توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

تلاش گاوها برای صعود بیت کوین

تلاش گاوها برای صعود بیت کوین

به نظر می رسد که "Moonvember" همچنان ادامه خواهد داشت...

تلاش گاوها برای صعود بیت کوین

تلاش گاوها برای صعود بیت کوین

نویسنده:یوسفی

به نظر می رسد که “Moonvember” همچنان ادامه خواهد داشت – آیا چیزی می تواند سرگرمی گاو نر را خراب کند؟

بیت کوین (BTC) هفته جدیدی را با رقابت به سمت بالاترین سطح تاریخ آغاز می کند زیرا گاوها در آخرین لحظه روز و هفته را نجات می دهند. یک هفته حرکت جانبی قیمت بیت کوین درست در زمان بسته شدن هفتگی به پایان رسید و بیت کوین به 66000 دلار بازگشت.

این یک حرکت کلاسیک است که در هفته‌های اخیر بسیار آشنا شده است، و توجه اکنون بار دیگر بر نتایج صعودی متمرکز شده است. با توجه به اینکه وال استریت هنوز باز نشده است، دوشنبه هنوز آهنگ سومین هفته “Moonvember” را تعیین نکرده است، هفته ای که هنوز هدف قیمتی در پایان ماه به 100000 دلار می رسد.

آیا بیت کوین می تواند به آنجا برسد؟ کوین تلگراف به پنج عاملی که می تواند به شکل گیری مسیر قیمت بیت کوین در روزهای آینده کمک کند، نگاهی انداخته است.

تعطیلی هفتگی جایی برای خرس ها باقی نمی گذارد

برای کسانی که نگران این هستند که در تعطیلات هفتگی یکشنبه چه اتفاقی خواهد افتاد، هیچ نیازی وجود نداشت – بیت کوین ناامید نشد. پس از ردیابی یک طرفه در اکثر اوقات هفته، BTC/USD به سبک کلاسیک به این مناسبت افزایش یافت تا یک شمع جدید هفتگی با بالاترین قیمت را به 65500 دلار برساند. 1000 دلار سود به معنای واقعی کلمه در ساعت پایانی به دست آمد، ویژگی رفتار هفته های اخیر
بنابراین، بیت کوین در یک بسته هفتگی بالاتر از روندی چند ماهه قرار می گیرد که قبلاً به عنوان یک آزمون مهم برای قدرت کلی شناخته می شد.

برای تحلیلگر محبوب TechDev بسته شدن به دلیل دیگری قابل توجه بود، یعنی رسیدن به سطح فیبوناچی 1.618 و در نتیجه کپی کردن اقدامی که به عنوان یک سکوی پرشی در هر دو دوره صعودی 2013 و 2017 عمل کرد.


“آماده ای برای چیزی که در راه است؟ من شخصاً روی متفاوت بودن این زمان برای بیت کوین شرط بندی نمی کنم.» او در یک پست جداگانه فیبوناچی اضافه کرد.
در زمان نگارش این مقاله، بیت کوین/دلار آمریکا با قیمتی کمتر از 66000 دلار معامله می‌شد که برای مدت کوتاهی در یک شب به بالاترین سطح منطقه رسید.

دیگران استدلال کردند که استقرار سافت فورک Taproot در یکشنبه هنوز به طور کامل مورد استقبال قرار نگرفته است. همانطور که کوین تلگراف خاطرنشان کرد، ارتقاهای عمده نیز با افزایش قیمت قابل توجهی همراه بوده است، همانطور که در مورد شاهد جدا (“SegWit“) در سال 2017 بود.

چارلز ادواردز، مدیر عامل شرکت سرمایه گذاری کاپریول، می نویسد: «بازار در ارتقای عظیم بیت کوین Taproot قیمتی نداشته است.

135000 دلار هنوز در حال بازی

درباره مجموعه پیش‌بینی‌های قیمت بیت‌کوین «بدترین سناریو» تحلیلگر PlanB در پایان ماه، آنچه را که می‌خواهید بگویید – او روی برآوردهای خود ایستاده است.
با حدس زدن درست بسته شدن ماهانه بیت کوین تقریباً برای سه ماه متوالی، PlanB اکنون می گوید که 98000 دلار تا 1 دسامبر و 135000 دلار تا 1 ژانویه 2022 همچنان اهداف قابل دستیابی هستند.

او تنها نیست – همانطور که کوین تلگراف گزارش داد، منابع متعدد چشم به حرکت به سمت حداقل 85000 دلار در هفته های آینده دارند.
با بزرگ‌ نمایی بیشتر، مدل‌های سهام به جریان PlanB با تحقیقات دیگری همراه می‌شوند که نشان می‌دهند بیت‌کوین واقعاً تا چه حد چرخشی بوده است – حتی از قبل از سال 2013.
با این حال، یکی از پیش‌بینی‌های هفته گذشته می‌گوید در حالی که بیت‌کوین در ژانویه به 250000 دلار غول‌پیکر می‌رسد، در نهایت یکی از مدل‌های سهام به جریان را برای همیشه رد می‌کند.

توزیع بازار گاوی آغاز شد

آیا می‌تواند آغاز پایان بازار صعودی بیت کوین این چرخه باشد؟
با نگاهی به آنچه دارندگان بلندمدت (LTHs) انجام می دهند، به نظر می رسد که بیت کوین وارد آخرین – اما پرنوسان ترین – فصل صعودی خود شده است.
مشخصه تاپ های گاو نر، این «فروش به قدرت» اولین کاهش خالص دارایی LTH از آوریل است، زمانی که بیت کوین/دلار آمریکا به بالاترین سطح 64900 دلار رسید که به مدت شش ماه به عنوان سقف باقی ماند.

کلمنته اظهار داشت: دارندگان بلندمدت بیت کوین را به عنوان ضعف می خرند و به عنوان قدرت می فروشند. “ما به تازگی اولین نسخه های قرمز رنگ خود را در تغییر موقعیت خالص LTH در بیش از 6 ماه دریافت کرده ایم، که نشان می دهد توزیع بازار صعودی آغاز شده است.”

تلاش گاوها برای صعود بیت کوین
نمودار تغییر موقعیت بیت کوین LTH. منبع: ویلیام کلمنته/ توییتر

آخرین بار، در سه ماهه چهارم 2020، LTH ها قبل از افزایش قیمت چشمگیر بیت کوین شروع به فروش کردند، با توزیع به اوج خود و سپس کاهش قبل از تحقق بالاترین قیمت 64900 دلاری.

نرخ هش به بالاترین حد خود باز می گردد

یکی از جنبه های بیت کوین که در این هفته به بالاترین حد خود رسیده است، نرخ هش است.
پس از بهبودی سریع اما در عین حال طولانی پس از سقوط پنج ماه پیش، شبکه اصلی بنیادی اکنون در حال اندازه گیری کارهایی است که در اواخر آوریل تا اوایل می انجام داد.
با توجه به داده‌های منبع نظارت زنده MiningPoolStats بدون احتساب اسپایک‌ها و فرورفتگی‌ها در داده‌های خام، نرخ هش حدود 168 اگزاهش در ثانیه (EH/s) است.

تلاش گاوها برای صعود بیت کوین
نمودار داده های خام نرخ هش بیت کوین. منبع: MiningPoolStats


نمودار همراه میزان پیشرفت را از زمانی که معدنچیان شروع به جابجایی دسته جمعی دور از چین کردند را نشان می دهد. در حالی که نرخ هش، که قدرت محاسباتی اختصاص داده شده به ماینینگ را توصیف می کند، تنها می تواند به جای اندازه گیری دقیق، تخمین زده شود، این متریک اکنون اولین سرمایه گذاری خود را در قلمرو ناشناخته برای تقریباً نیم سال آغاز می کند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

تلاش گاوها برای صعود بیت کوینتلاش گاوها برای صعود بیت کوینتلاش گاوها برای صعود بیت کوینتلاش گاوها برای صعود بیت کوینتلاش گاوها برای صعود بیت کوینتلاش گاوها برای صعود بیت کوینتلاش گاوها برای صعود بیت کوینتلاش گاوها برای صعود بیت کوینتلاش گاوها برای صعود بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,185.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,512.27
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.217943