توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

بایننس معاملات آتی گزینه های رمزنگاری را در استرالیا متوقف میکند

بایننس معاملات آتی گزینه های رمزنگاری را در استرالیا متوقف میکند

بایننس ، بزرگترین مبادله ارزهای رمزنگاری شده جهان از نظر حجم معاملات ، همچنان محدودیت خدمات خود را در میان بازرسی های نظارتی...

بایننس معاملات آتی گزینه های رمزنگاری را در استرالیا متوقف میکند

بایننس معاملات آتی گزینه های رمزنگاری را در استرالیا متوقف میکند

کاربران Binance در استرالیا 90 روز فرصت دارند تا موقعیت های خود را برای معاملات آتی ، گزینه ها و توکن های اهرمی ببندند.

بایننس ، بزرگترین مبادله ارزهای رمزنگاری شده جهان از نظر حجم معاملات ، همچنان محدودیت خدمات خود را در میان بازرسی های نظارتی جهانی ادامه می دهد و محدودیت های تجاری جدیدی را در استرالیا اعلام می کند.

این صرافی 20 سپتامبر اعلام کرد که کاربران فعلی Binance در استرالیا 90 روز فرصت خواهند داشت تا موقعیت خود را برای محصولاتی مانند معاملات آتی ارزهای رمزنگاری ، گزینه ها و توکن های اهرمی راکاهش دهند و ببندند.

از روز جمعه ، کاربران استرالیایی دیگر نمی توانند موقعیت های جدیدی را برای محصولات مشتقه در Binance افزایش یا باز کنند. در این اطلاعیه آمده است که کاربران همچنان می توانند موجودی خود را برای جلوگیری از نقدینگی و تماس های حاشیه ای تکمیل کنند.

پس از 23 دسامبر ، کاربران Binance در استرالیا دیگر نمی توانند موقعیت های خود را به صورت دستی کاهش یا ببندند زیرا همه موقعیت های باز باقی مانده بسته می شوند.

بایننس معاملات آتی  گزینه های رمزنگاری را در استرالیا متوقف میکند

سخنگوی Binance به Cointelegraph گفت: “ما در بلند مدت به صنعت خود متعهد هستیم و می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که محصولات ما مورد استقبال کاربران و تنظیم کنندگان محلی قرار می گیرد.” ما همچنین الزامات مقررات محلی را در بازارهای مختلف تحت نظارت Binance در سراسر جهان نظارت می کنیم. ما می خواهیم اطمینان حاصل کنیم که فرایند هرگونه انتقال ما مختل کننده نیست. “

آخرین تعلیق معاملات بایننس در استرالیا به دنبال مجموعه ای از محدودیت های مشابه در سایر کشورها تحت شرایطی است که این صرافی با چندین هشدار از سوی تنظیم کننده گان جهانی مواجه شده است. در ماه اوت ، Binance به دنبال تعلیق مشابه در عملیات هنگ کنگ ، معاملات مشتقات رمزنگاری شده در برزیل را متوقف کرد. پیش از این ، Binance معاملات مشتقات را برای کاربران در آلمان ، ایتالیا و هلند به عنوان بخشی از برنامه های گسترده تر خود برای این محصولات در سراسر اروپا متوقف کرد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

بایننس معاملات آتی  گزینه های رمزنگاری را در استرالیا متوقف میکند

بایننس معاملات آتی گزینه های رمزنگاریبایننس معاملات آتی گزینه های رمزنگاریبایننس معاملات آتی گزینه های رمزنگاری

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 56,803.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,452.52
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.217229