توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

دعوای بایننس و کوین بیس

دعوای بایننس و کوین بیس

بزرگترین صرافی دیجیتال ایالات متحده یعنی کوین بیس اخیراً طی توییتی به بزرگترین صرافی دیجیتال جهان یعنی...

دعوای بایننس و کوین بیس

بزرگترین صرافی دیجیتال ایالات متحده یعنی کوین بیس اخیراً طی توییتی به بزرگترین صرافی دیجیتال جهان یعنی بایننس که بزرگترین رقیب خود می‌باشد حمله کرد.

این پلتفرم معاملاتی با افتخار اعلام کرد که هرگز هک یا تعطیل نشده و است و مدعی شد که امن ترین صرافی دیجیتال جهان می‌باشد.

پیش از این، کمیسیون بورس و اوراق بهادار اونتاریو کانادا به بایننس مشکوک شده و تحقیقات خود را در آن ناحیه آغاز کرده بود و بایننس نیز اعلام کرد که دیگر در آن منطقه از کشور کانادا فعالیت نخواهد کرد و پس از آن نیز اداره رفتار مالی بریتانیا کبیر اعلام کرد که بایننس قادر به فعالیت در انگلستان نیست.

چرا که مجوزی برای فعالیت غیرقانونی خود ندارد و بایننس در پاسخ به این حرکت اعلام کرد که یک پلتفرم معاملاتی مجزا برای کاربران بریتانیایی خود با نام Binance.UK راه اندازی خواهد کرد که فقط کاربران این ناحیه از جهان می‌توانند در آن فعالیت کنند و پس از آن نیز اداره FCA کشور ژاپن با حمله به بایننس مدعی شد که این صرافی مجوزی برای فعالیت های خود ندارد و در تاریخ 2 جولای نیز کمیسیون بورس و اوراق بهادار تایلند نیز پرونده ای را علیه این صرافی به راه انداخت و حالا صرافی کوین بیس با نوشتن چنین توییت هایی راه کل کل را باز کرده است و باید منتظر پاسخ صرافی بایننس باشیم.

بایننس در سال 2019 دچار هک شد و اکنون با نظارت شدید رو به رو شده است و ناظران انگلیس، کانادا، ژاپن، جزایر کیمن همه در انتظار یک عمل اشتباه از سوی بایننس هستند تا فعالیت این صرافی را تعلیق کنند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

دعوای بایننس و کوین بیس
دعوای بایننس و کوین بیس

دعوای بایننس و کوین بیسدعوای بایننس و کوین بیس

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,610.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,356.00
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.207680