توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

اتریوم با نزدیک شدن به 5 هزار دلاربه تورم بازگشت

اتریوم با نزدیک شدن به 5 هزار دلاربه تورم بازگشت

پس از آنکه تحلیلگران جی پی مورگان چیس (JPMorgan Chase) آن را در مقابل بیت کوین ...

اتریوم با نزدیک شدن به 5 هزار دلاربه تورم بازگشت

اتریوم با نزدیک شدن به 5 هزار دلاربه تورم بازگشت

پس از آنکه تحلیلگران جی پی مورگان چیس (JPMorgan Chase) آن را در مقابل بیت کوین در برابر افزایش نرخ ها توصیه کردند، دومین ارز دیجیتال بزرگ جهان از مرز 4700 دلار عبور کرد.

دارایی بومی بلاک چین اتریوم اتر (ETH) رکورد جدیدی را در 8 نوامبر ثبت کرد که با افزایش قیمت ارزهای دیجیتال پیش از گزارش تورم کلیدی ایالات متحده در این هفته حمایت شد.

قیمت ETH در 24 ساعت گذشته 3.30 درصد افزایش یافت و برای اولین بار در تاریخ به 4770 دلار رسید زیرا بیت کوین (BTC) 66000 دلار را پس گرفت که نشان دهنده همبستگی مثبت قوی بین این دو دارایی دیجیتال است.

اتریوم با نزدیک شدن به 5 هزار دلاربه تورم بازگشت
جدول همبستگی ارزهای دیجیتال (بر اساس داده های جمع آوری شده در 24 ساعت گذشته). منبع: Crypto Watch

بازگشت فشار تورمی

اقتصاددانان وال استریت پیش‌بینی کردند که شاخص قیمت مصرف‌کننده آمریکا (CPI) در ماه اکتبر قبل از گزارش تورم اداره آمار کار در روز چهارشنبه به 5.8 درصد افزایش یابد. این یک پله از سرعت 5.4 درصدی ثبت شده در سپتامبر است که بالاترین میزان از سال 1990 است.

علاوه بر این، پیش‌بینی‌های اجماع مشاهده شده توسط بلومبرگ نشان می‌دهد ،که قیمت‌های مصرف‌کننده در ایالات متحده بین سپتامبر و اکتبر 0.6 درصد افزایش یافته است، در حالی که بین اوت و سپتامبر 0.4 درصد افزایش یافته است.

اتریوم با نزدیک شدن به 5 هزار دلاربه تورم بازگشت
تورم کل ایالات متحده منبع: بلومبرگ، اداره آمار کار

آخرین آمار تورم پس از نشست سیاست گذاری فدرال رزرو در هفته گذشته منتشر شد. بانک مرکزی ایالات متحده تصمیم گرفت برنامه خرید ماهانه 120 میلیارد دلاری خود را کاهش دهد تا قیمت‌های مصرف‌کننده در حال افزایش مداوم را مهار کند و آنها را به هدف 2 درصدی خود کاهش دهد.

اما مقامات فدرال رزرو به دیدگاه بلندمدت خود مبنی بر اینکه تورم ماهیت «گذرا» دارد، پایبند ماندند و در نهایت تصمیم گرفتند که نرخ بهره معیار خود را نزدیک به صفر نگه دارند. با توجه به بازدهی بالای بیت کوین در دوره نرخ بهره بسیار پایین و خرید گسترده اوراق قرضه، این حرکت صعودی ، بیت کوین را دست نخورده نگه داشت.

تکنیک های قیمت ETH

ویژگی‌های فنی اتر از چشم‌انداز صعودی پشتیبانی می‌کنند، با روند صعودی قیمت به سمت خط روند مقاومت کانال صعودی غالب آن – نزدیک منطقه 4800 تا 5000 دلار – همانطور که در نمودار زیر نشان داده شده است.

اتریوم با نزدیک شدن به 5 هزار دلاربه تورم بازگشت
نمودار قیمت روزانه ETH/USD با تنظیم کانال صعودی آن. منبع: TradingView

به‌علاوه، راه‌اندازی در حال شکست Bull Flag نیز هدف سود اتر را به نزدیک به 4800دلار تغییر داد.

Bernhard Rzymelka، مدیر عامل بازارهای جهانی در Goldman Sachs، پیش‌بینی می‌کند که اتر تا دسامبر سال 2021 به 8000 دلار برسد، اگر توکن انتظارات تورمی را دنبال کند.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

اتریوم با نزدیک شدن به 5 هزار دلاربه تورم بازگشتاتریوم با نزدیک شدن به 5 هزار دلاربه تورم بازگشتاتریوم با نزدیک شدن به 5 هزار دلاربه تورم بازگشتاتریوم با نزدیک شدن به 5 هزار دلاربه تورم بازگشت

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 49,494.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,134.83
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.179315