توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اقتصاد رمزنگاری وارد جریان اصلی می شود

اقتصاد رمزنگاری وارد جریان اصلی می شود

بانک سرمایه گذاری و شرکت مدیریت دارایی JMP Securities می گوید که "اقتصاد رمزنگاری وارد جریان اصلی می شود"...

اقتصاد رمزنگاری وارد جریان اصلی می شود

اقتصاد رمزنگاری وارد جریان اصلی می شود

بانک سرمایه گذاری و شرکت مدیریت دارایی JMP Securities می گوید که “اقتصاد رمزنگاری وارد جریان اصلی می شود” و تأکید می کند که “استفاده از رمزنگاری و موارد استفاده اولیه” سرعت فرار “را ایجاد کرده است. با این حال ، تحلیلگران شرکت خاطرنشان کردند که “این صنعت هنوز در مرحله شکل گیری خود است”.

اقتصاد رمزنگاری وارد جریان اصلی می شود

“اقتصاد رمزنگاری وارد جریان اصلی می شود”

JMP Securities اخیراً یک یادداشت تحقیقاتی منتشر کرده است که در مورد پذیرش ارزهای رمزنگاری شده صحبت می کند. تحلیلگران با اشاره به اینکه “اقتصاد رمزنگاری وارد جریان اصلی می شود” ، نوشتند:

اقتصاد رمزنگاری وارد جریان اصلی می شود

بازار ارزهای دیجیتال در کوتاه مدت خود پیشرفت زیادی کرده است و ما معتقدیم که موارد پذیرش و استفاده اولیه “سرعت فرار” را ایجاد کرده است ، به طوری که استدلال های دوتایی در مورد سرنوشت آن در حال حاضر به هیچ وجه دور از دسترس نیست.

تحلیلگران در ادامه توضیح می دهند که “صنعت امروزه به مراتب کامل نیست ، کلاهبرداری وجود دارد ، مقررات توسعه نیافته است و صنعت با توجه به جنبه های فنی و فضای به کارگیری و استفاده از آن همیشه بصری نیست ، به آموزش بیشتری نیاز دارد.”

با این وجود ، آنها معتقدند که به صورت بالقوه این صنعت “سرمایه گذاری و توسعه مستمر را تضمین می کند” ، و افزودند: “ما پیش بینی می کنیم بسیاری از موارد منفی فعلی در فضا با بلوغ و زمان بیشتر بهبود خواهند یافت.”

آنها افزودند که در روزهای اولیه بیت کوین ، “اکوسیستم رمزنگاری اثبات نشده و نامشخص بود.” با این حال ، آنها توضیح دادند: “امروزه ، ما معتقدیم که دیدگاه منفی با تسریع پذیرش و تقویت بنیاد مطلوب ، به طور قابل توجهی در معرض خطر قرار گرفته است ، بیشتر شبیه یک شبکه نسبتاً ابتدایی تأسیس شده است باچرخه رشد بلند مدت. “

تحلیلگران همچنین صرافی کریپتو فهرست شده در نزدک را “پرچمدار توسعه اقتصاد رمزنگاری گسترده تر” می دانند. آنها نتیجه گرفتند:

علیرغم مقیاس پذیری گسترده پذیرش ، ما فکر می کنیم این صنعت هنوز در مرحله شکل گیری خود است و با افزایش سریع موارد استفاده از ارزهای دیجیتال ، شاهد پیشرفت فوق العاده ای برای شرکت ها (مانند Coinbase) هستیم که زیرساخت هایی را برای حمایت از این رشد فراهم می کنند.

آیا با JMP Securities موافق هستید؟

در قسمت نظرات زیر به ما اطلاع دهید.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 54,360.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,085.99
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.199919