توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

بیت کوین به راحتی با 500 هزار دلار معامله می شود، بنیانگذار Skybridge Capital...

بیت کوین به راحتی با 500 هزار دلار معامله می شود، بنیانگذار Skybridge Capital…

بنیانگذار Skybridge Capital می گوید بیت کوین «به راحتی با 500 هزار دلار در هر سکه معامله می شود»...

بیت کوین به راحتی با 500 هزار دلار معامله می شود، بنیانگذار Skybridge Capital

بیت کوین به راحتی با 500 هزار دلار معامله می شود، بنیانگذار Skybridge Capital...

نویسنده:رحیم زاده

بنیانگذار Skybridge Capital می گوید بیت کوین «به راحتی با 500 هزار دلار در هر سکه معامله می شود» و خاطرنشان کرد که سرمایه گذاران باید همین الان مقداری از آن را خریداری کنند.

بیت کوین به راحتی با 500 هزار دلار معامله می شود، بنیانگذار Skybridge Capital...

این سکه ها به راحتی با 500 هزار دلار در هر سکه معامله می شوند
آنتونی اسکاراموچی، موسس و شریک مدیریت شرکت سرمایه گذاری اسکایبریج کپیتال مستقر در نیویورک، در روز جمعه در CNBC درباره اقتصاد ایالات متحده، تورم و بیت کوین اظهار نظر کرد. اسکاراموچی برای مدت کوتاهی در ژوئیه 2017 به عنوان مدیر ارتباطات کاخ سفید در دوران دولت ترامپ خدمت کرد.


از او پرسیده شد که آیا به مردم توصیه می کند بیت کوین را با قیمت فعلی حدود 64000 دلار بخرند. اسکاراموچی بی درنگ پاسخ داد: “در این مورد شکی نیست

این سکه ها به راحتی با 500000 دلار در هر سکه معامله می شوند. به یاد داشته باشید، شما حتی برای هر میلیونر در جامعه ما بیت کوین کافی برای کسب یک سکه ندارید.
در ماه سپتامبر، وود پیش‌بینی قیمت بیت‌کوین 500 هزار دلاری خود را دو برابر کرد. او گفت: «اگر حق با ما باشد و شرکت‌ها به تنوع بخشیدن به پول نقد خود به چیزی مانند بیت کوین ادامه دهند، سرمایه‌گذاران نهادی شروع به تخصیص 5 درصد از سرمایه خود به بیت‌کوین یا سایر ارزهای دیجیتال می‌کنند. امروز بیش از 500000 دلار است.

بیت کوین به راحتی با 500 هزار دلار معامله می شود، بنیانگذار Skybridge Capital...

اسکاراموچی افزود: «جی پی مورگان گفت 49 میلیون میلیونر بر اساس ارز فیات دلار آمریکا وجود دارد.» شما حتی به اندازه کافی [برای هر میلیونر] ندارید. بنابراین، برای من، فکر می کنم این یک ملک بسیار کمیاب است.

او همچنین توضیح داد که با توجه به نگرانی‌های افزایش تورم: «من به مردم می‌گویم که کمی بیت‌کوین داشته باشند، زیرا این یک فناوری تطبیقی ​​به شما ارائه می‌دهد که در حال تکامل است. و دومین چیزی که به شما ارائه می دهد، یک پوشش بالقوه تورم است.» او ادامه داد.

این برای مردم خیلی خیلی زود است. و من سعی می‌کنم تمام تلاشم را بکنم تا به آنها توضیح دهم که چرا باید در حال حاضر مالک آن باشند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

بیت کوین به راحتی با 500 هزار دلار معامله می شود، بنیانگذار Skybridge Capitalبیت کوین به راحتی با 500 هزار دلار معامله می شود، بنیانگذار Skybridge Capitalبیت کوین به راحتی با 500 هزار دلار معامله می شود، بنیانگذار Skybridge Capital

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,394.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,331.85
  • tetherTether (USDT) $ 0.999459
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.205867