توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کره جنوبی درETF بیت کوین

سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کره جنوبی درETF بیت کوین

صندوق اعتباری اتحادیه معلمان کره جنوبی (KTCU) قصد دارد...

سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کره جنوبی درETF بیت کوین

سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کره جنوبی درETF بیت کوین

صندوق اعتباری اتحادیه معلمان کره جنوبی (KTCU) قصد دارد پس از مشورت با مدیران دارایی داخلی، روی محصولاتETF بیت کوین سرمایه گذاری کند.

صندوق بازنشستگی عمومی کره جنوبی، اتحادیه اعتباری معلمان کره (KTCU)، گزارش شده است که از طریق یک صندوق قابل معامله در مبادلات ارز دیجیتال به دنبال قرار گرفتن در معرض (ETF)بیت کوین است.

سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کره جنوبی درETF بیت کوین

خبرگزاری محلی کره اکونومیک دیلی روز دوشنبه گزارش داد، KTCU، یکی از بزرگترین سرمایه گذاران نهادی در کره جنوبی، در حال بررسی سرمایه گذاری در یک ETF بیت کوین خالص یا ETF های مرتبط با بیت کوین در نیمه اول سال 2022 است.

بر اساس این گزارش، KTCU در حال بررسی سرمایه گذاری در چندین محصول بیت کوین ETF، از جمله محصولات شرکت مدیریت دارایی کره جنوبی Mirae Asset Global Investments است. این شرکت دو ETF را برای ردیابی ارزش معاملات آتی بیت کوین از طریق شرکت تابعه کانادایی Horizons ETFs در آوریل 2021 راه اندازی کرد.

سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کره جنوبی درETF بیت کوین

از آنجایی که برخی از محصولات ETF مرتبط با ارز دیجیتال به خوبی ساخته شده توسط مدیران دارایی مانند Mirae Asset Global Investments در کره وجود دارد، ما قصد داریم پس از مشورت با مدیران دارایی داخلی، در محصولات ETF سرمایه گذاری کنیم.

این مقام همچنین به سرمایه گذاری بالقوه در یک ETF بیت کوین توسط شرکت تابعه Mirae Asset، Global X ETFs اشاره کرد که در ماه جولای برای ETF بیت کوین در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ثبت نام کرد.

بر اساس این گزارش، KTCU با 40.2 میلیارد دلار دارایی تحت مدیریت، دومین سرمایه گذار نهادی بزرگ در کره جنوبی است. صندوق بازنشستگی 40 درصد سرمایه گذاری خود را در دارایی های جایگزین، 10 درصد داخلی و 9 درصد سهام بین المللی را اختصاص داده است. KTCU هنوز اندازه و سایر جزئیات سرمایه گذاری بالقوه ETFبیت کوین خود را تعیین نکرده است.

این خبر در حالی منتشر می شود که صندوق های بازنشستگی جهانی به طور فراینده ای علاقه مند شده اند تا در معرض ارزهای دیجیتال مانند بیت کوین و شرکت های بزرگ در این صنعت قرار بگیرند.هفته گذشته این شرکت در 21 اکتبر اعلام کرد، صندوق امداد و بازنشستگی آتش نشانان هیوستون 25 میلیون دلار بیت کوین و اتر (ETH) خریداری کرد. هیئت برنامه بازنشستگی معلمان انتاریو کانادا در یک دور مالی 420 میلیون دلاری برای صرافی بزرگ ارزهای دیجیتال، FTX، شرکت کرد .

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

سرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کره جنوبی درETF بیت کوینسرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کره جنوبی درETF بیت کوینسرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کره جنوبی درETF بیت کوینسرمایه گذاری صندوق بازنشستگی کره جنوبی درETF بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 54,907.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,152.97
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.207913