توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

رمزارز بایددر مدارس آموزش داده شود، شهردار جدید نیویورک...

رمزارز بایددر مدارس آموزش داده شود، شهردار جدید نیویورک…

اریک آدامز، شهردار جدید نیویورک معتقد است که مدارس باید دانش‌آموزان را ...

رمزارز بایددر مدارس آموزش داده شود، شهردار جدید نیویورک…

رمزارز بایددر مدارس آموزش داده شود، شهردار جدید نیویورک...

اریک آدامز، شهردار جدید نیویورک معتقد است که مدارس باید دانش‌آموزان را برای حرکت در دنیای ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال آماده کنند.

به نظر می رسد اریک آدامز، شهردار منتخب نیویورک، موضع خود را در حمایت از رمزارزها دو چندان می کند و تاکید می کند که مدارس باید مطالعات ارزهای دیجیتال را در برنامه های درسی خود بگنجانند.

آدامز طی مصاحبه ای در 7 نوامبر با شبکه سی ان ان، ارز دیجیتال را به عنوان “روش جدیدی برای پرداخت کالاها و خدمات در سراسر جهان” توصیف کرد و از مدارس محلی خواست تا دانش آموزان را توسط فناوری بلاک چین و دارایی های دیجیتال برای “شیوه جدید تفکر” تجهیز کنند.

ما باید مدارس خود را برای آموزش فناوری و آموزش این شیوه جدید تفکر باز کنیم.

رمزارز بایددر مدارس آموزش داده شود، شهردار جدید نیویورک...

آدامز همچنین به طور حکایتی به آگاهی کم از کریپتو در میان رای دهندگان جوان خود اشاره کرد. این دموکرات 61 ساله گفت: «وقتی در مورد بلاک چین و بیت کوین صحبت کردم، جوانان در خیابان ایستادند و از من پرسیدند: «این چیست؟»

او همچنین به برنامه‌هایی برای تشویق کسب‌وکارهای نیویورکی به پذیرش بیت‌کوین (BTC) و سایر ارزهای دیجیتال به‌عنوان نوعی پرداخت اشاره کرد و گفت که «با دقت پیش می‌رود» و «آن را درست می‌کند». شهردار منتخب افزود که نیویورک باید “مرکز نوآوری” باقی بماند، مهم نیست که این نوآوری چیست.

نظرات آدامز با واکنش‌های متفاوتی از سوی جامعه کریپتو در رسانه‌های اجتماعی مواجه شده است.

کاربر “nimadows” اظهار داشت که مطالعات کریپتو “باید” در برنامه های درسی مدارس گنجانده شود، و اظهار داشت که سرمایه گذاران جدید باید قبل از جسارت در بازارهای دارایی دیجیتال با “ذهن باز و دانش کافی” مجهز شوند.

رمزارز بایددر مدارس آموزش داده شود، شهردار جدید نیویورک...

دیگران این پیشنهاد را مورد انتقاد قرار دادند و “InnocenceCapit1” ارز دیجیتال را به عنوان “آشغال سوداگرانه” توصیف کرد. آنها افزودند که مدارس باید ابتدا روی “آموزش موفقیت آمیز ریاضیات، تاریخ، علوم، زبان و مفاهیم واقعی مالی” متمرکز شوند.

کاربر توییتر «OnlyAPrimate» با استناد به انتقادات اخیر آدامز توسط جیسون فورمن، اقتصاددان هاروارد، تشویق اخیر شهردار منتخب برای دارایی های دیجیتال را با توجه به قصد آدامز برای دریافت سه چک اول شهردارش به شکل بیت کوین، «نوعی سخت» توصیف کرد.

آنها پست کردند: “من واقعا اریک آدامز را دوست دارم، اما فکر نمی‌کنم شرح شغل او ارز دیجیتالی را ایجاد کند که [او] در شرف دریافت پول باشد. به نظر می‌رسد سخت است.”

پلت فرم سیاست شهردار آینده شامل تبدیل شهر به هاب رمزنگاری ایالات متحده است. آدامز همچنین در مصاحبه ای در روز چهارشنبه با رادیو بلومبرگ گفت که قصد دارد راه اندازی یک ارز دیجیتال شهری در نیویورک مشابه میامی کوین را بررسی کند.

نیویورک اولین شهری در ایالات متحده نخواهد بود که برنامه مطالعاتی شامل رمزنگاری را اجرا می کند. در ماه مارس سال جاری، مجلس نمایندگان جورجیا لایحه‌ای را تصویب کرد که در آن از مقامات آموزش و پرورش ایالتی خواسته شد تا برنامه سواد مالی از جمله رمزنگاری را در دبیرستان‌ها اجرا کنند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

رمزارز بایددر مدارس آموزش داده شود، شهردار جدید نیویورکرمزارز بایددر مدارس آموزش داده شود، شهردار جدید نیویورکرمزارز بایددر مدارس آموزش داده شود، شهردار جدید نیویورکرمزارز بایددر مدارس آموزش داده شود، شهردار جدید نیویورکرمزارز بایددر مدارس آموزش داده شود، شهردار جدید نیویورک

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,655.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,565.80
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.221921