توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اتریوم لایه دو TVL به بالاترین حد خود می رسد

اتریوم لایه دو TVL به بالاترین حد خود می رسد

Layer 2 TVL در طول چند ماه گذشته بیش از دو برابر شده است...

اتریوم لایه دو TVL به بالاترین حد خود می رسد

اتریوم لایه دو TVL به بالاترین حد خود می رسد
نویسنده: یوسفی

Layer 2 TVL در طول چند ماه گذشته بیش از دو برابر شده است و به بالاترین سطح تاریخ خود یعنی 5.64 میلیارد دلار رسیده است.

ارزش کل قفل شده (TVL) در شبکه های لایه دوم اتریوم (L2) به اوج جدیدی رسیده است زیرا هزینه های گاز به طور پیوسته در حال افزایش است و باعث پذیرش بیشتر می شود.

اتریوم لایه دو TVL به بالاترین حد خود می رسد

پلتفرم تجزیه و تحلیل لایه 2 L2beat در حال حاضر گزارش می دهد که مقدار کل ارزش قفل شده در پروتکل ها و شبکه های مختلف L2 به بالاترین حد خود یعنی 5.64 میلیارد دلار رسیده است.

راه‌حل‌های مقیاس‌بندی L2 توان عملیاتی بسیار بالاتر و کارمزد تراکنش‌های کمتری را ارائه می‌کنند و از نظر پذیرش در نوامبر افزایش یافته‌اند که بالاترین میانگین هزینه‌های گاز را در تاریخ شبکه اتریوم داشته است.

آربیتروم با 2.67 میلیارد دلار قفل شده، یا حدود 45 درصد از کل، سهم بزرگ بازار L2 را دارد.

اتریوم لایه دو TVL به بالاترین حد خود می رسد

صرافی مشتقات غیرمتمرکز dYdX با 975 میلیون دلار در TVL در جایگاه دوم قرار دارد و Loopring L2 DEX با 580 میلیون دلار در جایگاه سوم قرار دارد، با این حال توکن LRC خود بیشتر ارزش قفل شده آن را تشکیل می دهد.

لایه 2 TVL از ابتدای اکتبر بیش از دو برابر شده است و 110 درصد از 2.68 میلیارد دلار به سطح فعلی رسیده است.

طبق Bitinfocharts، میانگین کارمزد تراکنش‌های اتریوم در حال حاضر حدود 40 دلار است. آنها در 9 نوامبر به دومین بالاترین سطح خود یعنی حدود 65 دلار رسیدند و طی چهار ماه گذشته 700 درصد افزایش یافته اند.

قیمت بنزین بسته به عملیات متفاوت است، یک انتقال توکن ساده ERC-20 می‌تواند در حال حاضر حدود 45 دلار هزینه داشته باشد و یک تعامل قرارداد هوشمند پیچیده‌تر یا مبادله Uniswap می‌تواند 140 دلار هزینه بر طبق Etherscan داشته باشد.

ثبت نام در سرویس نام اتریوم می تواند صدها دلار هزینه گاز داشته باشد، علیرغم اینکه نام دامنه واقعی فقط چند دلار در سال هزینه دارد.

از ماه اکتبر، پلتفرم‌های DeFi سازگار چند زنجیره‌ای شاهد ورود بی‌سابقه‌ای بوده‌اند، زیرا سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان تلاش کردند از شبکه اتریوم به دلیل افزایش هزینه‌های گاز اجتناب کنند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوب

صفحه اصلی

اتریوم لایه دو TVL به بالاترین حد خود می رسداتریوم لایه دو TVL به بالاترین حد خود می رسداتریوم لایه دو TVL به بالاترین حد خود می رسد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,558.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,355.91
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.207299