توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اخبار ریکاوری قیمت اتریوم

اخبار ریکاوری قیمت اتریوم

پادشاه آلت کوین ها و دومین رمز ارز بزرگ جهان یعنی اتر، هم اکنون بالاخره سطح قیمتی 2 هزار دلار را پس گرفته و بنا به داده های وب سایت معتبر CoinGecko...

اخبار ریکاوری قیمت اتریوم

اخبار ریکاوری قیمت اتریوم

پادشاه آلت کوین ها و دومین رمز ارز بزرگ جهان یعنی اتر، هم اکنون بالاخره سطح قیمتی 2 هزار دلار را پس گرفته و بنا به داده های وب سایت معتبر CoinGecko هم اکنون در سطح قیمتی 2130 دلار معامله می‌شود.

در 24 ساعت گذشته و در شبانه روزی که گذشته اتر حدوداً 8 درصد افزایش قیمت را تجربه کرده است.

در روز جمعه 25 ژوئن اتریوم در زیر خط حمایتی خود شیرجه رفت و آخر هفته (آخر هفته اروپا یعنی شنبه و یکشنبه) در سطح قیمتی 1730 دلار معامله شد.

بنا به گزارش U.Today روز شنبه تعداد اتر های قفل شده در قرارداد اتریوم به رقم بسیار بالای 5.08 درصد از تمامی اتر های موجود رسیده که نقطه عطف بسیار مهمی برای ویتلیک بوترین و تیم توسعه دهنده اتریوم است.

اتریوم این افزایش قیمت خود را تا حدودی مدیون هاردفورک جدید خود یعنی برلین است چرا که در این هاردفورک با ارائه شدن EIP-1559 مقیاس پذیری آن افزایش خواهد یافت و علاوه بر آن هزینه کارمزد های نیز به طور محسوسی کم خواهد شد که همین موضوع خشم استخراج کنندگان این رمز ارز را برانگیخته و آنها حتی تهدید به حمله 51 درصدی کردند.

همانطور که برای شما همراهان گرامی mk-exnews گزارش دادیم، دولت چین به دبنال سرکوب استخراج کنندگان ارز های دیجیتال است و بنا به همین موضوع، سختی شبکه بیت کوین با کاهش شدید مواجه شده و این موضوع برای اتریوم نیز رخ داده چرا که استخراج کنندگان چینی اتر نیز دستگاه های خود را خاموش کرده اند و حالا سختی شبکه اتر نیز با افت شدید مواجه شده است و شاید یکی دیگر از دلایل افزایش قیمت اتر نیز همین موضوع باشد.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

اخبار ریکاوری قیمت اتریوم
اخبار ریکاوری قیمت اتریوم

اخبار ریکاوری قیمت اتریوماخبار ریکاوری قیمت اتریوم

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,499.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,133.84
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.181601