توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

بایننس منشور حقوق را برای کاربران کریپتو منتشر کرد

بایننس منشور حقوق را برای کاربران کریپتو منتشر کرد

بایننس فهرستی از حقوق اولیه کاربران کریپتو منتشر کرد...

بایننس منشور حقوق را برای کاربران کریپتو منتشر کرد

بایننس منشور حقوق را برای کاربران کریپتو منتشر کرد

بایننس فهرستی از حقوق اولیه کاربران کریپتو منتشر کرد. این در زمانی اتفاق می افتد که این شرکت در تلاش است تا تصویر خود را بازسازی کند.

بایننس، بزرگترین شرکت رمزنگاری جهان، روز سه شنبه چیزی را منتشر کرد که آن را «10 حقوق اساسی برای کاربران کریپتو» می نامد. سندی شبیه مانیفست خواستار دسترسی همگانی به ابزارهای مالی، حمایت های سختگیرانه از داده های شخصی و اقدامات دیگر است.

بایننس با تبلیغ این سند به عنوان یک چارچوب نظارتی جهانی برای بازارهای کریپتو، مقرراتی را برای صرافی ها ایجاد کرد. اینها شامل تعهداتی برای پلتفرم ها برای محافظت از کاربران در برابر بازیگران بد و اطمینان از نقدینگی کافی برای تجارت بدون اصطکاک است.

بایننس منشور حقوق را برای کاربران کریپتو منتشر کرد

بایننس لیست حقوق خود را در زمانی منتشر کرده است که این شرکت در تلاش است فرهنگ سازمانی خود را دوباره ابداع کند و تصویر خود را بازسازی کند. برای سال‌ها، منتقدان ادعا می‌کردند که بایننس و مدیر عامل آن، Changpeng Zhao (CZ)، مایل بودند وقتی صحبت از شیوه‌های تجاری مبهم یا فعالیت‌های مجرمانه در پلتفرم آن می‌شد، به سمت دیگری نگاه کنند.

بایننس به عنوان بخشی از تلاش‌های بازپروری خود، رگولاتورهای سابق و اعضای مجری قانون را استخدام کرده است. اینها شامل ماموران و بازرسان برجسته IRS از یوروپل است.

گرگ موناهان، بازپرس جنایی سابق خزانه داری ایالات متحده، اکنون بر تلاش های این صرافی برای مبارزه با پولشویی نظارت می کند. او به Decrypt گفت که با رشد ارزهای دیجیتال به یک بازار 3 تریلیون دلاری، تنظیم‌کننده‌ها به یکی از ویژگی‌های دائمی صنعت تبدیل شده‌اند و “حریم خصوصی و امنیت اکوسیستم” اکنون اولویت اصلی است.

بایننس منشور حقوق را برای کاربران کریپتو منتشر کرد

البته باید دید که منشور حقوق جدید بایننس (در صورت وجود) چه تأثیری بر تنظیم‌کننده‌ها یا سایر شرکت‌های صنعت کریپتو خواهد داشت. با توجه به شهرت روسیه و چین که میلیون‌ها کاربر کریپتو دارند، به دلیل نادیده گرفتن حقوق اولیه بشر و حاکمیت قانون، تأثیر آن احتمالاً محدود خواهد بود.

اما موناهان می‌گوید که منشور حقوق تا حدی به عنوان یک اقدام جمع‌آوری برای سایرین در این صنعت و به عنوان سیگنالی به قانون‌گذاران پیشنهاد شد که شرکت‌های رمزارز مسائل مربوط به قانون و حقوق را جدی می‌گیرند. این شرکت مطمئنا امیدوار است که قانونگذاران آخرین تلاش Binance را جدی بگیرند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

بایننس منشور حقوق را برای کاربران کریپتو منتشر کردبایننس منشور حقوق را برای کاربران کریپتو منتشر کردبایننس منشور حقوق را برای کاربران کریپتو منتشر کردبایننس منشور حقوق را برای کاربران کریپتو منتشر کرد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,670.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,236.83
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.176132