توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین

افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین

تریدر و تحلیلگر مشهور آقای ویلی وو در اکانت توییتر رسمی خود چند نمودار از موسسه معتبر تجزیه و تحلیل داده های یعنی گلس نود را به اشتراک گذاشت و این داده ها نشان...

افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین

افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین

تریدر و تحلیلگر مشهور آقای ویلی وو در اکانت توییتر رسمی خود چند نمودار از موسسه معتبر تجزیه و تحلیل داده های یعنی گلس نود را به اشتراک گذاشت و این داده ها نشان می‌دهند که علی‌رغم کاهش قیمت شدید بیت کوین و برخورد بد چین با استخراج کنندگان پادشاه ارز های دیجیتال در بازار، اما هنوز نهنگ ها علاقه ی خود را به بیت کوین از دست نداده اند.

اولین نموداری که او به اشتراک گذاشته نشان دهنده افزایش چشمگیر تعداد کیف پول هایی که بین هزار تا ده هزار واحد بیت کوین در اختیار دارند است.

نهنگ های بیت کوین با نادیده گرفتن اخبار منفی که از سوی چین و بانک های مرکزی سرتاسر دنیا منتشر می‌شود را نادیده گرفته و در حال جمع آوری بیشتر بیت کوین هستند.

نمودار دیگری که ویلی وو از گلس نود به اشتراک گذاشت نشان دهنده افزایش عمده موسسه هایی بود که بیت کوین خریداری کرده اند. وو اضافه کرد که در حال حاضر تعداد کسانی که بیت کوین در اختیار دارند به بالاترین سطح خود در سال 2021 رسیده است.

در شبانه روز اخیر بیت کوین وضعیت خوبی داشته و دچار افزایش قیمت 3.2 درصدی شده و هم اکنون در زمان نگارش این خبر در سطح قیمتی 34831 دلار قرار دارد و دامیننس (سلطه) بیت کوین بر بازار نیز به 44 درصد رسیده و ارزش کل بازار ارز های دیجیتال به دنبال افزایش قیمت بیت کوین دچار افزایش شده و هم اکنون در سطح قیمتی یک تریلیارد و 484 میلیارد دلار قرار دارد و در شبانه روز اخیر 3.5 درصد افزایش را تجربه کرده است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین
افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین

افزایش فعالیت نهنگ های بیت کوینافزایش فعالیت نهنگ های بیت کوین

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,185.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,512.27
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.217943