توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

سناتور سابق آمریکا در بایننس استخدام شد

سناتور سابق آمریکا در بایننس استخدام شد !

صرافی بایننس اعلام کرد مکس باکوس (Max Baucus) را که چندین سال در سنای آمریکا خدمت کرده است و همچنین به‌عنوان سفیر این کشور در چین بوده است...

سناتور سابق آمریکا در بایننس استخدام شد !

سناتور سابق آمریکا در بایننس استخدام شد
نویسنده : ف.متین

صرافی بایننس اعلام کرد مکس باکوس (Max Baucus) را که چندین سال در سنای آمریکا خدمت کرده است و همچنین به‌عنوان سفیر این کشور در چین بوده است، استخدام کرده تا در زمینه چشم‌انداز نظارتی ایالات‌متحده به این صرافی مشاوره دهد.

به گزارش «The Block»، مکس باکوس در حوزه نظارتی به بایننس مشاوره خواهد داد و به‌عنوان یک رابط بین این صرافی و نهادهای نظارتی عمل خواهد کرد. باکوس قبلاً ریاست کمیته امور مالی سنای ایالات‌متحده و همچنین کمیته مشترک مالیات و همچنین کمیته فرعی حمل‌ونقل و زیرساخت را بر عهده داشته است. او همچنین از سال ۲۰۱۴ تا ۲۰۱۷ (۱۳۹۳ تا ۱۳۹۷) و در دوره باراک اوباما رئیس‌جمهور اسبق ایالات متحده، به‌عنوان سفیر آمریکا در چین فعالیت می‌کرده است.

باکوس در زمان فعالیتش در نهادهای دولتی بیشتر بر روی مسائل مرتبط با اصلاحات بهداشتی متمرکز بود اما زمانی که به‌عنوان سفیر در چین مشغول به فعالیت شد به پرداخت‌های مبتنی بر بلاک چین علاقمند شد.

سال ۲۰۱۷ او در خصوص سیستم‌های پرداخت چین اظهار داشت:

چین از سیستم‌های پرداخت استانداردی که هنوز در ایالات‌متحده کاربرد دارد، پیشی گرفته است.

او همچنین گفته بود که به نظر نمی‌رسد لوایح قانونی که می‌خواهد قوانین نظارتی حوزه فناوری مالی (فین‌تک) را گسترش دهد، پیشرو باشد.

آن‌گونه در پروفایل مکس باکوس در وب‌سایت اتاق بازرگانی ایالات‌متحده آمده است، او یک شرکت مشاوره‌ای را در خارج ایالت خود یعنی مونتانا اداره می‌کند که از طریق آن خدمات مشاوره‌ای به کسب‌وکارهای آمریکایی و چینی ارائه می‌دهد. او پیش از این به‌عنوان مشاور در گروه علی‌بابا مشغول به فعالیت بوده است.

باکوس در یک بیانیه گفته است:

ارزهای دیجیتال و فناوری بلاک چین از قدرتمندترین نیروها برای تغییر در سیستم‌های مالی جهانی به‌حساب می‌آیند. این فناوری‌ها و به‌طور بالقوه هدایتگر انقلابی در حوزه نحوه مدیریت پول هستند که به یک دنیای مالی عادلانه‌تر و منصفانه‌تر منجر می‌شود. بایننس یکی از بزرگ‌ترین سازمان‌هایی است که در الحاق ارزهای دیجیتال به جریان اصلی مشارکت دارد. این یک افتخار است که بتوان به این سازمان در چارچوب‌های پیچیده سیاسی و نظارتی که کلید پذیرش گسترده ارزهای دیجیتال را در اختیار دارند، راهنمایی و مشاوره داد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

سناتور سابق آمریکا در بایننس استخدام شد

سناتور سابق آمریکا در بایننس استخدام شدسناتور سابق آمریکا در بایننس استخدام شدسناتور سابق آمریکا در بایننس استخدام شد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,983.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,603.04
  • tetherTether (USDT) $ 0.998823
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.223214