توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اطلاعیه در مورد بعضی صرافی ها

اطلاعیه در مورد بعضی صرافی ها !!!

کیف پول 1inch در صرافی بیترکس فعال شد. از این پس معاملات جفت ارزهای BTC/1INCH, ETH/1INCH و USDT/1INCH در این صرافی امکان‌پذیر خواهد بود...

اطلاعیه در مورد بعضی صرافی ها !!!

اطلاعیه در مورد بعضی صرافی ها
نویسنده : متین

صرافی بایننس ارز دیجیتال فایل کوین FIL را به سرویس‌های Staking و Savings خود اضافه کرده است. نرخ سود سالانه این برنامه‌ها تا ۳۹.۷۹٪ متغیر است. این محصولات در دوره‌های زمانی ۱۵ ،۳۰ ،۶۰ و ۹۰ روزه در دسترس هستند.

صرافی OKEx از شبکه لایتنینگ بیت کوین پشتیبانی می‌کند. کاربران می‌توانند با استفاده از نسخه دسکتاپ این صرافی تا مقدار ۰.۰۵ بیت کوین را واریز و یا برداشت کنند.

کیف پول 1inch در صرافی بیترکس فعال شد. از این پس معاملات جفت ارزهای BTC/1INCH, ETH/1INCH و USDT/1INCH در این صرافی امکان‌پذیر خواهد بود.

صرافی CoinEx به دلیل به‌روزرسانی در تاریخ ۲۱ آپریل از ساعت ۸ صبح به وقت جهانی از دسترس خارج می‌شود. انتظار می‌رود به‌روزرسانی معاملات Spot و مارجین این صرافی ۳۰ دقیقه زمان ببرد و در این مدت این سرویس‌ها از دسترس خارج خواهند بود. معاملات آتی، واریز و برداشت ارز در این زمان به قوت خود برقرار است.

پلتفرم hakkafinance و Chain Guardians به استخرهای صرافی پنکیک سواپ اضافه شدند. کاربران می‌توانند با سهام‌گذاری (استیکینگ) توکن CAKE در استخرهای مربوطه، توکن HAKKA و یا توکن‌های bCGG و MIX را دریافت کنند.

بایننس به تازگی توکن RAMP را در قسمت Innovation Zone لیست کرده است. از این رو مسابقه‌ای برای تریدرهای این توکن از روز چهارشنبه ۲۱ آپریل (۱ اردیبهشت) به مدت یک هفته برگزار خواهد شد و در نهایت ۲۵۰،۰۰۰ دلار از این توکن بین برندگان توزیع می‌شود.

در این مسابقه ۳ طرح برای انتخاب برندگان وجود دارد که در دو مورد قرعه کشی صورت می‌گیرد. در طرح سوم ۲۰۰،۰۰۰ دلار از توکن RAMP بین تریدرهایی توزیع خواهد شد که در طول این هفته حجم معاملات توکن آنها بیشتر از ۶۳۰۰۰ RAMP باشد.

پلتفرم بایننس معاملات آتی جفت ارز USDT/DGB را با حداکثر اهرم ۲۵ در روز چهارشنبه ۲۱ آپریل (۱ اردیبهشت) آغاز می‌کند.

صرافی Kucoin توکن‌های اهرم دار (leveraged Tokens) را عرضه می‌کند. در حال حاضر بازار معاملات توکن‌های با ضریب ۳ بیت کوین و اتریوم به صورت جفت ارزهای BTC3L/USDT, BTC3S/USDT, ETH3L/USDT, ETH3S/USDT راه‌اندازی شده است.

علاوه بر این، توکن PHNX در این صرافی لیست شده و بازار معاملات PHNX/USDT و PHNX/BTC فعال است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اطلاعیه در مورد بعضی صرافی ها
اطلاعیه در مورد بعضی صرافی ها
اطلاعیه در مورد بعضی صرافی ها

اطلاعیه در مورد بعضی صرافی هااطلاعیه در مورد بعضی صرافی هااطلاعیه در مورد بعضی صرافی ها

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,399.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,334.87
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.206662