توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اتریوم نجات بخش ارزهای دیجیتال

اتریوم نجات بخش ارزهای دیجیتال؛ اتریوم بیش از ۱۵۰۰ دلار شد !!!

گاوهای بیت کوین تنها چند ساعت پس از بسته شدن اتریوم در بالای ۱۵۰۰ دلار، قیمت BTC را از سطح مقاومت اصلی آن عبور دادند.در تاریخ ۱۴ بهمن ، اتریوم (ETH) با افزایش فعالیت در بازار مشتقات، سیگنال‌های خوبی مبنی بر خوش‌بین بودن تریدرها در بلند مدت برای بزرگترین آلتکوین بازار...

اتریوم نجات بخش ارزهای دیجیتال؛ اتریوم بیش از ۱۵۰۰ دلار شد !!!

اتریوم نجات بخش ارزهای دیجیتال
نویسنده : ع.زنجان

گاوهای بیت کوین تنها چند ساعت پس از بسته شدن اتریوم در بالای ۱۵۰۰ دلار، قیمت BTC را از سطح مقاومت اصلی آن عبور دادند.

در تاریخ ۱۴ بهمن ، اتریوم (ETH) با افزایش فعالیت در بازار مشتقات، سیگنال‌های خوبی مبنی بر خوش‌بین بودن تریدرها در بلند مدت برای بزرگترین آلتکوین بازار دریافت کرد و همچنین شاهد شکسته شدن قیمت اتریوم و رسیدن به بالاترین قیمت خود در ۱۵۵۷ دلار بود.

قیمت بیت کوین نیز با شکست صعودی روبرو شد که در نهایت از مقاومت ۳۵۰۰۰ دلار عبور کرد و در حال حاضر با قیمت ۳۶۵۲۰ دلار معامله می‌شود.

اتریوم نجات بخش ارزهای دیجیتال

شخصیت‌های برجسته تجاری مانند ایلان ماسک، مایکل سایلور و مارک کوبان همچنان مردم را به بحث درمورد مزایای فناوری بلاک چین و امور مالی غیرمتمرکز مشغول کردند. کوبان در اظهارات خود به گروه ردیت Wallstreetbets گفت:

سهام آینده در بلاک چین خواهد بود. کوین (USDC) اکنون با بلاک چین استلار ادغام شده است و این امکان را فراهم می‌کند که استیبل کوین در شبکه Stellar معامله شود و احتمالاً برخی از فشارهای شبکه اتریوم را کم کند.

اتریوم نجات بخش ارزهای دیجیتال

داده‌های Glassnode نشان می‌دهد که حجم معاملات USDC در اتریوم طی سال گذشته به طور پیوسته در حال افزایش است زیرا این کوین که صرافی Coinbase پشتیبان آن است به طور پیوسته در حال گرفتن موقعیت تتر (USDT) است. استفاده از بلاک چین استلار کارمزد تراکنش‌های USDC را تا حد زیادی کاهش می‌دهد و فضای شبکه اتریوم را آزاد می‌کند.

افزایش ارزش بازارهای سنتی در پی سقوط سهام‌های میم

هیاهوی پیرامون سهام‌های Wallstreetbets مانند GameStop (GME) ،AMC و BlackBerry (BB) کاهش یافت، زیرا قیمت آنها ضررهای زیادی را در ۱۳ بهمن داشت. در حالی که سهام‌های “میم” شاهد افت قیمت خود بود ، S&P 500 ، داو جونز و نزدک عملکرد خوبی را در این روز داشتند و با رشد ۱.۳۹٪ ، ۱.۵۷٪ و ۱.۵۶٪ بسته شدند. قیمت نقره ۸.۴۴٪ کاهش یافت و به ۲۶.۶ دلار رسید.

آلتکوین‌ها راه بیت کوین را ادامه می‌دهند

اتریوم نجات بخش ارزهای دیجیتال

از آنجا که جهش در قیمت اتریوم باعث افزایش خوش بینی در این بخش شد، شاهد عملکردهای قیمتی قوی از طریق آلتکوین‌های متعدد بودیم.

لایت کوین (LTC) با رشد ۱۴ درصدی روبرو شد و در حال حاضر با قیمت ۱۵۱ دلار معامله می‌شود. همچنین میکر (MKR) عملکرد قوی خود را ادامه داد و رشدی بالای ۱۰ درصد را تجربه کرد.

در حال حاضر حجم کل بازار رمز ارزها ۱.۰۹ تریلیون دلار است و میزان تسلط بیت کوین ۶۲.۳٪ است.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اتریوم نجات بخش ارزهای دیجیتالاتریوم نجات بخش ارزهای دیجیتالاتریوم نجات بخش ارزهای دیجیتالاتریوم نجات بخش ارزهای دیجیتال

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,399.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,334.87
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.206662