توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

استخراج ارزهای دیجیتال ارز آوری

استخراج ارزهای دیجیتال ارز آوری قابل‌توجهی دارد! مقام استانداری اصفهان…

سید حسن قاضی عسگر ظهر امروز در نشست خبری احداث اولین شهرک رمز ارز کشور در استان اصفهان برگزار شد، اظهار کرد: ...

استخراج ارزهای دیجیتال ارز آوری قابل‌توجهی دارد! مقام استانداری اصفهان…

استخراج ارزهای دیجیتال ارز آوری

سید حسن قاضی عسگر، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان، با بیان مزایای استخراج ارزهای دیجیتال و ارزآوری قابل‌توجه این ارزها، عنوان کرد که حتی اگر شب‌ها شمع روشن کنیم و با برقی که استفاده می‌کنیم رمز ارز تولید کنیم ارز آوری قابل توجهی خواهد داشت.

سید حسن قاضی عسگر ظهر امروز در نشست خبری احداث اولین شهرک رمز ارز کشور در استان اصفهان برگزار شد، اظهار کرد:

یکی از پروژه‌هایی که مدت‌ها به‌دنبال ایجاد و راه‌اندازی آن بوده‌ایم، مزرعه و استخراج رمز ارز در اصفهان بوده است.

وی ادامه داد:

با توجه به اینکه منطقه فریدن از نظر آب و هوایی سردسیر بود، به‌دنبال ایجاد این مزرعه در این منطقه بودیم تا این منطقه را به منطقه‌ای دانش‌بنیان تبدیل کرده و به این معنا که طرح‌های سبز با آب بری کم در این منطقه اجرایی شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت:

معتقدم انجام هر طرحی در استان باید ارزش افزوده و ارزآوری داشته باشد؛ زیرا توسعه معیشت مردم از طریق صادرات، ارزآوری و حذف مقررات زائد اتفاق می‌افتد.

وی تصریح کرد:

با توجه به مسائل گفته شده، یکی از فعالان بخش خصوصی با ما به توافق رسید تا با توجه به اینکه شهرک صنعتی فریدن بیش از ۲۰ سال بود تأسیس شده اما متروکه مانده بود، این محل به شهرک رمز ارز تبدیل شود.

قاضی عسگر در ادامه عنوان کرد:

با توجه به سردسیر بودن منطقه، مصرف انرژی طرح نیز کاهش می‌یابد. به‌دنبال راه‌اندازی مزرعه استخراج بیت کوین در منطقه‌ای بودیم که مازاد تولید برق داشته باشد بنابراین بر اساس استعلامی که از اداره کل برق استان انجام شد، سمیرم، کوهپایه و محمدآباد جرقویه دارای این ویژگی بودند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان گفت:

فعالیت استخراج رمز ارز هیچ آلایندگی ندارد. مصرف انرژی آن با توجه به سردسیر بودن منطقه کم است و پتانسیل خوبی برای بهبود وضعیت معیشتی منطقه نیز دارد.

وی در ادامه بیان کرد:

مجوزات این پروژه با همکاری دیگر دستگاه‌ها به سرعت اخذ شد و اکنون این طرح آماده کلنگ‌زنی است. بر اساس گفته‌ای که داشتم زمانی اقتصاد می‌تواند موفق باشد که مزیت‌های اقتصادی استان و ارزش افزوده‌ای که می‌تواند ایجاد کند را شناسایی کرد. این مجموعه نیز که شامل مزرعه رمز ارز، کارخانه تولید و مونتاژ دستگاه‌های ماینر(دستگاه استخراج رمز ارز)، استخر رمز ارز و مرکز علمی کاربردی برای آموزش نیروهای متخصص است در رشد اقتصادی استان تأثیر بسزایی خواهد داشت.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان با بیان اینکه تأمین انرژی مجموعه از روش‌های سبز انجام می‌شود، خاطرنشان کرد:

به‌دنبال سرمایه گذاری هستیم که نیروگاه مدرنی در کنار مجموعه تأسیس شود تا این مجموعه خودکفا شده و بتواند ۲۴ ساعته رمز ارز تولید کند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان تصریح کرد:

یکی از بهترین راه‌های مبادله با خارج از کشور که هیچ تحریمی نمی‌تواند مانع آن شود، رمز ارز است به طوری که حتی اگر شب‌ها شمع روشن کنیم و با برقی که استفاده می‌کنیم رمز ارز تولید کنیم ارز آوری قابل توجهی خواهد داشت.

قاضی عسگر اظهار کرد:

پرداخت یارانه‌های کور و غیر هدفمند بخش عمده‌ای از منابع کشور به‌صورت یارانه در حوزه برق هزینه می‌شود.

وی تصریح کرد:

قیمت برق یارانه‌ای فقط ۱۰ درصد برق صادراتی است، لازم است این آگاه‌سازی در سطح جامعه انجام شود تا با کاهش مصرف انرژی، مردم اجازه دهند، این انرژی در صنایع با ارزش افزوده مصرف شود.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان با بیان اینکه با ایجاد برخی صنایع با ارزش افزوده بالا همچون مزارع رمز ارز، آینده بهتری پیش رو خواهیم داشت، گفت:

به‌عنوان نمونه اکنون به دنبال سرمایه گذاری هستیم که بتواند یک کارخانه تولید ساعت مچی در استان تأسیس کند.

قاضی عسگر در خصوص چگونگی تأمین برق مورد نیاز این شهرک با توجه به کمبود برق در فصل تابستان، گفت:

مشوق‌هایی در نظر گرفته شده که در ساعت پیک، جواب مصرف را می‌دهد یا موجب صرفه‌جویی در مصرف برق می‌شود، از طرفی در سایر ساعات مقدار زیادی برق داریم که مصرفی ندارد. خاموش و روشن کردن نیروگاه هزینه‌بر است.

وی تصریح کرد:

مدت‌ها است دنبال راه‌اندازی طرح همزیستی هستیم، طرحی که گلخانه‌ها در کنار صنایعی که انرژی در آن هدر می‌رود تأسیس کنیم تا گلخانه‌ها گرمای مورد نیاز خود را از این طریق تأمین کنند، زیرا اکنون گلخانه‌ها با استفاده دستگاه‌های گرمایشی، منجر به تولید گازهای گلخانه‌ای و در پی آن تغییر اقلیم و کاهش بارندگی شده اند.

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار اصفهان با بیان اینکه در سالیان گذشته تعداد زیادی ماینر و دستگاه‌های استخراج در استان اصفهان کشف شده است، اظهار کرد:

بیش از ۱۰۰ هزار دستگاه در گمرک اصفهان است به دنبال تجمیع این ماینرها در مجموعه‌هایی همچون شهرک رمز ارز فریدن هستیم تا با آن رمز ارز تولید شده و بخشی از درآمد آن، به افرادی که دستگاه‌ها از آن‌ها ضبط شده است پرداخت شود.

قاضی عسگر در پایان گفت:

برخی کشورهای اروپایی اکنون در حال جایگزین کردن نیروهای بادی با نیروگاه‌های جدید دارای ظرفیت‌های بیشتر هستند. دنبال این هستیم که این نیروگاه‌ها در استان اصفهان نصب و راه‌اندازی شده و برق تولیدی آن به شهرک‌های رمز ارز داده شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

استخراج ارزهای دیجیتال ارز آوری
استخراج ارزهای دیجیتال ارز آوری

استخراج ارزهای دیجیتال ارز آوریاستخراج ارزهای دیجیتال ارز آوریاستخراج ارزهای دیجیتال ارز آوریاستخراج ارزهای دیجیتال ارز آوریاستخراج ارزهای دیجیتال ارز آوریاستخراج ارزهای دیجیتال ارز آوریاستخراج ارزهای دیجیتال ارز آوریاستخراج ارزهای دیجیتال ارز آوری

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,394.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,331.85
  • tetherTether (USDT) $ 0.999459
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.205867