توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

دوج کوین دهمین ارز برتر بازار

دوج کوین دهمین ارز برتر بازار و رشد ۸۰ درصدی آن !

در زمان نگارش این خبر قیمت DOGE برابر ۰.۱۳ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷۰٪ رشد داشته است...

دوج کوین دهمین ارز برتر بازار و رشد ۸۰ درصدی آن !

دوج کوین دهمین ارز برتر بازار
نویسنده : ساقی

دوج کوین (DOGE) که به عنوان یک ارز بامزه و بیشتر مانند یک شوخی به دنیای ارزهای دیجیتال وارد شد، در میان رالی صعودی این بازار عملکردی خارق‌العاده از خود به جای گذاشت.

در زمان نگارش این خبر قیمت DOGE برابر ۰.۱۳ دلار است که در ۲۴ ساعت گذشته بیش از ۷۰٪ رشد داشته است.

بر اساس اطلاعات Coinmarketcap رالی صعودی دوج کوین باعث شده است تا این ارز دیجیتال در رتبه دهم ارزهای برتر بر اساس ارزش بازار قرار بگیرد.

رشد شدید قیمت دوج کوین بیانگر اتمسفر به شدت صعودی در بازار وسیع‌تر ارزهای دیجیتال است. در حال حاضر سهام شرکت صرافی Coinbase در بورس نزدک لیست شده است. علاوه بر آن افزایش قیمت بیت کوین و اتریوم و ثبت بالاترین قیمت‌های ممکن در طول تاریخ آنها سبب شده است تا بازار رمزارزها همچنان پر تب و تاب باقی بماند.

با این حال روند پارابولیک قیمت دوج کوین منعکس کننده مهر تایید چهره‌های مشهوری مانند ایلان ماسک و اسنوپ داگ بر این کوین است. نقش ایلان ماسک در شناخته شدن کوین DOGE به قدری بالا بود که در ماه فوریه شایعه‌ای مبنی بر انجام تحقیقات و بازرسی توسط سازمان نظارت بر اوراق بهادار آمریکا در مورد تاثیر او بر رشد و دستکاری قیمت این کوین صورت گرفته بود.

دوج کوین از تمام اسباب رسانه، ورزش و جهان سرگرمی طرفداران زیادی جمع کرده است. امروز ۱۴ آپریل (۲۵ فروردین) مارک کوبان در توییتی اعلام کرد که فروشگاه Dallas Maverick در یک ماه گذشته شاهد افزایش ۵۵۰٪ تراکنش‌های دوج کوین بوده است. او در اوایل ماه مارس اعلام کرد که این فروشگاه به بزرگ‌ترین تاجر DOGEcoin تبدیل شده است.

بر اساس تحقیقات موسسه Messari، گروه طرفداران دوج کوین در شبکه اجتماعی رددیت با آدرس r/Dogecoin سومین گروه فعال در این شبکه اجتماعی در زمینه ارزهای دیجیتال است. رتبه اول و دوم ب ترتیب به گروه‌های Cryptocurrency و Bitcoin تعلق دارد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

صفحه اصلی

دوج کوین دهمین ارز برتر بازار
دوج کوین دهمین ارز برتر بازار

دوج کوین دهمین ارز برتر بازاردوج کوین دهمین ارز برتر بازاردوج کوین دهمین ارز برتر بازار

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,983.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,603.04
  • tetherTether (USDT) $ 0.998823
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.223214