توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اوراکل چین لینک به ایستگاه پولکادات رسید

اوراکل چین لینک به ایستگاه پولکادات رسید …

پاراچین‌های شبکه پولکادات (Polkadot) اکنون می‌توانند به اطلاعات قیمتی با کیفیت، گسترده و قابل اطمینان درون زنجیره‌ای اوراکل چین لینک (Chainlink) دسترسی...

اوراکل چین لینک به ایستگاه پولکادات رسید …

اوراکل چین لینک به ایستگاه پولکادات رسید
نویسنده : متین

پاراچین‌های شبکه پولکادات (Polkadot) اکنون می‌توانند به اطلاعات قیمتی با کیفیت، گسترده و قابل اطمینان درون زنجیره‌ای اوراکل چین لینک (Chainlink) دسترسی داشته باشند.

بنابر اعلام چین لینک ، پاراچین‌های مبتنی بر فریمورک ساب استریت شبکه پولکادات (DOT) اکنون می‌توانند خوراک داده‌های قیمتی لینک (LINK) را با استفاده از یک ماژول ساده در پروتکل‌های خود به کار بگیرند. اکانت رسمی توییتر چین لینک در این بیانیه گفته است:

“خوارک داده‌های قیمتی اوراکل چین لینک اکنون به شکلی ساده برای تمام ساب استریت‌های پولکادات و کوساما در دسترس قرار گرفته است. این موضوع توسعه دهندگان را قادر خواهد ساخت تا راه‌حل‌های استاندارد، آسان برای بکارگیری و امتحان پس داده اوراکل ما را برای توسعه اپلیکیشن‌های دیفای (DeFi) خود به کار گیرند.”

در دنیای رمزارز، اوراکل‌ها قیمت اپلیکیشن‌های بخصوصی هستند که داده‌های قیمتی برون زنجیره‌ای، همچون قیمت لحظه‌ای انواع دارایی‌های دیجیتال، را در اختیار دیگر پروژه‌های بلاک چینی قرار می‌دهند. برای مثال یک چنین اطلاعاتی برای پلتفرم‌های وام دهی اکوسیستم مالی غیر متمرکز یا دیفای حیاتی هستند.

این سرویس جدید در قالب یک ماژول یا پالت برای فریمورک ساب استریت بلاک چین‌های پولکادات و کوساما (Kusama) و دیگر بلاک چین‌های مستقل مبتنی بر آن، عرضه شده است. در نتیجه، بسیاری از پاراچین‌ها اکنون می‌توانند اوراکل قیمت چین لینک را با استفاده از یک کتابخانه ساده بکار گیرند. همچنین در اعلامیه رسمی چین لینک آمده است:

“خوراک داده قیمت چین لینک این امکان را به تمام قراردادهای هوشمند اکوسیستم پولکادات خواهد داد تا از داده‌های قیمتی بروز و مطمئن در محصولات و بازارهای جدید خود بهره‌گیری کنند.”

همچنین توسعه دهندگان پاراچین‌ها این امکان را خواهند داشت تا از خوراک داده‌های قیمتی در پلتفرم خود به صورت موردی و گزیده استفاده نمایند.

این خصوصیت در تضاد با شیوه کار این اوراکل در بلاک چین اتریوم است که در آن نودهای چین لینک به طور پیوسته اطلاعات قیمت را به بلاک‌های جدید اضافه می‌کنند. شیوه بکار گرفته شده در پاراچین‌های مبتنی بر ساب استریت‌های پولکادات، این امکان را به توسعه دهندگان می‌دهد تا در حجم بلاک‌های خود صرفه جویی کنند.

توسعه دهندگان چین لینک از جمله خصوصیات برجسته اوراکل قیمت خود به مواردی همچون کیفیت داده‌ها، زیرساخت غیرمتمرکز، امنیت بالا و مقرون به صرفه بودن آن اشاره کرده‌اند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

اوراکل چین لینک به ایستگاه پولکادات رسید
اوراکل چین لینک به ایستگاه پولکادات رسید

اوراکل چین لینک به ایستگاه پولکادات رسیداوراکل چین لینک به ایستگاه پولکادات رسیداوراکل چین لینک به ایستگاه پولکادات رسید

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,058.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,078.24
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.178201