توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

بیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسد

بیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسد

44 درصد از سرمایه‌گذاران بیت کوین معتقدند قیمت بیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسد...

بیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسد

44 درصد از سرمایه‌گذاران بیت کوین معتقدند قیمت بیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسد

بیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسد

شبکه خبری سی‌ان‌بی‌سی (CNBC) به‌منظور درک احساسات سرمایه‌گذاران نسبت به قیمت بیت کوین، یک نظرسنجی را در بین مجموعه‌ای از استراتژیست‌های بازار سهام و مدیران پورتفوهای سرمایه‌گذاری انجام داده است. ۴۴٪ از شرکت‌کنندگان این نظرسنجی می‌گویند قیمت بیت کوین تا پایان سال به زیر ۳۰,۰۰۰ دلار خواهد رسید.

به گزارش کوین تلگراف، در طول تمام صعود و سقوط‌های تاریخی قیمت بیت کوین، سرمایه‌گذاران سعی کرده‌اند از ابزارها و نشانه‌های سنتی برای درک نوسانات قیمت این ارز دیجیتال استفاده کنند؛ اما هیچوقت در این کار موفق نشده‌اند.

در همین راستا، شبکه خبری سی‌ان‌بی‌سی یک نظرسنجی را در بین گروهی از مدیران پورتفوها و استراتژیست‌های بازار سهام انجام داده است تا به احساسات درونی آنها نسبت به بیت کوین پی ببرد. آنها از شرکت‌کنندگان این نظرسنجی خواستند که به سؤال «بیت کوین تا انتهای سال به کجا خواهد رفت؟» پاسخ بدهند. برنامه اسکواک باکس (Squawk Box) شبکه سی‌ان‌بی‌سی، نتیجه را این‌گونه گزارش داد:

۴۴٪ [از شرکت‌کنندگان] می‌گویند که بیت کوین به زیر ۳۰,۰۰۰ خواهد رسید و در همین قیمت ثابت خواهد ماند؛ اما بقیه خوش‌بین‌تر هستند.

از ۵۶٪ باقیمانده، ۲۵٪ پیش‌بینی کردند که قیمت بیت کوین تا ۴۵,۰۰۰ دلار افزایش خواهد یافت، در‌ حالی‌ که ۲۵٪ دیگر معتقد بودند قیمت این ارز دیجیتال به ۵۵,۰۰۰ دلار خواهد رسید. یک اقلیت ۶ درصدی نیز اظهار کردند که بیت کوین می‌تواند به ۶۰,۰۰۰ دلار بازگردد و به سقف تاریخی ۶۵,۰۰۰ دلاری خود در آوریل ۲۰۲۱ (فروردین ۱۴۰۰) نزدیک شود.

اگرچه کارشناسان می‌گویند ارزش یک ارز دیجیتال تنها با موارد استفاده آن سنجیده می‌شود، اما بیت کوین با وجود همه احتمالات و گمانه‌زنی‌ها، همچنان جایگاه خود را به‌عنوان یک ذخیره ارزش حفظ کرده است. همچنین با توجه به تعداد زیاد افرادی که از روی ترس اقدام به فروش بیت کوین‌های خود کرده‌اند و تغییر دیدگاه‌ها درباره بیت کوین و ارزهای دیجیتال، نرخ پذیرش بیت کوین در سراسر جهان با یک افزایش آهسته و پیوسته روبه‌رو خواهد شد و موارد استفاده جدید و منحصر‌به‌فردی را برای این ارز دیجیتال ایجاد خواهد کرد.

فراموش نکنید که این نظرسنجی خاص تنها نشان‌دهنده بخش کوچکی از جمعیت فعال در حوزه ارزهای دیجیتال است و به‌هیچ وجه بیانگر کلیت احساسات سرمایه‌گذاران نیست. بنابراین به خوانندگان توصیه می‌شود (نه حالا و نه هیچ وقت دیگری) بر اساس مطالبی که درمورد بازار نزولی یا صعودی منتشر می‌شوند یا رفتار سرمایه‌گذاران را پیش‌بینی می‌کنند، تصمیم‌گیری نکنند.

کاهش اخیر قیمت بیت کوین و سقوط آن به ۲۹,۰۰۰ دلار اعتماد سرمایه‌گذاران را متزلزل کرد. با این‌ حال، بسیاری از معامله‌گران باتجربه‌ای که مدت زیادی است در این بازار هستند، نوید فرارسیدن بازار صعودی را می‌دهند. از زمانی که قیمت بیت کوین به ۳۲,۰۰۰ دلار بازگشت، معامله‌‌گران امیدوارند که این ارز دیجیتال دوباره به دوران اوج قبلی خود بازگردد.

بسیاری از کارشناسان دیگر نیز با توجه به تضعیف موقعیت ارزهای فیات در سراسر جهان، رشد ارزهای دیجیتال را پیش‌بینی می‌کنند. شاید به همین دلیل است که دولت‌های بزرگ جهان همچنان مشغول مطالعه اقتصادهای کوچک‌تری هستند که در حفظ زیرساخت‌های ارز فیات خود ناموفق بوده‌اند (تا با پی‌بردن به اشتباهات آنها، از تکرار آنها اجتناب کنند).

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

بیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسد
بیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسد
بیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسد

بیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسدبیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسدبیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسدبیت کوین به زیر 30 هزار دلار می‌رسد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,484.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,192.85
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.316078