توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

بهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزها

بهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزها

امروزه،بازار ارزهای دیجیتال به دلیل دادن سود های کلان، آن هم در کوتاه مدت،بعنوان جذاب ترین بازار مالی جهان ،شناخته شده است.با این حال بسیاری از این بازار جذاب...

بهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزها

بهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزها

بازار های مالی همیشه برای معامله گران و مردم عادی،جذاب بوده است.همه روزه میبینیم که افرای مختلفی از سرتاسر جهان برای ثروتمند شدن در مدتی کوتاه،وارد این گونه بازار ها میشوند،که معمولا فاقد اطلاعات و مهارت کافی در این حوزه هستند،از این رو همیشه جز 90 درصدری های بازنده بازار های مالی می شوند ،که معمولا تمام سرمایه و یا بخشی از آن را به راحتی از دست می دهند.

امروزه،بازار ارزهای دیجیتال به دلیل دادن سود های کلان، آن هم در کوتاه مدت،بعنوان جذاب ترین بازار مالی جهان ،شناخته شده است.با این حال بسیاری از این بازار جذاب نیز،ضرر های سنگینی کرده اند،مخصوصا در اصلاح قیمتی اخیر که بیشتر مردم عادی آن را به اشتباه، بعنوان ریزش و تمام شدن این بازار تازه وارد به دنیای بازار های مالی میدانند.

ما در این مقاله قصد داریم تا به تحلیلی از شاخص کل بازار و پادشاه ارزهای دیجیتال که بیتکوین است، بپردازیم،پس در ادامه مقاله با ما همراه باشید.

بیایید نگاهی به نمودار شاخص کل ارزهای دیجیتال بیندازیم:

بهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزها

همانطور که از نمودار مشخص است،شاخص کل بازار کریپتو،از اواخر سال 2020 حرکت بسیار شارپی را شروع کرده و در طی چند ماه، ارزش کل بازار از حدود 500 میلیارد دلار به 2.5 تریلیون دلار رسیده است.سپس این حرکت صعودی چند ماهه،وارد فاز اصلاح قیمتی شده و باعث ریزش کل بازار بصورت شارپی شده است.

اگر با تحلیل بازار های مالی آشنایی داشته باشید نه تنها ازاین حرکات ناراحت نمی شوید،بلکه بسیار خوشحال شده و فرصت را غنیمت شمارده،و از ریزش بازار سود میکنید،و مهم تر از آن در کف بازار شروع به خریدن میکنید.لازم به ذکر است که مورد اول،یعنی سود گرفتن از ریزش ،مخصوص افراد حرفه ای بازار است،اما خرید در کف حتی برای افراد مبتدی هم امکان پذیر است،منتهی باید شکیبایی پیشه کنید.

با نگاهی به حرکات قیمتی نمودار،آشکارا میبینیم که در یک کانال صعودی قرار دارد که البته دوبار از بالا در محدوده 2.2تا 2.5 میلیارد دلار،شکست ناموقفی از کانال داشته و با نگاهی به RSI نیز همگرایی منفی را میبینیم که نشان از ریزش داشته است.

دو سناریوی محتمل برای حرکت آینده وجود دارد:

1سناریو اول: هم اکنون ما در فاز اصلاح حرکت (موج)ریزشی هستیم و سطوح فیبوناچی هدف این اصلاح را با توجه به حمایت استاتیک و مهم 870الی800 میلیارد دلاری نشان میدهد علاوه بر فیبوناچی،هدف مثلث که هدف امواج اصلاحی ABC نیز است و همچنین هدف عرض کانال نیز هست،این محدوده را نشان می دهد.

اگر این اتفاق بیفتد و بازار باز هم ریزش کند،یک خبر بسیار خوب ،مخصوصا برای سرمایه گذاران بلند مدتی است،چونکه میتوانند سرمایه گذاری بلند مدتی در حد 3تا5 سال داشته باشند و سود سرشاری از این رخ داد،ببرند.

2سناریو دوم: در این جا اگر قیمت از مثلث بصورت صعودی خارج شود اولین هدف تا سطح فیبوناچی 0.78 خواهد بود،دومین هدف نیز سقف 2.5 تریلیون دلاری است.برای اطمینان از این مورد،باید یک تثبیت ،حداقل در تایم فریم 4 ساعتی بالای 1.8تریلیون دلاری بدهد.این اتفاق نیز برای کسانی که هنوز دارایی های دیجیتالی را دارند،خبر خوبی است چونکه از ضرر به راحتی بیررون آمده و وارد سود می شوند.

تحلیل بیتکوین:

بهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزها

همانطور که مشاهده می شود، بیتکوین با یک واگرایی منفی با RSI اصلاح شدیدی را مانند شاخص کل تجربه کرده است،دو سناریو موجود عبارت اند از:

1– سناریو اول: بیتکوین حرکت اصلاحی را ادامه داده و به محدوده 25 الی20 و یا حتی پایین تر ریزش کند،و بعد از اصلاح زمانی نسبتا طولانی (که خبر بسیار خوب برای سرمایه گذران بلند مدت است)حرکت شارپی را به سمت بالا شروع کند و در بلند مدت اولین هدف سقف قبلی ،و دومین هدف در محدوده 120 هزار دلاری خواد بود.البته در بلند مدت تر،اهداف بسیار بالاتری خواهد داشت.

2– سناریو دوم: از همین محدوده به سمت بالا قیمت شکسته شود که مستلزم تثبیت صعودی قدرتمند در بالای 44 هزار دلار است،در صورت وقوع این اتفاق صعود شارپی تا سقف قبلی بیتکوین خواهیم داشت.

باتوجه به حرکات قیمتی احتمال اصلاح بیشتر بازار محتمل تر است ،اما همانطور که اشاره کردیم،این اتفاق بهتری است،به ای دلیل که در قیمت های بسیار ارزان تری میتوان خرید انجام داد.اگر به تاریخ بازار کریپتو نگاه کنیم،این روی داد دوبار اتفاق افتاده است،در سال 2013 و در سال 2017،که در هردو مورد، فرصت بسیار طلایی را به معامله گران داد و اکنون بسیاری از آن ها سود های باورنکردنی را در مدت 3 الی 5 سال،از بازار گرفته اند.

در پایان باید خاطر نشان کرد،بدون آموزش در بازار های مالی همیشه متضرر خواهید بود،پس آموزش را جدی بگیرید.موفق و پرسود باشید.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

بهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزهابهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزهابهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزهابهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزهابهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزهابهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزهابهترین فرصت جهت ورود به بازار رمزارزها

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,478.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,229.04
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.175328