توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

تبلیغات برای فلوکی اینو ارز دیجیتال تحت بررسی در بریتانیا

تبلیغات برای فلوکی اینو ارز دیجیتال تحت بررسی در بریتانیا

مقامات تبلیغاتی بریتانیا تحقیقاتی را در مورد تبلیغات ارز دیجیتال floki ...

تبلیغات برای فلوکی اینو ارز دیجیتال تحت بررسی در بریتانیا

تبلیغات برای فلوکی اینو ارز دیجیتال تحت بررسی در بریتانیا

مقامات تبلیغاتی بریتانیا تحقیقاتی را در مورد تبلیغات ارز دیجیتال floki inu (FLOKI) آغاز کرده اند. تبلیغات با عنوان « دریافت فلوکی» در اتوبوس‌های لندن و مترو ظاهر شده‌اند. تیم پشت کمپین تبلیغاتی floki inu می‌گوید که تبلیغات «به‌طور قانونی پاک شده‌اند» و اقدام مقامات تبلیغاتی «حمله‌ای علیه ارزهای دیجیتال و علیه آزادی انتخاب مردم است – تلاشی آشکار برای سانسور».

اداره تبلیغات بریتانیا در حال بررسی تبلیغات برای ارز دیجیتال Floki Inu است

سازمان استانداردهای تبلیغاتی (ASA)، تنظیم‌کننده تبلیغات در بریتانیا، در حال بررسی تبلیغاتی است که در حمل‌ونقل عمومی لندن برای ارز دیجیتال floki inu (FLOKI) گذاشته شده است.

تبلیغات برای فلوکی اینو ارز دیجیتال تحت بررسی در بریتانیا

فلوکی اینو ارز دیجیتالی است که از سگ شیبا اینو، مدیر عامل شرکت تسلا، ایلان ماسک نامگذاری شده است. ماسک به دلیل حمایتش از ارز رمزنگاری شده دوج کوین (DOGE) به عنوان دوج‌پدر خوانده می‌شود. او در 25 ژوئن توییت کرد: «شیبا اینو من فلوکی نام خواهد گرفت». رئیس تسلا در تاریخ 12 سپتامبر توئیتی را دنبال کرد که در آن اظهار داشت: «فلوکی آمده است». FLOKI دارای یک توکن ERC20 و یک توکن BEP20 است.

این تبلیغات همچنین شامل یک سلب مسئولیت واضح است که نوسانات ارزهای دیجیتال را برجسته می کند.

تبلیغات برای فلوکی اینو ارز دیجیتال تحت بررسی در بریتانیا

در حالی که Transport for London (TFL)، اپراتور حمل و نقل پایتخت، گفت که شکایت گسترده ای از سوی مردم در مورد تبلیغات ارزهای دیجیتال وجود ندارد، برخی از سیاستمداران در بریتانیا ابراز نگرانی کرده اند که TFL نباید تبلیغات floki inu را تأیید می کرد.

شهردار لندن گفت: “TFL در حال نامه نگاری به ASA و اداره رفتار مالی (FCA) است تا نظرات آنها را در مورد نگرانی های مطرح شده جویا شود.” سیان بری عضو مجمع حزب سبز لندن به گاردین گفت:

این باید یک پرچم قرمز برافراشته می شد، و یکی در TFL باید قبل از تایید آن را بررسی می کرد.

تیم سازنده کمپین تبلیغاتی floki inu در ایمیلی به بی بی سی گفت:

در تابستان، ASA یک کمپین تبلیغاتی برای صرافی ارزهای دیجیتال Luno را که در TFL اجرا می شد، ممنوع کرد. در این تبلیغ آمده بود که “زمان خرید” بیت کوین است.

در بیانیه‌ای به بی‌بی‌سی، ASA گفت که در حال بررسی تبلیغات مختلف ارزهای دیجیتال، از جمله تبلیغات floki inu، در «فضاهای رسانه‌ای مختلف» است، نه فقط TFL. این مقام توضیح داد: «ما ارزیابی می‌کنیم که آیا این تبلیغات قوانین ما را نقض می‌کنند و از یافته‌های خود برای اطلاع‌رسانی به مقررات خود در این زمینه، از جمله هرگونه اقدام اجرایی بعدی استفاده می‌کنیم.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

تبلیغات برای فلوکی اینو ارز دیجیتال تحت بررسی در بریتانیاتبلیغات برای فلوکی اینو ارز دیجیتال تحت بررسی در بریتانیاتبلیغات برای فلوکی اینو ارز دیجیتال تحت بررسی در بریتانیاتبلیغات برای فلوکی اینو ارز دیجیتال تحت بررسی در بریتانیا

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,499.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,133.84
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.181601