توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

به لطف معامله Pomp درAfterpay ارزش سهام شرکتSquare می تواند 5 برابر شود

به لطف معامله Pomp درAfterpay ارزش سهام شرکتSquare می تواند 5 برابر شود

آنتونی پمپلیانو گفت:"شاید شما به سادگی ارزش 20x درکسب و کار را دریافت نکنید ، اما می توانید دو ، سه ، چهار یا پنج برابر کسب و کار کنید...

به لطف معامله Pomp درAfterpay ارزش سهام شرکتSquare می تواند 5 برابر شود

به لطف معامله Pomp درAfterpay ارزش سهام شرکتSquare می تواند 5 برابر شود

آنتونی پمپلیانو گفت:”شاید شما به سادگی ارزش 20x درکسب و کار را دریافت نکنید ، اما می توانید  دو ، سه ، چهار یا پنج برابر کسب و کار کنید.

آنتونی پمپلیانو ، بنیانگذار مورگان کریک دیجیتال و طرفدار بیت کوین معتقد است که ارزش اسکوئر می تواند پس از خرید شرکت Afterpay به 1 تریلیون دلار افزایش یابد.

اسکوئر ، به ریاست جک دورسی  دراین هفته اعلام کرد که کسب و کار استرالیا را بعداً با پرداخت 29 میلیارد دلار خریداری کرده است ، همان روزی که 2.7 بیلیون دلار درآمد از فروش بیت کوین در Cash App خود گزارش کرده است.

پامپ این حرکت را در برنامه “بهترین کسب و کار” خود در 4 اوت ، که در YouTube تحت عنوان “میدان ارزش یک تریلیون دلار دارد” ، را منتشر کرد.

به لطف معامله Pomp درAfterpay ارزش سهام شرکتSquare می تواند 5 برابر شود

از نظر پامپ ، او فکر می کند که افزایش دو تا پنج برابر ارزش به دلیل پتانسیل ترکیبی هر دو شرکت ، امکانی واقعی برای اسکوئر است. طبق گزارش یاهو فاینانس ، بازار Square در حال حاضر 122.72 میلیارد دلار سرمایه دارد.

وی گفت: “اگر ادغام به خوبی پیش برود Square و Afterpay معتقدند ، یک تجارت بسیار بسیار جالب ایجاد می کند تا Square در سطح جهانی و سایر جوامع گسترش یابد.”

پامپ تأکید کرد که ارزش 29 میلیارد دلاری Afterpay در پشت 100000 تاجر تجاری بوده است و تاکید کرد که باز کردن خدمات AfterPay برای 70 میلیون کاربر Cash App Cash و 2 میلیون تاجر Square می تواند ارزش سرسام آوری را مشاهده کند.

به لطف معامله Pomp درAfterpay ارزش سهام شرکتSquare می تواند 5 برابر شود

“به طور موثر می توان گفت 100هزاردلارشما را به ارزش 29 میلیارد دلار میرساند. اما شمااگر ارزش آن را به دو میلیون برسانید ، شاید به سادگی 20xارزش کسب و کار را دریافت نکنید ، ولی ممکن است بتوانید دو ، سه ، چهار یا پنج برابر کسب و کار کنید. “

شرکت پرداختهای رمزنگاری شده جک دورسی ، اسکوئر در 1 اوت اعلام کرد که در حال خرید Afterpay با سهام مشترک Square است. انتظار می رود این قرارداد در سه ماهه اول سال 2022 پرداخت شود.

بر اساس داده های TradingView پس از اعلام سهام( Square (SQ ،با افزایش 8 درصدی از 248 دلار در 30 جولای به 269 دلار امروز رسید ، در حالی که سهام Afterpay (APT)  34درصد افزایش یافت و از 95 دلار استرالیا به 128 دلار استرالیا در همان بازه زمانی منتقل شد.

اسکوئر همچنین گزارش سه ماهه دوم را در 1 اوت منتشر کرد که افزایش 200 درصدی درآمد بیت کوین را سالانه (YoY) برای Q2 نشان می داد ، با خدمات BTC 2.72 میلیارد دلار درآمد برای شرکت، در سه ماهه دوم سال ، مجموع سود ناخالص سالانه Square 91٪ افزایش یافت و به 1.14 میلیارد دلار رسید و Cash App نیز به طور کلی 546 میلیون دلار سود ناخالص با 94٪ افزایش سالانه ایجاد کرد.

هنوز مشخص نیست که آیا Afterpay قصد دارد خدمات رمزنگاری شده را پس از خرید Square در مدل تجاری خود وارد کند  یاخیر، اما ZIP BNPL در ماه ژوئیه اعلام کرد که به دنبال ارائه معاملات رمزنگاری در استرالیا و ایالات متحده طی 12 ماه است.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

به لطف معامله Pomp درAfterpay ارزش سهام شرکتSquare می تواند 5 برابر شودبه لطف معامله Pomp درAfterpay ارزش سهام شرکتSquare می تواند 5 برابر شودبه لطف معامله Pomp درAfterpay ارزش سهام شرکتSquare می تواند 5 برابر شودبه لطف معامله Pomp درAfterpay ارزش سهام شرکتSquare می تواند 5 برابر شودبه لطف معامله Pomp درAfterpay ارزش سهام شرکتSquare می تواند 5 برابر شود

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,670.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,236.83
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.176132