توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

حمله مدیر ریپل به یونی سواپ

حمله مدیر ریپل به یونی سواپ

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری شرکت ریپل لبز در آخرین توییت خود انگشت اتهام را به سمت صرافی دیجیتال غیرمتمرکز یونی سواپ بود و مدعی شد که این صرافی غیرمتمرکز نیست...

حمله مدیر ریپل به یونی سواپ

حمله مدیر ریپل به یونی سواپ

دیوید شوارتز، مدیر ارشد فناوری شرکت ریپل لبز در آخرین توییت خود انگشت اتهام را به سمت صرافی دیجیتال غیرمتمرکز یونی سواپ بود و مدعی شد که این صرافی غیرمتمرکز نیست.

وی افزود:
نسخه سوم یونی سواپ غیرمتمرکز نیست، اینکه فردی یا گروهی این حق را داشته باشند تا به مردم بگویند چگونه می‌توانند یا چگونه نمی‌توانند از چیزی استفاده کنند، آن چیز دیگر غیرمتمرکز نیست.

دیوید شوارتز باور دارد که این پروتکل متمرکز است چرا که توسط شرکت یونی سواپ لبز کنترل می‌شود.
وی افزود:
آنها انتخاب می‌کنند که این پروتکل چه زمانی کار کند و چه زمانی کار نکند، آنها کنترل کامل بر روی ای پلتفرم دارند.

این مدیر اجرای همچنین اشاره کرد که وی به همراه آرتور بریتو بنیان گذار ریپل در سال 2012 اولین صرافی دیجیتال غیرمتمرکز جهان را در XRP Ledger ساخته است.

نسخه سوم یونی سواپ در اواخر ماه مارچ با سر و صدای زیادی معرفی شد و ویژگی های جدیدی را از جمله concentrated liquidity معرفی کرد.

تیم توسعه دهنده ی پروتکل و شرکت یونی سواپ لبز توسط شرکت های بسیار بزرگ Andreessen Horowitz و Paradigm Venture تأمین مالی می‌شود.

یکی از ویژگی های جدیدی که در نسخه سوم یونی سواپ ایجاد شد third iteration بود که منجر به این می‌شود صرافی های دیگر از کد های آنها کپی برداری نکنند.
پیش از این صرافی سوشی سواپ متهم به کپی برداری و استفاده از کد های یونی سواپ شده بود.

این حمله ی دیوید شوارتز به یونی سواپ، تأثیری در روند قیمتی این رمزارز نداشت و این رمزارز در شبانه روز اخیز 11.3 درصد افزایش قیمت را تجربه کرد و هم اکنون در زمان نگارش این خبر، در سطح قیمتی 23.05 معامله می‌شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

حمله مدیر ریپل به یونی سواپ
حمله مدیر ریپل به یونی سواپ

حمله مدیر ریپل به یونی سواپحمله مدیر ریپل به یونی سواپ

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 63,893.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,230.36
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.267952