توسعه دهنده: اسماعیل زاده، رحیم زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

الگوی رفتاری 4 میلیون دلاری Doge NFT در 17 میلیارد قطعه به حراج گذاشته شد

PleasrDAO از طریق 16،969،696،969 توکن ERC-20 با نام "$ DOG" در معرض NFT Doge قرار می گیرد...

الگوی رفتاری 4 میلیون دلاری Doge NFT در 17 میلیارد قطعه به حراج گذاشته شد

الگوی رفتاری 4 میلیون دلاری Doge NFT در 17 میلیارد قطعه به حراج گذاشته شد

PleasrDAO از طریق 16،969،696،969 توکن ERC-20 با نام “$ DOG” در معرض NFT Doge قرار می گیرد.

NFT که الگوی رفتاری Doge را به تصویر می کشد قرار است به صورت توکن ERC-20 تقسیم شود و به صورت قطعه به حراج گذاشته شود.

Atsuko Sato ، صاحب Shibu Inu که در الگوی رفتاری ،دوست داشتنی نشان داده شده است ، Doge NFT را به قیمت 1696.9 اتر یا 4 میلیون دلار در 12 ژوئن به سازمان مستقل غیر متمرکز هنری PleasrDAO فروخت.

با شروع از 1 سپتامبر ساعت 5 بعد از ظهر UTC PleasrDAO در معرض NFT Doge از طریق تقسیم بندی قرار می گیرد که نشان توقف ناپذیر را به 16،969،696،969 توکن ERC-20 با نام “$ DOG” تقسیم می کند.

طبق یک پست وبلاگ 20 درصد از کل عرضه DOG $ برای خرید در ابتدا در دسترس خواهد بود و به عنوان فروش بر روی پلت فرم قرارداد منبع باز ، Miso ، میزبانی می شود.

پس از راه اندازی ، $ DOG برای تجارت در fractal.art یا از طریق مبادلات غیرمتمرکز (DEXs) مانند Uniswap و SushiSwap در دسترس خواهد بود. این ایده پشت نشانه های $ DOG مبتنی بر افزایش قیمت Doge NFT است.

الگوی رفتاری 4 میلیون دلاری Doge NFT در 17 میلیارد قطعه به حراج گذاشته شد

دارندگان $ DOG حتی می توانند به آنچه که فکر می کنند ارزش اصلیNFT باید باشد رای دهند ، که قرار است در تاریخی در آینده توسط جامعه PleasrDAO تعیین شود ،دوباره به حراج گذاشته شود.

پست وبلاگ می گوید: “ما اطمینان می دهیم که Doge NFT به حراج نمی رود تا زمانی که احساس کنیم $ DOG با یک جامعه قوی و پررونق همراه شده است.”

با این حال ، به نظر می رسد چارچوب قانونی پیرامون NFT های کم شده در یک منطقه خاکستری است. کمیسر SEC ، هیستر پیرس – همچنین به عنوان “مادر کریپتو” شناخته می شود ، در ماه مارس به صادرکنندگان NFT هشدار داد که در فروش دقت کنند ، زیرا آنها می توانند به عنوان محصولات سرمایه گذاری تلقی شوند:

دوج استعدادهای برتر را جذب می کند

مامور اوزاکا پیشنهاد سرمایه گذاری در NFTرا داد ، اما او گفت که او پس از مشاهده فراوانی تبلیغات در اطراف DOGE که به شبکه های اجتماعی او هجوم آورده بود ، یادگیری در مورد این NFTرا آغاز کرده است.

الگوی رفتاری 4 میلیون دلاری Doge NFT در 17 میلیارد قطعه به حراج گذاشته شد

اوساکا گفت: “من در واقع فقط با نماینده خود در مورد ارزهای رمزنگاری شده صحبت می کردم.”من به یاد دارم که در مورد Dogecoin خواندم … چیزی جدید و جالب وجود دارد که ظاهر می شود. “

این بازیکن 23 ساله در چهار سال گذشته عنوان های متوالی گرند اسلم را کسب کرده است و پیش از این از طریق مشارکت با پلتفرم Autograph Tom Brady وارد فضای NFT شده است تا اواخر ماه گذشته مجموعه ای از کلکسیون های نمادین را رها کند.

منبع خبر:سایت www.cointelegraph.com

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

الگوی رفتاری 4 میلیون دلاری Doge NFT در 17 میلیارد قطعه به حراج گذاشته شدالگوی رفتاری 4 میلیون دلاری Doge NFT در 17 میلیارد قطعه به حراج گذاشته شدالگوی رفتاری 4 میلیون دلاری Doge NFT در 17 میلیارد قطعه به حراج گذاشته شدالگوی رفتاری 4 میلیون دلاری Doge NFT در 17 میلیارد قطعه به حراج گذاشته شدالگوی رفتاری 4 میلیون دلاری Doge NFT در 17 میلیارد قطعه به حراج گذاشته شد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 61,472.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,200.15
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.326596