توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اتریوم 2.0 مردم را شگفت زده نخواهد کرد

اتریوم 2.0 مردم را شگفت زده نخواهد کرد

اتریوم 2.0 که به عنوان نجات دهنده و رستگاری بخش شبکه اتریوم شناخته می‌شود و مردم برای مدت طولانی منتظر هستند بعید بنظر...

اتریوم 2.0 مردم را شگفت زده نخواهد کرد

اتریوم 2.0 مردم را شگفت زده نخواهد کرد

اتریوم 2.0 که به عنوان نجات دهنده و رستگاری بخش شبکه اتریوم شناخته می‌شود و مردم برای مدت طولانی منتظر هستند بعید بنظر می‌رسد که بتواند مشکلات شبکه اتریوم را رفع کرده و حتی منجر به پیشرفت آن شود.

تیم توسعه دهنده Ethereum برای رفع نگرانی های دیرینه در مورد Ethereum، از راه اندازی اتریوم 2 به عنوان مجموعه ای از اصلاحات در مدل فعلی اتریوم و از جمله مهاجرت از الگوریتم گواه اثبات کار (Pow) به الگوریتم گواه اثبات سهام (Pos) خبر دادند و در صورت رخ دادن چنین اتفاقی، مردم می‌توانند بلاک ها را استخراج کرده و معاملات را بر اساس تعداد کوین هایی که در اختیار دارند تأیید کنند.

پیش از این، تیم توسعه دهنده اتریوم اظهار داشته بود که روند انتقال به الگوریتم گواه اثبات سهام تا پایان سال 2021 انجام خواهد شد.

ویتالیک بوترین خالق Ethereum در مصاحبه ای که اخیراً با نشریه فورکست داشت اعلام کرد که آنها چالش بزرگی در پیش روی خود دارند ولی کارکنانی بزرگتر و قوی تر از این چالش در اختیار دارند.

در حال حاضر اتریوم از الگوریتم گواه اثبات کار استفاده می‌کند و فقط در حدود 15 معامله در ثانیه در این شبکه انجام می‌شود که البته همین حجم تقریباً دو برابر تراکنش های انجام شده بر روی شبکه بیت کوین است و به دنبال کم بودن تعداد تراکنش های شبکه Ethereum، کارمزد شبکه آن بسیار بالاست و از آنجا که تعداد معاملات در ثانیه بسیار کم است، هزینه پرداش سریعتر معاملات بالاتر رفته است.

آخرین تغییرات اعلام شده از سوی تیم توسعه دهنده Ethereum، سازگاری با محیط زیست و کاهش هزینه اتریوم است و علاوه بر آن تیم توسعه دهنده Ethereum به دنبال ابزار جدیدی برای کدنویسی است و به دنبال کدنویسی جدید به دنبال پیشرفت زیر ساخت های این شبکه هستند.

اتریوم 2.0 سالهاست که در دست توسعه می‌باشد و باعث شده که کاربران این سوال را داشته باشند که چه زمانی این به روزرسانی ارائه خواهد شد و در این به روزرسانی، کاهش هزینه استخراج و مصرف انرژی اعمال خواهد شد و عملکرد شبکه نیز با کاهش زمان بلاک ها و افزایش اندازه بلاک ها ارتقا خواهد یافت و علاوه بر آن شاردینگ فقط برای برنامه هایی مفید است که می‌توانند به طور مستقل کار کنند و هرچند وقت یکبار فقط به همگام سازی نیاز دارند و با این وجود به دلیل ذات غیرمتمرکز دیفای پردازش ها به خرد کردن نیاز دارند و همین موضوع منجر به کند شدن کل روند معاملات می‌شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

اتریوم 2.0 مردم را شگفت زده نخواهد کرد
اتریوم 2.0 مردم را شگفت زده نخواهد کرد
اتریوم 2.0 مردم را شگفت زده نخواهد کرد
  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,429.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,113.73
  • tetherTether (USDT) $ 1.01
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.180223