توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

اگر قیمت بیت کوین محدود باقی بماند ، altcoins مانند LUNA ، ATOM ، CAKE و FTT می توانند در هفته آینده به حرکت بالاتر ادامه دهند...

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

اگر قیمت بیت کوین محدود باقی بماند ، آلتوین ها مانند LUNA ، ATOM ، CAKE و FTT می توانند در هفته آینده به حرکت بالاتر ادامه دهند.

قیمت بیت کوین (BTC) هنوز محدود است و معامله گران در حال جستجو برای یافتن علائمی هستند که ممکن است در مورد حرکت بعدی درکی را ایجاد کند. فیلیپ سوئیفت ، خالق منبع تحلیلی LookIntoBitcoin ، در تاریخ 9 ژوئیه اشاره کرد که Puell Multiple فقط برای پنجمین بار در تاریخ “از منطقه سبز این هفته” خارج شد. سوئیفت گفت در صورت ادامه حرکت شاخص ، قیمت بیت کوین ممکن است بالاتر از آن برود.

چشم انداز مثبت دیگرازطرف لکس مسکوفیس نسبت به بیت کوین ، که مدیر ارشد سرمایه گذاری در Moskov Capital است تأکید کرد که قیمت بیت کوین حدود 59 درصد زیر قیمت هدف پیش بینی شده توسط مدل سهام درحال گردش معامله می شود که بزرگترین انحراف منفی در تاریخ است. مسکوکی گفت که این می تواند یک “فرصت عالی خرید” برای معمله گرانی باشد که به این مدل اعتقاد دارند.

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

طبق اخبار دیگر ، شرکت بین المللی سرمایه ، یک شرکت خدمات مالی ، بر اساس پرونده های شرکت اطلاعات تجاری در کمیسیون بورس و اوراق بهادار ایالات متحده ، 953.242 سهم ازسهام MicroStrategy را در سه ماهه دوم سال 2021 خریداری کرده است.

قیمت سهام MicroStrategy به دلیل دارا بودن جایگاه عظیم بیت کوین ، تا حد زیادی مسیر Bitcoin را دنبال می کند. بنابراین ، خرید توسط سرمایه بین المللی نشان می دهد که سرمایه گذاران نهادی ممکن است موقعیت خود را برای یک حرکت صعودی در بیت کوین آغاز کرده باشند.

با این حال ، همه خیلی صعودی نیستند. اسکات مینرد ، مدیر گوگنهایم ، دیدگاه بسیار ناامیدکننده ای در مورد بیت کوین دارد زیرا پیش بینی می کند سقوط به 10 هزار دلار کاهش یابد.

بیایید نمودارهای 5 ارز رمزنگاری شده بالا را مطالعه کنیم و سطح مهمی را که ممکن است آغاز یک افزایش قیمت قوی را نشان میدهد را شناسایی کنیم.

BTC / USDT

طی چند روز گذشته بیت کوین در محدوده ای معادل 31000 تا 36.670 دلار معامله شده است ، که نشان می دهد معامله گران در مورد حرکت بعدی بلاتکلیف هستند. معمولاً شکست در محدوده کم عرض منجر به یک حرکت تند می شود.

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

هر دو میانگین متحرک بتدریج مسطح می شوند و شاخص مقاومت نسبی (RSI) نزدیک به نقطه میانی معامله شده است ، که تعادل بین عرضه و تقاضا را نشان می دهد. اگر گاوها قیمت را به بالای 36.670 دلار برسانند ، این اولین نشانه قدرت است.

سپس جفت ارز BTC / USDT می تواند تا 41.330 دلار و سپس به 42.451.67 دلار برسد ، جایی که خرس ها مقاومت سختی دارند. شکست این مقاومت نشان دهنده آغاز احتمالی روند صعودی جدید خواهد بود.

از طرف دیگر ، اگر قیمت از سطح فعلی یا مقاومت بالایی در 36.670 دلار کاهش یابد ، خرس ها سعی می کنند جفت ارز را به 31.000 دلار و سپس به 28.000 دلار پایین بیاورند. وقفه در زیر این محدوده احتمال از سرگیری روند نزولی را افزایش می دهد.

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

نمودار 4 ساعته شکل گیری یک الگوی مثلث نزولی را نشان می دهد که در یک شکست کامل می شود و زیر 32.268 دلار بسته می شود. اگر چنین اتفاقی بیفتد ، احتمال وقفه در زیر 31000 دلار افزایش می یابد.

برعکس ، اگر گاوها قیمت را بالاتر از خط روند نزولی برسانند ، این روند نزولی را باطل می کند. شکست یک الگوی منفی یک نشانه صعودی است زیرا خرس های تهاجمی را که به دام می اندازد. این جفت ارز می تواند تا 36.670 دلار افزایش یابد.

LUNA / USDT

رمز LUNA پروتکل Terra از اواخر ماه مه در محدوده 7.96 تا 3.91 دلار معامله شده بود. با این حال ، گاوها قیمت را در9ژوئیه بالاتر بردند ، که نشان می دهد تقاضا بیش از عرضه است.

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

میانگین های متحرک، یک متقاطع صعودی را به اتمام رسانده اند و RSI نزدیک به منطقه خرید بیش از حد افزایش یافته است ، که نشان دهنده تغییر روند است.

اگر گاوها قیمت را بالاتر از 7.96 دلار حفظ کنند ، جفت ارز LUNA / USDT می تواند روند صعودی جدیدی را آغاز کند. اولین هدف حفظ روند صعودی است که در آن خرس ها دوباره سعی می کنند حرکت صعودی را متوقف کنند.

اگر قیمت از خط روند نزولی کاهش یابد اما از میانگین متحرک نمایی 20 روزه یا 7.96 دلار عقب نشینی کند ، پایین ترین سطح را نشان می دهد. سپس خریداران سعی می کنند با بالا بردن قیمت، بالاتر از خط روند نزولی، روند صعودی را از سر بگیرند.

بر خلاف این فرض ، اگر خرس ها قیمت را به زیر 7.96 دلار برسانند ، نشانگر عدم تقاضا در سطوح بالاتر است. وقفه ای کمتر از میانگین متحرک ، مسیررا برای افت احتمالی تا 3.91 دلار باز می کند.

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

هر دو میانگین متحرک شیب دار هستند و RSI در نمودار ساعته4 بیش ازحد نزدیک منطقه خرید است ، که نشان می دهد گاوها برتری دارند.

با این حال ، خرس ها هنوز تسلیم نشده اند ، زیرا آنها تلاش می کنند تا حرکت نزدیک به 8.50 دلار را متوقف کنند. اگر گاوها قیمت را به بالاتر از 8.75 دلار برسانند ، این جفت ارز می تواند روند صعودی جدیدی را شروع کند که ممکن است به 10 دلار و سپس 12 دلار برسد. برعکس ، اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد و به زیر 7.46 دلار برسد ، جفت ارز ممکن است به میانگین متحرک 50 سقوط کند.

ATOM / USDT

(ATOM) طی چند روز گذشته بین 17.56 تا 8.51 دلارمعامله شده است. گاوها در 5 جولای قیمت را به بالای SMA 50 روزه (12.66 دلار) رساندند كه این اولین نشانه قدرت بود.

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

پس از آن ، خرس ها سعی کردند گاوهای تهاجمی را به دام بیندازند و قیمت را پایین بکشند اما آنها نتوانستند حمایت 20 روزه EMA (12.54) دلاررا بشکنند. این مسئله نشان میدهد که در افت قیمت خرید کنید.

میانگین های متحرک در آستانه یک مسیر صعودی قرار دارند و RSI در قلمرو مثبت قرار دارد ، که نشان می دهد اصلاح ممکن است به پایان رسیده باشد. اکنون گاوها سعی خواهند کرد قیمت را به مقاومت محدوده 17.56 دلار برسانند ، جایی که خرس ها چالش سختی دارند.

اگر قیمت از سطح فعلی پایین بیاید و خرس ها جفت ATOM / USDT را در زیر 11.41 دلار فرو ببرند ، این نمای صعودی نفی خواهد شد. چنین حرکتی می تواند مسیرهای سقوط به سطح حمایت مهم 8.51 دلار را باز کند.

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

قیمت طی چند روز گذشته در داخل یک کانال صعودی معامله شده است. هر دو میانگین متحرک شیب دار هستند و RSI در منطقه مثبت قرار دارد ، که نشان دهنده مسیر کمترین مقاومت به سمت بالا است.

اگر قیمت از 20-EMA بازگردد ، گاوها سعی می کنند جفت بالای خط مقاومت کانال را بشکنند. در صورت موفقیت ، جفت ارز می تواند شتاب بگیرد و به 17.56 دلار برسد.

برعکس ، اگر خرس ها قیمت خود را به زیر میانگین متحرک کاهش دهند ، این جفت ارز می تواند به خط روند کانال سقوط کند. وقفه ای در زیر این حمایت باعث برتری به نفع خرس ها خواهد شد.

CAKE/USDT

PancakeSwap (CAKE) طی پنج روز گذشته بین میانگین های متحرک قرار گرفته است. این ادغام نشان می دهد که خرس ها از SMA 50 روزه (15.67 دلار) دفاع می کنند در حالی که گاوها در حال سقوط به سمت میانگین متحرک نمایی 20 روزه (14.55 دلار) هستند.

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

با این حال ، بعید به نظر می رسد که این معاملات محدود ،به مدت طولانی ادامه داشته باشد و ممکن است طی چند روز آینده به یک حرکت قوی منجر شود. RSI به قلمرو مثبت افزایش یافته است ، نشان می دهد که گاوها یک مزیت جزئی دارند.

اگرخریداران قیمت بالاتر از 50 روزه SMA را حفظ کنند ، جفت ارز CAKE / USDT می تواند تا 18.62 دلار و بعداً به 21.52 دلار برسد.

متناوباً ، اگر قیمت کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه سقوط کند ، خرس ها ممکن است قیمت را به 12.39 دلار کاهش دهند. وقفه ای در زیر این حمایت می تواند درهای بازنگری حمایت مهم با قیمت 10 دلار را باز کند.

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که قیمت در داخل یک کانال صعودی در حال افزایش است. هر دو میانگین متحرک به تدریج رو به شیب هستند و RSI در منطقه مثبت قرار دارد و این نشان می دهد که خریداران برتری دارند.

گاوها اکنون سعی می کنند قیمت را به نیمه بالایی کانال برسانند. در صورت موفقیت ، این جفت ارز می تواند تا نزدیک به 17 دلار به خط مقاومت کانال برسد. برخلاف این فرض ، اگر قیمت کاهش یابد و از خط روند کانال پایین بیاید ، به منزله پایان حرکت صعودی کوتاه مدت است.

FTT / USDT

FTX Token (FTT) در 6 ژوئیه بالاتر از خط روند نزولی شکست ، که نشان می دهد اصلاح ممکن است به پایان رسیده باشد. خرس ها سعی کردند در 8 ژوئیه در SMA 50 روزه (30.26 دلار) بهبود پیدا کنند اما نتوانستند قیمت خود را به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه (28.68 دلار) برسانند.

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

قیمت در معاملات میانگین متحرک نمایی 20 روزه در 9 جولای برگشت و گاوها در تلاشند تا جفت ارز FTT / USDT را بالاتر از SMA 50 روزه قرار دهند. میانگین متحرک نمایی 20 روزه شروع به چرخش اندکی کرده و RSI به منطقه مثبت صعود کرده است ، این نشان می دهد که گاوها در تلاشند که دوباره برگردند.

اگر خریداران قیمت خود را بالاتر از SMA 50 روزه پیش ببرند و حفظ کنند ، این جفت ارز می تواند یک افزایش تسویه حساب را آغاز کند که ممکن است به 34.73 دلار و سپس 36.73 دلار برسد.

اگر قیمت از سطح فعلی کاهش یابد و به زیر میانگین متحرک نمایی 20 روزه برسد ، این نمای صعودی بی اعتبار خواهد شد. چنین اقدامی نشان می دهد که خرس ها در میتینگ ها در حال فروش هستند. سپس این جفت ارز می تواند تا سطح حمایت 25.22 دلار به حمایت بعدی سقوط کند.

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

نمودار 4 ساعته نشان می دهد که گاوها قیمت را به بالای مقاومت بالایی در 30.50 دلار رسانده اند. افزایش میانگین متحرک و RSI در منطقه مثبت نشان می دهد کمترین مقاومت در برابر صعود است.

اگر خریداران قیمت خود را بالای 30.50 دلار حفظ کنند ، این جفت ارز می تواند قیمت تسویه حساب خود را به 33 دلار و سپس به 34.73 دلار برساند. اگر قیمت از سطح فعلی پایین بیاید و به زیر 29.50 دلار برسد ، این نمای مثبت فاقد اعتبار خواهد شد. چنین حرکتی می تواند جفت ارز را به 28 دلار کاهش دهد.

نظرات بیان شده در اینجا صرفاً نظرات نویسنده است و لزوماً منعکس کننده نظرات Cointelegraph نیست. هر حرکت سرمایه گذاری و تجاری شامل ریسک است ، هنگام تصمیم گیری باید تحقیقات خود را انجام دهید.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

تحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفته

BTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTTتحلیل 5ارز رمزپایه برتر این هفتهBTC ، LUNA ، ATOM ، CAKE ، FTT

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,558.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,355.91
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.207299