توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

به‌روز رسانی صرافی بایننس پایان یافت

به‌روز رسانی صرافی بایننس پایان یافت

به دلیل نقص فنی در یکی از دیتاسنترها صرافی ایرانی نوبیتکس ممکن است در بخشی از عملیات سایت این پلتفرم معاملاتی، همچون نمایش موجودی کیف پول، کندی و اختلال مشاهده شود...

به‌روز رسانی صرافی بایننس پایان یافت

به‌روز رسانی صرافی بایننس پایان یافت

به‌روزرسانی صرافی بایننس به اتمام رسید. معاملات اسپات و سایر سرویس‌های متوقف شده، فعالیت خود را از سر گرفته‌اند. همچنین سایر سرویس‌های متوقف شده به فعالیت خود ادامه می‌دهند. توصیه می‌شود کاربرانی که در معاملات آتی و مارجین پوزیشن باز دارند، موجودی حساب خود را برای مقابله با نوسان قیمت ارزیابی کنند و اقدامات لازم را انجام دهند.

به دلیل نقص فنی در یکی از دیتاسنترها صرافی ایرانی نوبیتکس ممکن است در بخشی از عملیات سایت این پلتفرم معاملاتی، همچون نمایش موجودی کیف پول، کندی و اختلال مشاهده شود. نوبیتکس طی اطلاعیه‌ای اعلام کرد تیم این صرافی در حال بررسی و برطرف کردن این مشکل است.

کارمزد برداشت رمز ارز بایننس کوین در صرافی ایرانی رمزینکس به میزان ۱۰ برابر به عبارتی ۱۰۰۰ درصد کاهش پیدا کرده است. از این رو، از  تاریخ ۵ اردیبهشت، کارمزد برداشت ارز دیجیتال BNB  از ۰.۰۱ به ۰.۰۰۱ درصد تغییر خواهد کرد.

کاربران صرافی پنکیک سواپ مراقب کلاهبرداران باشند. پنکیک سواپ در اطلاعیه‌ای اعلام کرده است کلاهبرداران با ارسال ایمیل به کاربران این صرافی، خود را به عنوان تیم پنکیک سواپ معرفی می‌کنند و به کاربران خبر می‌دهند که ایردراپ ۴۰۰ واحد توکن CAKE در پیش است. این ایمیل کلاهبرداری است و تنها قصد سرقت موجودی کاربران را دارند.
صرافی KuCoin از روز ۲۷ آپریل (۷ اردیبهشت) مسابقه دوج کوین و چند ارز دیگر را آغاز می‌کند. جایزه این مسابقه ۱۰۰،۰۰۰ USDT خواهد بود. شرایط این مسابقه بعدا اعلام می‌گردد.

صرافی Coinex به زودی توکن‌های BAN، BRG و CHIA را به لیست رمزارزهای خود اضافه می‌کند. منتظر برنامه‌های تشویقی و ایردراپ‌های آنها باشید.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزهای دیجیتال

به‌روز رسانی صرافی بایننس پایان یافت
به‌روز رسانی صرافی بایننس پایان یافت

به‌روز رسانی صرافی بایننس پایان یافتبه‌روز رسانی صرافی بایننس پایان یافت

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,983.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,603.04
  • tetherTether (USDT) $ 0.998823
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.223214