توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

حذف توکن XRP ریپل از چهار پلتفرم معاملاتی دیگر!

به دنبال شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) از شرکت ریپل توکن XRP و معاملات آن از روی چهار پلتفرم معاملاتی دیگر حذف شد!به دنبال این شکایت چهار صرافی بیت استمپ (Bitstamp)، او اس ال (OSL)، بیکسی اکسچنج (Beaxy Exchange) و کراس تاور (CrossTower)، سرمایه‌های XRP خود را به طور کلی از روی پلتفرم خود حذف کردند.

حذف توکن XRP ریپل از چهار پلتفرم معاملاتی دیگر!

حذف توکن XRP ریپل

به دنبال شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) از شرکت ریپل توکن XRP و معاملات آن از روی چهار پلتفرم معاملاتی دیگر حذف شد!

به دنبال این شکایت چهار صرافی بیت استمپ (Bitstamp)، او اس ال (OSL)، بیکسی اکسچنج (Beaxy Exchange) و کراس تاور (CrossTower)، سرمایه‌های XRP خود را به طور کلی از روی پلتفرم خود حذف کردند.

بیت استمپ معاملات XRP را برای شهروندان امریکایی حذف کرده است. بیکسی اکسچینج و او اس ال معامله این رمزارز را به حالت تعلیق در آورده‌اند و صرافی کراس تاور خاطر نشان کرد که این ارز را قبلا به طور کلی از روی پلتفرم خود حذف کرده است.

صرافی‌های دیگر در حال حاضر اجازه معامله ریپل را به مشتریان خود می‌دهند.

سخنگوی کوین بیس (CoinBase)، بیان کرد که با در نظر گرفتن شرایط کلی ریپل، امکان معامله قانونی این ارز همچنان وجود دارد. تعدادی از تحلیل گران رده بالای بازار ارزهای دیجیتال بر این باورند که سرمایه گزاری روی این ارز یک ریسک غیر ضروری است آن هم درست در زمانی که پروژه‌های بزرگ آنها هنوز مورد دادخواهی قرار نگرفته‌اند.

اسکات ملکر (Scott Melker)، که به عنوان یکی از گرگ‌های وال استریت شناخته می‌شود، اذعان داشت که تمام ۱۵۰ هزار دنبال کننده‌اش در توییتر که توکن XRP ریپل را خریداری کرده‌اند، در موقعیت خطرناکی قرار دارند:

“در حال حاضر خرید XRP معادل خرید انرون (Enron) در سال ۲۰۰۱ است. آیا چنین ریسکی ارزشش را دارد؟”

در حال حاضر امکان مبادله هزاران ارز به طور قانونی وجود دارد اما مردم دقیقاً به سمت ارزی حرکت کرده‌اند که کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا از آن شکایت کرده است.

همچنین مایکل ون د پوپه (Michaël van de Poppe)، تحلیلگر بزرگ بازار ارزهای دیجیتال به دنبال کنندگان خود در یوتیوب هشدار داد که سرمایه گذاری روی XRP می‌تواند به شدت خطرناک باشد”

“با توجه به این که ما در حال حاضر در یک کندل روزانه شاهد نزول این چنینی هستیم و با توجه به اینکه صحبت از شکایت کمیسیون بورس و اوراق بهادار آمریکا (SEC) در میان است، قطعا در این مرحله چنین روش پرمخاطره‌ای را انتخاب نمی‌کنم، به خصوص با توجه به اینکه در حال حاضر تعدادی از ﺁلتکوین‌ها در تراز بسیار جالبی قرار گرفته‌اند و پتانسیل بیشتری نسبت به XRP دارند.”

خرید و فروش ارزدیجیتالhttps://mk-exchange.com/

اینستاگرامhttps://mk-exchange.com/

یوتیوبhttps://mk-exchange.com/

صفحه اصلیhttps://mk-exchange.com/

حذف توکن XRP ریپل
حذف توکن XRP ریپل
1

حذف توکن XRP ریپلحذف توکن XRP ریپلحذف توکن XRP ریپل

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,499.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,133.84
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.181601