توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

ارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردم میتوانند تفاوت ایجاد کنند

ارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردم میتوانندتفاوت ایجاد کنند

سادگی رمزنگاری می تواند بازی خیریه را تغییر دهد. یکی از عوامل موثر بر این امر سرمایه گذاری است...

ارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردم میتوانند تفاوت ایجاد کنند

ارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردم میتوانند تفاوت ایجاد کنند

سادگی رمزنگاری می تواند بازی خیریه را تغییر دهد. یکی از عوامل موثر بر این امر سرمایه گذاری است تاپناهگاهی را برای جوانان در معرض خطر حفظ کند.

بین بیت کوین (BTC) که مانع 50.000 دلاری را شکست و در بازارهای آلت کوین پیشرفت کرد ، ارز دیجیتال هرگز برای دلالان جذابیت چندانی نداشته است. اما انباشت سود از طریق معامله ارزش ندارد مگر اینکه این پول خرج شود. خوشبختانه ، سازمان های خیریه با توجه به استقبال جهان از رمزنگاری ، با کمک های ارز دیجیتال بیدار می شوند.

برای وندیو، کارآفرین بلاک چین ، هنگامی که یک باشگاه بدنسازی محلی در خطر بود ، او می دانست که میتواندبرای کمک از رمزنگاری توییتر استفاده کند. این فرد تأثیرگذار تماس را برای نجات مشاغلی که در دل اوست ارسال کرد.

ارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردم میتوانند تفاوت ایجاد کنند

سالن مراقبت بدنسازی یک ورزشگاه بوکس واقع در پومونا است که به جوانان محروم و در معرض خطر توجه می کند. صاحبخانه نیتا واتسون اخیراً متوجه شده است که مالکیت ساختمان سالن بدنسازی تغییر کرده است و او فقط 30 روز فرصت دارد تا تخلیه کند و خانه جدیدی برای جامعه ای که سالها در ساختن آن صرف کرده بود ، پیدا کند.

خوشبختانه ، وندیو یک مشتری قدیمی سالن بدنسازی است و طرفدار قوی استفاده از آمادگی جسمانی برای بالا بردن جوانان است. وندیو وارد شبکه علاقه مندان به بلاک چین ، معامله گران ، کارآفرینان و خود گردان شد تا بودجه خود را برای جابجایی مکان بلکه ارتقاء تجهیزات مختلف و فرسوده جمع آوری کند.

در حالی که صفحه Go Fund Me سالن بدنسازی به هدف نهایی خود نرسیده است ، کمک های کافی در فیات و ارزدیجیتال برای تأمین مکان جدید انجام شده است. وندیو به Cointelegraph گفت:

“این ورزشگاه بخش عظیمی از زندگی من بوده است و نمی توانم تصور کنم بدون آن کجا بودم. این فراتر از بوکس است ، به عنوان فردی که از طریق رمزنگاری امرار معاش می کند ، می دانستم که می توانم روی دوستانم حساب کنم که وارد عمل شوند و تغییر ایجاد کنند. “

ارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردم میتوانند تفاوت ایجاد کنند

با این حال ، این نوآوری درمقابل اجازه کمک های رمزنگاری متوقف نشد. وندیو برای جلب توجه جامعه نوظهور هنری بلاک چین ، مجموعه ای از توکن های غیرقابل نفوذ (NFT) را با موفقیت در بلاک چین Theta راه اندازی کرد که تاکنون هزاران فروخته شده است. دو مورد از این NFT ها برای جلسات مشاوره با وندیو قابل استفاده است و برخی از ابزارها را به کمک ها تزریق می کند.

پرکردن شکاف بین دلالان و امور خیریه پدیده ای نسبتاً جدید در اکوسیستم دارایی های غیر متمرکز است ، اگرچه به احتمال زیاد محبوبیت بیشتری پیدا خواهد کرد زیرا نام های شناخته شده در فضا برای اهداف خیریه از رمزنگاری استفاده می کنند. با اجتناب از اپراتورهای پرداخت ، افراد میانی و پردازنده های شخص ثالث ، بیشتر از هر کمک ارز رمزنگاری شده قابل دریافت است.

پروژه های دیگر مدتهاست که از طریق بنیاد کسلر و انجمن زوال عقل آمریکا کمکهای مالی به بیت کوین دریافت می کنند. اخیراً ، PAWS Animal Rescue در شیکاگو پذیرش کمکهای مالی در Dogecoin (DOGE) را آغاز کرد. حتی اگر در مورد PAWS هیچ NFT دخیل نباشد ، جذابیت کمک به سگها با چنین نشانه محبوبی غیرقابل انکار است.

اخیراً ، بخش بلاک چین از موسسات خیریه متمرکز بر کمک به فعالیت های بشردوستانه در افغانستان حمایت کرده است. در حالی که هزاران پناهجو در سراسر جهان به دنبال خانه های جدید هستند ،شرکت مشاوره Visualize Value اخیراً با نیروهای CARE برای فروش NFT هایی که نیازهای اضطراری یک خانواده را پوشش می دهد ، همکاری کرد.

این کمک های مالی هر چقدر هم تاثیرگذار باشد ، ممکن است به راحتی رمزنگاری باشد که در نهایت کاربران بیشتری را به ارسال وجه سوق می دهد. به طور کلی ، روش سنتی برای اهدای آنلاین شامل پر کردن یک فرم طولانی ، وارد کردن دستی اطلاعات کارت اعتباری و سایر مراحل برای تکمیل کمک مالی است. در مقابل ، برای سرمایه گذاران رمزنگاری که با تراکنش بلاک چین راحت هستند ، ارسال بیت کوین یا اتریوم(ETH) ماهیت دوم است. در این مورد ، به جای پیشنهاد دادن NFT های پنگوئن ، آنها به یک هدف عادلانه کمک می کنند.

یک نگاه معمولی به برخی از پست های موجود در Twitter Crypto ممکن است کمی عجیب به نظر برسد. جدول زمانی مملو از شیل های تصادفی ، کلاهبرداری های مختلف ، معامله گرانی که پیروزی خود را جشن می گیرند و داستان افرادی که مبلغ ناگفته ای را به دلیل شیوه های بد معاملاتی از دست می دهند ، پر می کند. در حالی که ممکن است برای یک فرد خارجی خشن به نظر برسد ، با این حال ، کسانی که می توانند در فضا حرکت کنند می توانند الماس های خیریه را در مناطق ناهموار پیدا کنند.

منبع خبر:سایت www.cointelegraph.com

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

صفحه اصلی

ارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردمارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردمارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردمارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردمارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردمارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردمارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردمارزهای رمزنگاری شده با کمک به مردم

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,399.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,334.87
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.206662