توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

بیت کوین در آخرین سنگر سقوط

بیت کوین در آخرین سنگر سقوط

بیت‌کوین در پی خبر توقف ارائه خدمات توسط سومین بانک چینی ریزش حدودا ۱۵ درصدی را در طی دو روز تجربه کرد و به نظر می‌رسد این...

بیت کوین در آخرین سنگر سقوط

بیت کوین در آخرین سنگر سقوط

بیت‌کوین در پی خبر توقف ارائه خدمات توسط سومین بانک چینی ریزش حدودا ۱۵ درصدی را در طی دو روز تجربه کرد و به نظر می‌رسد این ریزش همچنان ادامه دارد. در زمان نوشتن این گزارش (ساعت 17:30، یکم تیر ماه) این ارز حمایت ۳۰ هزار دلاری خود را نیز از دست داد و در حدود ۲۹ هزار دلار قرار دارد.

۳۰ هزاردلار حمایتی که در ۳ حمله قبلی حفظ شده و سطح مهمی برای بیت‌کوین محسوب می‌گردید. در صورت تثبیت در زیر این حمایت، احتمالا شاهد ریزش شدیدتری حتی تا قیمت ۲۴ هزار دلار خواهیم بود. آخرین بار ۱۴۵ روز پیش بیت‌کوین در این قیمت قرار داشت.

هم اکنون شاخص ترس و طمع عدد ۱۰ را نشان می‌دهد که نشانی از وجود ترس شدید حاکم بر بازار است.

بیت کوین در آخرین سنگر سقوط

گزارش‌ها حاکی از افزایش ورود بیت‌کوین‌ از کیف پول‌ها به صرافی‌ها است و همچنین سفارش‌ها در صرافی بایننس در محدوده قیمتی ۲۶ تا ۲۹ هزار دلار قرار گرفته است. اتفاق‌های فوق نشانی از افزایش فشار فروش و انتظارات برای کاهش بیشتر قیمت است. روند فوق احتمال شدت گرفتن مجدد افت قیمت را بالا می‌برد. به علاوه موسسات مالی همچنان در حال کاهش ذخایر بیت‌کوین خود هستند.

این درحالی است که ذخایر نهنگ‌های بیت‌کوین در حال افزایش است و ذخایر آدرس‌های متوسط روند ثابتی دارد و آدرس‌های کوچک در حال فروش دارایی خود هستند.

بیت‌کوین از سقف قیمتی خود تا کنون بیش از ۵۰ درصد افت قیمت را تجربه کرده است. درحال‌حاضر جو روانی مطلوبی بر این بازار وجود ندارد. خبرهای فاندامنتالی که حاکی از عدم پذیرش این بازار توسط شرکت‌های مطرح، کشورها و توقف ارائه خدمات توسط رمزارزها به ریزش‌ها دامن می‌زند.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

بیت کوین در آخرین سنگر سقوط

بیت کوین در آخرین سنگر سقوطبیت کوین در آخرین سنگر سقوط

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,983.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,603.04
  • tetherTether (USDT) $ 0.998823
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.223214