توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

جنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه دارد

جنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه دارد

هزینه های تراکنش اتریوم همچنان بالاست. ...

جنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه دارد

جنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه دارد

نویسنده: امامی

هزینه های تراکنش اتریوم همچنان بالاست.

استفاده از شبکه اتریوم به دلیل NFT ها، DeFi و برنامه های بازی همچنان بالاست.
میانگین کارمزد تراکنش ها دو رقمی است.
بحث در مورد قابلیت استفاده اتریوم در آخر هفته گذشته در توییتر Crypto بالا گرفت.

یک هفته دیگر، هجوم کلمات سرد دیگری بر سر کارمزد تراکنش های اتریوم. این امر بسیار شبیه به یک بحران وجودی است.

جنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه دارد

در آخر هفته، سو ژو، یکی از بنیانگذاران Three Arrows Capital، پیامی 46 کلمه ای برای یک چهارم میلیون دنبال کننده توییتر خود ارسال کرد و توضیح داد که به دلیل افزایش هزینه های تراکنش و کاهش قابلیت استفاده از شبکه، بلاک چین اولیه مبتنی بر قرارداد هوشمند را ترک می کند.

او نوشت: “بله، من اتریوم را با وجود حمایت از آن در گذشته، رها کردم. “بله، اتریوم علیرغم حمایت از کاربران خود در گذشته، کاربران خود را رها کرده است.”

او در ادامه به انتقاد از جامعه‌ای پرداخت که در آن مردم باید صدها دلار برای تراکنش‌ها بپردازند تا « داستان‌هایی در مورد اینکه چگونه باید به اندازه کافی باهوش باشند تا ETH را با قیمت 10 دلار بخرند، به آنها گفته شود».

من اتریوم را علیرغم حمایت از آن در گذشته رها کرده ام.

اتریوم با وجود پشتیبانی از کاربران خود در گذشته، کاربران خود را رها کرده است.

اگرچه ژو بعداً به خاطر جمله‌های خود عذرخواهی کرد و از «تیم‌های بزرگی که روی مقیاس‌سازی [اتریوم] روی [پروتکل‌های لایه 2] کار می‌کنند» تمجید کرد، اما توییت‌های او پابرجاست. و همینطور پاسخ‌ها، زیرا چندین توسعه‌دهنده اتریوم با لفاظی‌های ژو خیلی مهربانانه برخورد نکردند.

جنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه دارد

ریک برتون، توسعه دهنده کیف پول تعادلی، انتقاد ژو از رانت جویی در شبکه را به عنوان یک سرمایه گذار، طعنه آمیز دانست. برتون نوشت: “شما یک دعا کننده به شدت توهین آمیز هستید که به سادگی روی کار دیگران وجود دارد.” “شما چیزی جز روایت های خروجی خلق نمی کنید.”

ژو اصرار داشت که کاربر پلتفرم هایی است که در آنها سرمایه گذاری می کند، بنابراین نظرات او از سمت مصرف کننده است.

مطمئنا، Three Arrows به‌شدت روی اتریوم و برنامه‌های غیرمتمرکز آن سرمایه‌گذاری شده است، مانند پروتکل وام Aave و بازی NFT Axie Infinity .

اما سبد خود را نیز متنوع کرده است و دارایی های اعلام شده در بیت کوین، دوج کوین و رقبای اتریوم مانند Avalanche و Solana است.

در این گفتمان مفهومی وجود دارد که ژو با ارزهای چند میلیارد دلاری در تلاش برای افزایش قیمت ها و ثروتمند شدن خود، بازارساز را بازی می کند.

این موضوع با رشته دیگری تلاقی می کند که شبکه های رقیب اتریوم را پایین تر می بیند. سولانا، محبوب ترین جایگزین اتریوم، در ماه سپتامبر به مدت 17 ساعت آفلاین شد، زیرا در واقع “حمله انکار سرویس” بود.

این در Solana امکان پذیر است، جایی که کارمزد تراکنش ها در کسری از یک پنی اندازه گیری می شود.

در مورد اتریوم که چنین حملاتی بسیار گران هستند، بسیار کمتر است. هزینه‌های مبادله همچنان بالاست زیرا بازارها به سمت زمستانی پرحاشیه پیش می‌روند.

میانگین کارمزد تراکنش، بر حسب دلار، زمانی که ژو برای اولین بار اظهارات خود را توییت کرد، 38.80 دلار بود. برای بیت کوین، که بیش از 12 برابر بیشتر از ETH ارزش دارد، 3.05 دلار بود.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

جنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه داردجنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه داردجنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه داردجنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه داردجنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه داردجنگ بر سر هزینه ها و قابلیت استفاده تراکنش های اتریوم ادامه دارد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,983.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,603.04
  • tetherTether (USDT) $ 0.998823
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.223214