دیجیتال

نتایج یک نظرسنجی‌ دیگر نشان می‌دهد که نزدیک به ۴۰ درصد از آمریکایی‌های کمتر از ۲۹ سال، با اطمینان بیشتری در بازار ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری می‌کنند. این در حالی است که سالمندان تقریباً هیچ تمایلی برای ورود به این بازار از خود نشان نداده‌اند.

متولدین بین سال‌های ۱۹۹۰ تا ۲۰۰۰ میلادی، مخصوصا آنهایی که میلیونر هستند، ‌فعال‌ترین گروهی شناخته شده‌اند که با ارزهای دیجیتال سروکار دارند. تقریبا ۵۰ درصد از آنها پاسخ داده‌اند که حداقل یک‌چهارم از سبد سرمایه‌گذاری خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص داده‌اند. ۳۰ درصد هم گفته‌اند که ۵۰ درصد سبد خود یا بیشتر از آن را در بازار ارز دیجیتال سرمایه‌گذاری کرده‌اند.

جورج والپر (George Walper)، رئیس مؤسسه مشاوره‌ای اسپکترم گروپ (Spectrem Group)، درباره دلیل وسوسه‌انگیز بودن بازار ارز دیجیتال برای نسل جوان‌تر، گفته است:

سرمایه‌گذاران جوان خیلی زود و زمانی که [ارز دیجیتال] این‌قدر شناخته‌شده نبود، وارد بازار شدند. با اینکه [ارز دیجیتال] پدیده جدیدی بود، آنها از نظر ذهنی بیشتر از سایرین با این ایده درگیر شدند.

والپر همچنین گفته است:

سرمایه‌گذاران مسن‌تر و هم‌رده‌های آنها نمی‌‌توانند درک کنند که آیا سرمایه‌گذاری در ارزهای دیجیتال قانونی است [یا خیر]. آنها در درک این موضوع کمی عقب‌ هستند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!

سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!سود‌های کلان 4 درصد از آمریکایی‌ها از ارزهای دیجیتال، باعث شد تا شغل خود را ترک کنند!

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,655.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,565.80
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.221921