توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اطلاعیه صرافی بایننس

اطلاعیه صرافی بایننس : خروج از دسرس بخاطر به روز رسانی …

معاملات آتی (Futures) و معاملات اختیار (Options) در این زمان به روال قبلی خود فعال باقی می‌مانند. معاملات توکن‌ها لوریج شده در صرافی بایننس (Leveraged Token) و بازخرید آنها به تعلیق در می‌آیند...

اطلاعیه صرافی بایننس : خروج از دسرس بخاطر به روز رسانی …

اطلاعیه صرافی بایننس
نویسنده : زمینی

صرافی بایننس روز سه شنبه ۲۰ آپریل از ساعت ۲ بامداد به ساعت جهانی (۳۱ فروردین ساعت ۶:۳۰ صبح) برنامه به‌روز رسانی سیستم معاملات اسپات (Spot) خود را اجرا خواهد کرد. این برنامه حدودا ۲ ساعت طول خواهد کشید.

معاملات آتی (Futures) و معاملات اختیار (Options) در این زمان به روال قبلی خود فعال باقی می‌مانند. معاملات توکن‌ها لوریج شده در صرافی بایننس (Leveraged Token) و بازخرید آنها به تعلیق در می‌آیند.

صرافی بایننس در طول این به‌روز رسانی، سرویس‌های زیر را به حالت تعلیق در‌می‌آورد:

واریز و برداشت وجه

معاملات اسپات و معاملات مارجین

معاملات P2P

معاملات OTC و Convert

ثبت نام کاربران جدید

فعال‌سازی اکانت‌های Sub-account

عضویت و بازخرید از سرویس‌های Savings

تبدیل(Swap) و یا اضافه/حذف کردن نقدینگی در سرویس Binance Liquid Swap

سهام‌گذاری (استیکینگ) و یا برداشت دارایی از سرویس لانچ پول صرافی بایننس (Launchpool)

سرویس‌های وام دهی ارزهای دیجیتال (Crypto Loans)

پیشخوان بایننس کارت و تراکنش‌ها

سرویس بایننس پی (Binance Pay)

انتقال دارایی از اکانت‌های فیوچرز ، مارجین، استخرها، کیف پول ارز فیات و Sub-accounts

بعد از اتمام به‌روز رسانی، به کاربران ۳۰ دقیقه زمان داده می‌شود تا در صورت نیاز بتوانند سفارشات خود را لغو کنند، برداشت‌ها و واریز ارز انجام دهند، دارایی خود را انتقال دهند و سایر کارهای مرتبط با حساب کاربری خود را انجام دهند. پس از به پایان رسیدن این ۳۰ دقیقه، معاملات ادامه پیدا خواهند کرد.

در این به‌روز رسانی، بایننس عملکرد کلی سیستم و ثبات آن را بهبود می‌بخشد.

و توجه داشته باشید:

به کاربرانی که در بازارهای معاملاتی فیوچرز (Futures) و مارجین، پوزیشن‌های باز دارند توصیه می‌شود به منظور جلوگیری از ریسک‌های احتمالی ناشی از نوسانات قیمت در این مدت، قبل از شروع به‌روزرسانی میزان وجه وثیقه خود را ارزیابی کنند و در صورت نیاز انتقالات لازم را تا قبل از انجام آپدیت سیستم بایننس به پایان برسانند.

بایننس ۱۰ دقیقه قبل از آغاز به‌روزرسانی، انتقالات، برداشت و واریز تمام دارایی‌ها را به حالت تعلیق در می‌آورد. لطفا تا قبل از این زمان اعلام شده، زمان کافی برای هرگونه انتقال ،برداشت و یا واریز دارایی را در نظر داشته باشید.

زمان تقریبی ۲ ساعته اعلام شده بر اساس تخمین تیم به‌روز رسانی صرافی بایننس بوده است. طبق معمول این تیم در این مدت از طریق شبکه‌های اجتماعی با کاربران در ارتباط خواهند بود.

برای پرداخت‌های Options premium تنها کیف پول فیوچرز (Futures) در دسترس خواهد بود. کیف پول اسپات (Spot Wallet) در این مدت در دسترس نخواهد بود.

در زمان به‌روز رسانی، سرویس تبدیل دارایی (Asset Conversion) در معاملات فیوچرز و سرویس وثیقه Cross Colateral متوقف خواهند شد.

تعلیق معاملات اسپات، روی قیمت شاخص برخی قرار دادهای آتی تاثیر گذار خواهد بود. در این مدت قیمت شاخص (Price Index) این معاملات آپدیت نخواهد شد. تا زمان برقرار شدن مجدد معاملات اسپات، برای تعیین قیمت شاخص Mark Price از مکانیسم قبلی استفاده خواهد شد. قراردادهای ذکر شده عبارتند از :

ENJUSDT, TOMOUSDT, SXPUSDT, RLCUSDT, RUNEUSDT, BZRXUSDT, OCEANUSDT, BELUSDT, HNTUSDT, CTKUSDT, ALPHAUSDT, AXSUSDT, UNFIUSDT, LITUSDT, BTCSTUSDT, SFPUSDT, DODOUSDT, DENTUSDT وALICEUSDT.

خرید و فروش ارزدیجیتال

صفحه اصلی

اطلاعیه صرافی بایننس
اطلاعیه صرافی بایننس

اطلاعیه صرافی بایننساطلاعیه صرافی بایننساطلاعیه صرافی بایننساطلاعیه صرافی بایننساطلاعیه صرافی بایننس

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,655.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,565.80
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.221921