توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

السالوادور شهر بیت کوین را افتتاح می کند

السالوادور شهر بیت کوین را افتتاح می کند

توسعه شهربیت کوین شاهد مشارکت فعال شرکت‌های رمزنگاری برجسته از جمله صرافی...

السالوادور شهر بیت کوین را افتتاح می کند

السالوادور شهر بیت کوین را افتتاح می کند

نویسنده: اسماعیل زاده

توسعه شهربیت کوین شاهد مشارکت فعال شرکت‌های رمزنگاری برجسته از جمله صرافی ارزهای دیجیتال Bitfinex و Adam Back’s Blockstream خواهد بود.

السالوادور همچنان رهبری حرکت پذیرش بیت کوین (BTC) را به عهده دارد، زیرا رئیس جمهور نایب بوکله راه اندازی شهر بیت کوین را اعلام کرد که در ابتدا از طریق اوراق قرضه بیت کوین 1 میلیارد دلاری تامین مالی خواهد شد.

این ابتکار برای اولین بار توسط Bukele در کنفرانس هفته بیت کوین السالوادور اعلام شد که به دنبال جشن گرفتن پذیرش جریان اصلی بیت کوین در کشور و افزایش مشارکت شهروندان بود.

رئیس‌جمهور nayibukele: “من فکر می‌کردم که باید در این هفته بیتکوین اعلامیه بزرگی بدهیم. بنابراین امروز می‌خواهم اعلام کنم که اولین BitcoinCity را می‌سازیم.” pic.twitter.com/7yHQLyIjBx

به قول بوکل:

“در BitcoinCity ما آموزش دیجیتال و فناوری خواهیم داشت. “

السالوادور شهر بیت کوین را افتتاح می کند

توسعه شهربیت کوین شاهد مشارکت فعال شرکت‌های رمزنگاری برجسته از جمله صرافی ارزهای دیجیتال Bitfinex و Adam Back’s Blockstream خواهد بود. به گفته مدیر ارشد فناوری Bitfinex Bitfinex Paolo Ardoino، این صرافی از طرح بیت کوین سیتی السالوادور با راه اندازی یک پلت فرم اوراق بهادار برای نگهداری اوراق قرضه بیت کوین حمایت خواهد کرد. او اضافه کرد:

این پلت فرم به زودی میزبان بسیاری از دارایی‌های دیجیتال داخلی و خارجی خواهد بود که مقررات جدید دارایی دیجیتال را برای کشور توسعه می‌دهند! السالوادور، Bitfinex و Blockstream با هم در حال ساختن تاریخ هستند.

رئیس جمهور تصور می کند بیت کوین سیتی تبدیل به یک شهر کاملاً کاربردی با مناطق مسکونی، مراکز خرید، رستوران ها، یک بندر و «همه چیز در اطراف بیت کوین» شود. علاوه بر این، ساکنان فقط مشمول مالیات بر ارزش افزوده (VAT) می شوند که به گفته بوکله برای پرداخت اوراق شهرداری و مابقی برای زیرساخت های عمومی و نگهداری شهر استفاده می شود.

السالوادور شهر بیت کوین را افتتاح می کند

در این کنفرانس، سامسون مائو، افسر ارشد امنیتی Blockstream، امکان سنجی منابع 1 میلیارد دلاری اوراق قرضه بیت کوین را توضیح داد:

مائو همچنین به شهروندان اطلاع داد که اوراق قرضه بیت کوین به ارزش 500 میلیون دلار مشمول یک دوره قفل پنج ساله می شود و عملاً سرمایه سرمایه گذاری شده را از گردش جهانی خارج می کند. علاوه بر این، این کارآفرین توضیح داد که چگونه افزایش 10 برابری ابتکارات مشابه از سایر کشورها در نهایت نیمی از 21 میلیون سرمایه بازار بیت کوین را از چرخه خارج می کند.

اندکی پس از پذیرش جریان اصلی بیت کوین، دولت السالوادور در حال سرمایه گذاری مجدد سودهای تحقق نیافته در پروژه های مختلف زیرساختی است.

در اوایل نوامبر، Bukele اعلام کرد که مازاد به دست آمده از حساب بیت کوین تراست ایالت برای ساخت 20 مدرسه جدید استفاده خواهد شد:

زمانی که این پروژه شروع شد، ما به اندازه‌ای که اکنون درآمدزایی کرده‌ایم، در FIDEBITCOIN [حساب دولتی BTC Trust] درآمد کسب نکرده بودیم. بنابراین ما تصمیم گرفتیم 20 مدرسه اول بیت کوین را بسازیم.

در اواسط اکتبر، دولت السالوادور 4 میلیون دلار از سود بیت کوین تراست خود را برای ساخت یک بیمارستان دامپزشکی جدید در پایتخت، سرمایه گذاری کرد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

السالوادور شهر بیت کوین را افتتاح می کندالسالوادور شهر بیت کوین را افتتاح می کندالسالوادور شهر بیت کوین را افتتاح می کندالسالوادور شهر بیت کوین را افتتاح می کندالسالوادور شهر بیت کوین را افتتاح می کند

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,120.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,162.74
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.170700