توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اضافه شدن چین لینک

اضافه شدن چین لینک ChainLink به دارایی های صندوق گری اسکیل !

مدیر دارایی‌های دیجیتال شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale Investments) اعلام کرد که این شرکت، صندوق سرمایه گذاری‌های بزرگ...

اضافه شدن چین لینک ChainLink به دارایی های صندوق گری اسکیل !

اضافه شدن چین لینک
نویسنده : خ.ساقی

شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل(Grayscale Investments) ، چین لینک را جایگزین ریپل کرد…

مدیر دارایی‌های دیجیتال شرکت سرمایه گذاری گری اسکیل (Grayscale Investments) اعلام کرد که این شرکت، صندوق سرمایه گذاری‌های بزرگ (Digital Large Cap Fund) خود را به جهت اضافه شدن چین لینک (Chainlink) آپدیت کرده است. چین لینک، دارایی پرطرفداری در میان اوراکل‌های بلاک چین است که پس از حذف ریپل (XRP) به این صندوق اضافه خواهد شد.

چین لینک به صندوق گری اسکیل اضافه می‌شود

پس از اعلام خبری مبنی بر تبدیل شدن صندوق بزرگ بیت کوین گری اسکیل (GBTC) به یک صندوق قابل معامله (ETF)، این شرکت از اضافه شدن چین لینک به دارایی‌های این صندوق خبر داد. سال قبل، بخشی از صندوق GDLC، به رمزارز ریپل اختصاص داده شده بود، اما پس از مشکلات امنیتی و دادگاهی پیش آمده، این صندوق ارز ریپل را از لیست خود حذف کرد.

علاوه بر چین لینک، صندوق بزرگ گری اسکیل رمزارزهایی همچون بیت کوین (BTC)، اتریوم (ETH)، بیت کوین کش (BCH) و لایت کوین (LTC) را نیز در لیست دارایی‌های خود دارد. هر یک از این دارایی‌ها سهم متفاوتی از صندوق را در اختیار دارند. آخرین بروزرسانی از جزییات دارایی‌های این صندوق در تاریخ سیزدهم فروردین ماه امسال اعلام شده است. به گفته گری اسکیل سبد دارایی‌های دیجیتال بزرگ این شرکت بدین ترتیب است:

“از این لحظه در پایان روز ۲ آپریل ۲۰۲۱ (۱۳فروردین ۱۴۰۰) جزییات دارایی‌های این سبد به این منوال می‌باشند: ۷۹.۸% بیت کوین، ۱۷.۵% اتریوم، ۰.۸۰% بیت کوین کش، ۱.۰۰% لایت کوین و ۰.۹۰% چین لینک. هر سهم از این سبد شامل ۰.۰۰۰۴۶۶۱۹ بیت کوین، ۰.۰۰۲۸۷۶۳۷ اتریوم، ۰.۰۰۰۴۶۸۶۹ بیت کوین کش، ۰.۰۰۱۶۶۳۰۸ لایت کوین و ۰.۰۰۹۷۳۸۳۱ چین لینک است.”

رشد ۱۲۲۳ درصدی چین لینک در ۱ سال

تغییرات صندوق GDLC گری اسکیل پس از معرفی صندوق سرمایه‌ گذاری چین لینک تراست (Chainlink Trust) منتشر شد. این صندوق تک محور، تاثیر پذیری مستقیمی از تغیرات قیمتی چین لینک، پروتکل غیرمتمرکز مسیریابی داده مبتنی بر بستر اتریوم، دارد. خبر اضافه شدن چین لینک به صندوق گری اسکیل پس از صعود کلی توکن‌های حوزه اوراکل منتشر شد.

چین لینک (LINK) در هفته گذشته ۲۱ درصد، در ماه گذشته ۱۸.۳ درصد، در ۹۰ روز گذشته ۹۶ درصد و در ۱۲ ماه گذشته ۱۲۲۳ درصد رشد را تجربه کرده است. این رمزارز در حال حاضر ۸ درصد پایین‌تر از سقف تاریخی (ATH) قیمت خود در تراز ۳۶.۵۹ دلار که ۲ ماه پیش ثبت شد، معامله می‌شود.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

اضافه شدن چین لینک
اضافه شدن چین لینک
اضافه شدن چین لینک

اضافه شدن چین لینک

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,058.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,078.24
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.178201