توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

بانک جی‌پی مورگان

بانک جی‌پی مورگان: 1 درصد از سرمایه‌گذاری خود را به بیت کوین اختصاص دهید

بانک جی‌پی مورگان پس از آنکه گفت ارزهای دیجیتال ضعیف‌ترین دارایی‌ها در مقابل ریزش بازار بورس هستند و مزایای مشکوک و غیرقابل اعتمادی دارند، افزود که سرمایه‌گذاران می‌توانند یک درصد از پورتفولیوی سرمایه‌گذاری خود را...

بانک جی‌پی مورگان: 1 درصد از سرمایه‌گذاری خود را به بیت کوین اختصاص دهید

بانک جی‌پی مورگان

بانک جی‌پی مورگان پس از آنکه گفت ارزهای دیجیتال ضعیف‌ترین دارایی‌ها در مقابل ریزش بازار بورس هستند و مزایای مشکوک و غیرقابل اعتمادی دارند، افزود که سرمایه‌گذاران می‌توانند یک درصد از پورتفولیوی سرمایه‌گذاری خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص دهند. این موضوع می‌تواند به کسب سود کمک کند.

جی‌پی مورگان: سرمایه‌گذاران می‌توانند یک درصد پورتفولیوی خود را به بیت کوین اختصاص دهند

جی‌ پی مورگان چیس اکنون افزودن درصد کمی بیت کوین به پورتفولیو را سودمند می‌داند. جویس چانگ (Joyce Chang) سرپرست بخش تحقیقات و ایمی هو (Amy Ho) نایب رییس بخش تحقیقات استراتژیک جی‌پی مورگان در نامه‌ای به مشتریان نوشتند:

در یک پورتفولیوی که چندین دارایی دارد، سرمایه‌گذاران می‌توانند تا یک درصد سرمایه خود را به ارزهای دیجیتال اختصاص دهند تا سود کارآمدی در پورتفولیوی مبتنی بر ریسک خود کسب کنند.

تحلیل‌گر جی‌پی مورگان: قیمت واقعی بیت کوین ۲۵۰۰۰ دلار است

این افراد در ادامه افزودند:

ارزهای دیجیتال واسطه‌های سرمایه‌گذاری هستند، نه ارزهای تامین بودجه. بنابراین هنگامی که به شرایط کلان ارزها می‌نگریم، توصیه می‌کنیم که از طریق ارزهایی نظیر ین یا دلار از سرمایه خود محافظت کنید.

اگرچه بسیاری از تحلیلگران معتقدند که بیت کوین روشی برای حفظ سرمایه در مقابل نوسان‌های شدید دارایی‌های سنتی است، اما جی‌پی مورگان مخالف این موضوع است. هفته گذشته بود که این بانک سرمایه‌گذاری مدعی شد که بیت کوین یک اتفاق اقتصادی کم‌اهمیت است و افزود:

ارزهای دیجیتال ضعیف‌ترین دارایی‌ها در مقابل ریزش بازار بورس هستند و مزایای مشکوک و غیرقابل اعتمادی دارند، در حالی که با رواج یافتن خرید ارزهای دیجیتال، رابطه آنها با دارایی‌های بازار بورس در حال افزایش است.

جی‌پی مورگان هم‌چنین گفته است که سطح قیمت اخیر بیت کوین بسیار بیشتر از ارزش واقعی آن بوده است. جی‌پی مورگان در ادامه بیان کرد که پذیرش عمومی بیت کوین منجر به افزایش رابطه آن با سهام چرخشی بازار بورس (سهامی که خریداران هنگام شرایط خوب اقتصادی بیشتر و هنگام رکود کمتر می‌خرند) است.

این موضوع، مزایای بیت کوین برای متنوع‌سازی پورتفولیو را کاهش می‌دهد. با این حال، جی‌پی مورگان در گزارش اخیر خود توصیه کرده است که سرمایه‌گذاران می‌توانند درصد کمی از پورتفولیوی سرمایه‌گذاری خود را به بیت کوین اختصاص دهند.

جیمی دیمن (Jaime Dimon) مدیرعامل جی‌پی مورگان در ماه سپتامبر ۲۰۱۷، ارزهای دیجیتال را کلاهبرداری خوانده بود. اوایل ماه جاری، دنیل پینتو یکی از روسای جی‌پی مورگان گفت که در خصوص ورود به عرصه بیت کوین مطمئن است. وی گفت:

اگر دارایی به وجود آید که سرمایه‌گذاران و مدیران دارایی مختلفی از آن استفاده کنند، ما نیز باید در آن عرصه حضور داشته باشیم.

تحلیلگران این بانک پیش‌بینی کرده‌اند که با تشدید رقابت بیت کوین با طلا، قیمت این ارز دیجیتال به ۱۴۶,۰۰۰ دلار می‌رسد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

بانک جی‌پی مورگان
بانک جی‌پی مورگان
بانک جی‌پی مورگان

بانک جی‌پی مورگانبانک جی‌پی مورگانبانک جی‌پی مورگان

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,394.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,331.85
  • tetherTether (USDT) $ 0.999459
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.205867