توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146 هزار دلاری را دو برابر می‌کند

بانک جهانی سرمایه‌گذاری جی پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین 146 هزار دلاری خود را دو برابر کرده است...

جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146 هزار دلاری را دو برابر می‌کند

جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146 هزار دلاری را دو برابر می‌کند

بانک جهانی سرمایه‌گذاری جی پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین 146 هزار دلاری خود را دو برابر کرده است. تحلیلگر بانک توضیح داد که اگر نوسانات آن کاهش یابد و سرمایه‌گذاران نهادی بیش از طلا در پرتفوی خود روی بیت‌کوین سرمایه‌گذاری کنند، قیمت ارز دیجیتال می‌تواند به آن سطح برسد.

JPMorgan پیش بینی قیمت بیت کوین 146 هزار دلاری را تجدید می کند

JPMorgan هفته گذشته گزارش افتتاحیه انتشار جدید خود را با تمرکز بر چشم انداز سرمایه گذاری های جایگزین، از جمله دارایی های دیجیتال منتشر کرد. انتظار می رود هر دو تا سه ماه یک گزارش جدید منتشر شود.

نیکلاوس پانیگیرتزوگلو، تحلیلگر این شرکت، پیش‌بینی کرده است که قیمت بیت‌کوین در بلندمدت می‌تواند به 146 هزار دلار برسد، با هدف قیمت کوتاه‌مدت 73 هزار دلار برای سال 2022.

جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146 هزار دلاری را دو برابر می‌کند

او توضیح داد: «دارایی‌های دیجیتالی در یک صعود ساختاری چند ساله قرار دارند، اما نقطه ورود فعلی از نظر ما برای افق سرمایه‌گذاری 12 ماهه جذاب به نظر نمی‌رسد، زیرا به نظر می‌رسد بیت‌کوین به منطقه بیش از حد خرید بازگشته است».

تحلیلگر جی‌پی مورگان افزود: به نظر می‌رسد ظهور مجدد نگرانی‌های تورمی در بین سرمایه‌گذاران طی سپتامبر/اکتبر 2021، علاقه‌مندی به استفاده از بیت‌کوین به‌عنوان یک محافظ تورم را افزایش داده است. او با تکرار “چشم انداز صعودی” خود برای بیت کوین در ماه اکتبر، نوشت:

جذابیت بیت کوین به عنوان یک محافظ تورم، احتمالاً با شکست طلا در پاسخگویی به نگرانی های تشدید شده در مورد تورم در هفته های اخیر تقویت شده است.

جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146 هزار دلاری را دو برابر می‌کند

پانیگیرتزوگلو انتظار دارد که رقابت بیت کوین با طلا ادامه یابد، به خصوص با توجه به ترجیح افراد هزاره برای ارزهای دیجیتال. او توضیح داد: “با توجه به اینکه سرمایه گذاری مالی در طلا چقدر بزرگ است، هر گونه ازدحام طلا به عنوان یک ارز “جایگزین” به معنای صعودی بزرگ برای بیت کوین در دراز مدت است.”

با این حال، تحلیلگر جی پی مورگان گفت که برای تحقق پیش بینی قیمت 146000 دلار، نوسانات بیت کوین باید به میزان قابل توجهی کاهش یابد، به طوری که سرمایه گذاران مقید به قوانین احساس راحتی می کنند که ارز دیجیتال را به پرتفوی خود اضافه کنند.

وی خاطرنشان کرد که نوسانات BTC در حال حاضر حدود چهار تا پنج برابر بیشتر از طلا است. این گزارش اضافه کرد که نوسانات فعلی آنقدر مشکل است که قیمت منصفانه بیت کوین در واقع حدود 35000 دلار است.

با این وجود، بانک خاطرنشان کرد که نوسانات بیت کوین در حال کاهش است و قیمت 73000 دلار به عنوان هدف قیمت برای سال 2022 معقول به نظر می رسد. علاوه بر این، پانیگیرتزوگلو گفت که بیت کوین به شدت غیرقابل پیش بینی است و افزایش بیش از 146000 دلار و سقوط به زیر 30 دلار امکان پذیر است.

تحلیلگر جی پی مورگان افزود: «تردید کمی وجود دارد که ارزهای دیجیتال و دارایی‌های دیجیتال به طور گسترده‌تر یک طبقه دارایی در حال ظهور و در نتیجه روند صعودی ساختاری چند ساله هستند».

دارایی‌های دیجیتال به‌عنوان یک برنده آشکار پس از همه‌گیری پدیدار شده‌اند، با سرمایه‌گذاران خرده‌فروشی که به سرمایه‌گذاران نهادی مانند دفاتر خانواده، صندوق‌های تامینی و مدیران دارایی‌های واقعی از جمله شرکت‌های بیمه می‌پیوندند.

این اولین بار نیست که جی پی مورگان پیش بینی می کند که قیمت بیت کوین تا 146 هزار دلار افزایش می یابد. این بانک برای اولین بار در ژانویه این هدف بلندمدت قیمت بیت کوین را با اشاره به رقابت بیت کوین با طلا به عنوان ارز جایگزین تعیین کرد.

این بانک توضیح داد: ارزش بازار بیت کوین در 575 میلیارد دلار در حال حاضر باید از اینجا 4.6 x افزایش یابد که به معنای قیمت نظری بیت کوین 146 هزار دلار است تا با کل سرمایه گذاری بخش خصوصی در طلا از طریق ETF یا شمش و سکه مطابقت داشته باشد. ”

جی پی مورگان اخیرا توضیح داده است که «ادراک بیت کوین به عنوان یک محافظ تورم بهتر از طلا، دلیل اصلی رشد فعلی است که باعث تغییر از ETF های طلا به صندوق های بیت کوین از سپتامبر شده است». علاوه بر این، سرمایه‌گذاران نهادی طلا را برای بیت‌کوین تخلیه می‌کنند و آن را به عنوان یک محافظ تورم بهتر می‌بینند.

در همین حال، جیمی دیمون، مدیر عامل جی پی مورگان، نسبت به بیت کوین تردید دارد. در ماه اکتبر، او گفت که بیت کوین بی ارزش است و عرضه محدود آن را زیر سوال برد. او همچنین گفت که بیت کوین ارزش ذاتی ندارد و قانونگذاران جهنم آن را تنظیم خواهند کرد.

در ماه مه، رئیس JPMorgan شخصاً به مردم توصیه کرد که از کریپتو دوری کنند. دیمون گفت که او به بیت کوین اهمیتی نمی دهد اما مشتریانش علاقه مند هستند. در همین حال، مشتریان این شرکت، کریپتو را به عنوان یک طبقه دارایی می‌دانند که می‌خواهند در آن سرمایه‌گذاری کنند و این بانک اکنون سرمایه‌گذاری‌های رمزنگاری مختلفی را به مشتریان ارائه می‌دهد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146جی‌پی مورگان پیش‌بینی قیمت بیت کوین 146

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,478.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,229.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.175328