توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

بزرگترین فروش بیت کوین در تاریخ

بزرگترین فروش بیت کوین در تاریخ

داده های که شرکت تجزیه و تحلیل بسیار معتبر گلس نود اخیراً به اشتراک گذاشته است نشان می‌دهد که در هفته گذشته بزرگترین فروش...

بزرگترین فروش بیت کوین در تاریخ

بزرگترین فروش بیت کوین در تاریخ

داده های که شرکت تجزیه و تحلیل بسیار معتبر گلس نود اخیراً به اشتراک گذاشته است نشان می‌دهد که در هفته گذشته بزرگترین فروش تاریخ بیت کوین از سوی دارندگان کوتاه مدت پادشاه ارز های دیجیتال رخ داده است.

بنا به داده های On-Chain خالص ضرر بیت کوین های فروخته شده از سوی سرمایه گذاران تازه کار برابر با 3.45 میلیارد دلار بوده است و بنا به تیم گلس نود، این افراد بیت کوین های خود را در سطوح قیمتی بالاتر خریداری کرده و در سطوح قیمتی پایین تر همراه با ضرر به فروش رسانده اند.

بنا به داده های گلس نود، دارندگان بلند مدت بیت کوین نیز فقط و فقط 383 میلیون دلار ضرر کرده اند و در وضعیت بسیار خوبی قرار دارند.

در حال حاضر و در زمان نگارش این خبر بنا به داده های به اشتراک گذاشته شده از سوی پلتفرم تجزیه و تحلیل داده گلس نود، 2.44 درصد از بیت کوین های موجود در کیف پول دارندگان بلند مدت این رمز ارز قرار دارد.

به دنبال کاهش قیمت بیت کوین از دو ماه قبل تاکنون که با توییت ایلان ماسک شروع شد و با ممنوعیت استخراج ارز های دیجیتال در چین و ممنوعیت خرید و فروش رمز ارز ها برای مردم چین و اخبار ممنوعیت فعالیت بزرگترین صرافی جهان یعنی بایننس ادامه یافت، جو بسیار بد و ترسناکی در بازار بوجود آمد و ترس، شک و عدم اطمینان (FUD) در بازار پر شد و به همین خاطر دارندگان تازه کار بیت کوین که کمتر از 180 روز از حضور آنها در بازار می‌گذرد به سرعت بیت کوین های خود را به فروش رساندند و نهنگ ها بیت کوین را از چنگ آنها به راحتی در آوردند.

با این حال بنظر می‌رسد بیت کوین در حال ریکاوری خود می‌باشد و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 34924 دلار معامله می‌شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

این تصویر دارای صفت خالی alt است؛ نام پروندهٔ آن 4221.jpg است
بزرگترین فروش بیت کوین در تاریخ

بزرگترین فروش بیت کوین در تاریخبزرگترین فروش بیت کوین در تاریخبزرگترین فروش بیت کوین در تاریخ

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,499.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,133.84
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.181601