توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

آیا شکایت از تتر در راه است؟

آیا شکایت از تتر در راه است؟

بنا به آقای روزنگرن، استیبل کوین تتر به چالشی قابل درک برای ثبات مالی تبدیل شده و بانک مرکزی ایالات متحده بشدت آنرا زیر نظر دارد...

آیا شکایت از تتر در راه است؟

آیا شکایت از تتر در راه است؟

بنا به آقای روزنگرن، استیبل کوین تتر به چالشی قابل درک برای ثبات مالی تبدیل شده و بانک مرکزی ایالات متحده بشدت آنرا زیر نظر دارد؛

بانک مرکزی ایالات متحده بر این باور است که کلاهبرداران و مجرمان زیادی با استفاده از تتر به راحتی فعالیت غیرقانونی خود را انجام داده و کسی هم متوجه آنها نمی‌شود و علاوه بر آن آنها معتقدند که افراد زیادی با استفاده از تتر در بازار ها اخلال ایجاد می‌کنند و بانک مرکزی ایالات متحده گروهی را برای شناسایی و دستگیر کردن این افراد تشکیل داده است.

آقای روزنگرن به عنوان رییس بانک مرکزی ایالت بوستون فعالیت می‌کند.

وی در این مورد افزود:
من فکر می‌کنم که ما باید آزادانه تر در مورد اخلالگران بازار ها فکر کنیم و بنظر من قطعا یکی از ابزار این افراد استیبل کوین هایی همچون تتر هستند و من واقعا نگران این موضوع هستم که هیچگونه نظارتی بر روی بازار استیبل کوین ها وجود ندارد و آنها روز به روز بیشتر رشد می‌کنند و نقش خود را در اقتصاد ما افزایش می‌دهند و ما باید هرچه سریعتر این ارز های دیجیتال را جدی بگیریم و نظارت بر آنها را افزایش دهیم.

مدیر ارشد فناوری پروژه تتر آقای پائولو آردوینو گفت که صحبت های یک مقام رسمی در مورد تتر نشان دهنده اهمیت رشد استیبل کوین ها و رشد سایر رمز ارز ها و دنیای بلاکچین است.

تتر به بخش مهمی در دنیای ارز های دیجیتال تبدیل شده و علی‌رغم اخبار منفی که از سوی آژانس های قضایی در مورد آن به گوش می‌رسد اما این رمز ارز تا به امروز بیشتر حجم معاملات روزانه را به خودش اختصاص داده و روز به روز بر محبوبیت آن افزوده می‌شود.

صفحه اصلی

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

آیا شکایت از تتر در راه است؟
آیا شکایت از تتر در راه است؟
آیا شکایت از تتر در راه است؟

آیا شکایت از تتر در راه است؟آیا شکایت از تتر در راه است؟آیا شکایت از تتر در راه است؟

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 57,185.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,512.27
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.217943