توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

خرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار است

خرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار است

قیمت بیت کوین به طور خلاصه بیش از 35000 دلار افزایش یافت تا جرقه تجمع در altcoins باشد ، اما تعدادی از عوامل نزولی هنوز BTC را احاطه کرده اند...

خرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار است

خرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار است

قیمت بیت کوین به طور خلاصه بیش از 35000 دلار افزایش یافت تا جرقه تجمع در altcoins باشد ، اما تعدادی از عوامل نزولی هنوز BTC را احاطه کرده اند.

اگرچه گاوها در ساعات معاملات صبح نمایشی از خود نشان دادند ، قیمت بیت کوین (BTC) هنوز تحت مقاومت 35000 دلاری قرار دارد و نمی تواند میانگین متحرک 20 روزه را برای حمایت یا اطمینان از بسته شدن روزانه بالاتر از سطح راایمن کند.

خرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار است
نمودار 4 ساعته BTC / USDT. منبع: TradingView

داده های Cointelegraph Markets Pro و TradingView از زمان جمع آوری 35400 دلار در 28 ژوئن ، بیت کوین در بازه زمانی بین 33.850 تا 35.000 دلار معامله شده است زیرا پیامد ناشی از سرکوب معادن BTC در چین همچنان طنین انداز است.

علاوه بر چرخش اکوسیستم استخراج بیت کوین ، دولت چین همچنین پیچ در مبادلات ارز رمزنگاری شده محلی را بست و منجر به بسته شدن BTCChina شد. چین همچنین به طور موثر تجارت مشتقات رمزنگاری شده برای کاربران صرافی Huobi را ممنوع کرده است.

جریان Bitfinex BTC در حالی که فروش ادامه دارد مورد توجه قرار می گیرد.

بر اساس داده های Glassnode ، به نظر می رسد اقدام نزولی طی هفته گذشته “وحشت” را برای دارندگان بلند مدت و کوتاه مدت ایجاد کرده است “همانطور که با نوسانات موجود در LTH-SOPR و تسلیم عمیق در STH-SOPR نشان داده شده است.”

خرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار است
دارنده کوتاه و بلند مدت بیت کوین SOPR. منبع: Glassnode

Glassnode گفت:

“STH ها فقط نسبت به واقعه تسلیم در مارس 2020 کمی ضرر و زیان کرده اند. LTH ها مایل به صرف سکه هایی با هزینه میانگین در این هفته بین 9.2 هزار دلار و 16.3 هزار دلار،که در نوسان است و نشان دهنده درجه بالایی از عدم اطمینان است. “

بینش بیشتر در مورد شرایط فعلی بازار که توسط CryptoQuant ارائه شده است ، جریان بیت کوین را برجسته می کند. خروجی در Bitfinex به عنوان یک معیار احتمالی برای تحولات بازاراست.

به امید چرخش سریع روند صعودی

– CryptoQuant.com (cryptoquant_com) 28 ژوئن 2021

طبق تجزیه و تحلیل CryptoQuant ، بازار “مشتق نسبتاً بالایی را برای مشاهده جریان BTC” مشاهده کرده است ، تغییری که معمولاً “به معنای یک نقطه عطف” در بازار است.

CryptoQuant تأکید کرد که افزایش اخیر در میانگین ورودی بیت کوین (MA7) “نشان می دهد که سپرده های بزرگی که باعث کاهش شده اند در حال پایان است” مقصر اصلی روند نزولی اخیر. “

ویلیام کلمنته سوم ، تحلیلگر رمزنگاری توییتر ، که به طور فزاینده ای خطرناک است و خرسها اکنون در آن قرار گرفته اند ، برجسته شد ، و وی توئیت زیر را با اشاره به 11 روز مستقیم تأمین بودجه منفی نشان داد.

بودجه اکنون به مدت 11 روز متوالی منفی بوده است.

– ویلیام کلمنته سوم (WClementeIII) 28 ژوئن 2021

رالی بیت کوین برای altcoins تسکین می یابد

بیشتر آلت کوین ها شاهد تغییر قیمت بودند زیرا بیت کوین علائمی از حیات بالاتر از 34000 دلار را نشان داد ، از جمله 15.7٪ افزایش قیمت اتر (ETH) که به طور خلاصه بالاترین آلتکوین را به بالای 2100 دلار رساند.

خرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار است
عملکرد روزانه ارزهای رمزنگاری شده. منبع: Coin360

بهترین عملکرد روز توسط Populous (PPT) ارسال شد که 100٪ با بالاترین سطح در روز 2.67 دلار افزایش یافت ، در حالی که IoTeX (IOTX) ، Kusama (KSM) و Compound (COMP) همه 33٪ را ثبت کردند.

سقف کلی بازار ارزهای رمزنگاری شده در حال حاضر 1.402 تریلیون دلار و نرخ تسلط بیت کوین 46.1٪ است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

خرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار استخرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار استخرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار استخرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار استخرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار استخرس ها عقب نشینی می کنند ، اما قیمت بیت کوین هنوز زیر 35 دلار است

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,376.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,224.34
  • tetherTether (USDT) $ 0.997197
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.175031