توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

حمام خرسی بازار

حمام خرسی بازار

ارزش کل بازار در جریان معاملات صبح امروز سه شنبه در آسیا با کاهش 11 درصدی از 1.74 تریلیون دلار به پایین ترین سطح 1.55 تریلیون دلار کاهش یافت...

حمام خرسی بازار

حمام خرسی بازار

ارزش کل بازار در جریان معاملات صبح امروز سه شنبه در آسیا با کاهش 11 درصدی از 1.74 تریلیون دلار به پایین ترین سطح 1.55 تریلیون دلار کاهش یافت. فروش گسترده منجر به از بین رفتن تقریبا 200 میلیارد دلار از دارایی های دیجیتالی شده است.

این پایین ترین سطح بازارها از تاریخ 30 می است، که به آن سقوط کرده است، حتی ممکن است ریزش بیشتری نیز در راه باشد. تا کنون کمترین سقف کل بازار طی اصلاح فعلی مربوط به 24 می بوده است، که به 1.46 تریلیون دلار کاهش یافت. اما با این وجود،هنوز هم بازار ارزهای دیجیتال 50 درصد بالاتر از ابتدای سال 2021 قرار دارد.

اثر ایلان ماسک؟!

معامله گر و تحلیلگر شرکت رک کپیتال، بیشتر تحرکات بازار در سال جاری را به دلیل تاثیرات ایلان ماسک بر بازار می داند.

اما در طی 24 ساعت گذشته هیچ توییت تاثیرگذار دیگری از طرف این میلیاردر معروف حوزه فناوری وجود نداشته است که بتواند این ریزش فعلی را موجب شده باشد. در زیر نموداری است که میتوان تاثیرات ایلان ماسک را بر بازار مشاهده کرد:

حمام خرسی بازار

بیت کوین در روز با کاهش نسبتا شارپی به 32300 رسید. لارک دیویس،یوتوبر معروف حوزه کریپتو، اشاره کرده است که صلیب مرگ اکنون بسیار اجتناب ناپذیر است.

“مرگ بیتکوین هر روز نزدیکتر می شود … و با کنش فعلی قیمت ،به احتمال زیاد افزایش می یابد!”

طبق معمول ، بقیه بازار در حال حاضر بیشتر از بیت کوین درد می کشد.

در این حمام خونین، اتریوم سقوط 10 درصدی را شاهد بود و به 2500 دلار کاهش یافت، و به نظر می رسد به هدف های پایین تری ریزش خواهد کرد. بایننس کوین نیز با افت 13 درصدی به زیر 350 دلار رسید ، کاردانو نیز، با افت 11 درصدی به 1.50 دلار رسید و دوجکوین هم با سقوط به 0.32 دلار، 13٪ کاهش داشت. سایر آلت کوین ها نیز،به دنبال ریزش بیتکوینفبه قیمت های پایین تری ریزش کردند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

حمام خرسی بازار
حمام خرسی بازار

حمام خرسی بازارحمام خرسی بازارحمام خرسی بازار

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,472.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,200.15
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.326596