توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اولین هفته تورم زدایی اتریوم

اولین هفته تورم زدایی اتریوم

در حال حاضر روزانه بیش از 65 میلیون دلار توسط شبکه اتریوم سوزانده می شود...

اولین هفته تورم زدایی اتریوم

اولین هفته تورم زدایی اتریوم

در حال حاضر روزانه بیش از 65 میلیون دلار توسط شبکه اتریوم سوزانده می شود.

شبکه اتریوم اولین هفته متوالی خود را با انتشار عرضه منفی مواجه کرده است زیرا بازارهای حباب دار باعث افزایش مداوم کارمزدهای تراکنش می شوند.

با ارتقای ، مورد انتظار لندن که در اوایل آگوست یک مکانیسم رایت را در بازار کارمزد اتریوم معرفی کرد، از آن زمان با هر تراکنش انجام شده در شبکه، مقدار کمی از اتر از بین رفته است.

اولین هفته تورم زدایی اتریوم

با حفظ قیمت‌های گاز در سطوح بالا، اتریوم هفت روز متوالی شاهد انتشار تورم‌ زدایی برای شبکه بوده است، به این معنی که اتریوم بیشتر از آنچه که از طریق استخراج ایجاد می‌شود، از عرضه حذف شده است. برای اینکه اتریوم به‌طور مداوم بلوک‌های کاهش‌دهنده را تولید کند، قیمت گاز باید به طور مداوم تقریبا بالای 150 gwei باقی بماند.

آنتونی ساسانو، یکی از بنیانگذاران EthHub، اظهار داشت که انتظار می‌رود اتریوم کاهش‌یافته تا «ادغام» نباشد ، زمانی که بلاک چین اتریوم قرار است با Beacon Chain Eth2 ادغام شود، که در حال حاضر انتظار می‌رود در نیمه اول سال 2022 رخ دهد.

اولین هفته تورم زدایی اتریوم

طبق ردیاب ، هزینه سوزاندن Ultrasound.Money، روزانه حدود 15000 ETH (65 میلیون دلار به قیمت فعلی) سوزانده می شود. هنگامی که نرخ اتریوم جدید ایجاد شده را فاکتور می گیریم، WatchtheBurn در زمان نگارش این مقاله، انتشار خالص هفتگی منهای 8034 ETH (تقریباً 34 میلیون دلار) را گزارش می دهد.
از زمان به‌روزرسانی لندن، بیش از 724400 ETH به ارزش 3.1 میلیارد دلار برای همیشه از بین رفته است.

طبق اتر اسکن میانگین هزینه انتقال توکن ERC-20 در حال حاضر 46 دلار دردناک است. انجام کاری کمی پیچیده‌تر مانند ارائه نقدینگی به یک پروتکل DeFi یا انجام یک سوآپ توکن در یونی سواپ در حال حاضر می‌تواند 140 دلار هزینه داشته باشد.

با توجه به L2beat، رکورد 4.68 میلیارد دلار ارزش کل در شبکه های مختلف L2 قفل شده است. این TVL در طول دو ماه گذشته تقریباً 500٪ افزایش یافته است زیرا کاربران اتریوم به طور فزاینده ای به دنبال راه هایی برای جلوگیری از هزینه های تراکنش طاقت فرسا هستند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

اولین هفته تورم زدایی اتریوماولین هفته تورم زدایی اتریوماولین هفته تورم زدایی اتریوم

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,558.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,355.91
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.207299