توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

ریپل بازهم در دادگاه پیروز شد

ریپل بازهم در دادگاه پیروز شد

درخواست ریپل برای بدست آوردن مدارکی در مورد سیاست معاملات داخلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از سوی قاضی فدرال سارا نتبورن پذیرفته شد...

ریپل بازهم در دادگاه پیروز شد

ریپل بازهم در دادگاه پیروز شد

درخواست ریپل برای بدست آوردن مدارکی در مورد سیاست معاملات داخلی کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده از سوی قاضی فدرال سارا نتبورن پذیرفته شد.

دادگاه طی اظهار نظری اعلام کرد که این درخواست ریپل به روند حل پرونده و تصمیم گیری بهتر قاضی فدرال کمک خواهد کرد.

سارا نتبورن قاضی فدرال در همین خصوص افزود:
دادگاه دریافت که اطلاعات درخواستی آنها به روند این پرونده کمک خواهد کرد و به همین دلیل این درخواست پذیرفته شد.

کمیسیون بورس و اوراق بهادار نیز در پاسخ به این دستور قاضی فدرال اظهار داشت که سیاست های معاملات داخلی این سازمان ربطی به این پرونده ندارد.

با این حال ریپل مدعی شد که قصد آنها از جمع آوری این مدارک این است که بفهمند آیا کمیسیون بورس و اوراق بهادار به عنوان یک نهاد نظارتی، تفاوتی بین XRP و سایر ارز های دیجیتال قائل شده است یا خیر.

در بیانیه ریپل آمده است:
کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده بین توکن XRP و سایر دارایی های دیجیتال تفاوت قائل شده است و این موضوع به وضوح روشن و آشکار است و ما به دنبال ارائه مدارکی دال بر صحت این موضوع هستیم.

همانطور که توسط U.Today گزارش شده، کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده تمایلی به تحویل مدارک در مورد این موضوع ندارد و این موضوع یک از بحث برانگیز ترین اختلافات در این پرونده است.

اوایل این ماه نیز قاضی فدرال سارا نتبورن درخواست کمیسیون بورس و اوراق بهادار مبنی تمدید مهلت 60 روزه جمع آوری مدارک برای این پرونده علیه ریپل را تأیید کرد.

این خبر منجر به افزایش قیمت توکن XRP نشد و این رمز ارز طی شبانه روز اخیر افزایش قیمتی حدوداً 0.7 درصدی را تجربه کرده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 0.65 دلار معامله می‌شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

ریپل بازهم در دادگاه پیروز شد
ریپل بازهم در دادگاه پیروز شد

ریپل بازهم در دادگاه پیروز شدریپل بازهم در دادگاه پیروز شدریپل بازهم در دادگاه پیروز شد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,261.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,232.75
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.335819