توسعه دهنده: اسماعیل زاده

اخبار ارزهای دیجیتال

اخبار و خرید و فروش بیت کوین و آلت کوین ها

آمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولد

آمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولد

جی پی تیریوت، مدیر عامل شرکت آپ هولد، گفت که ماهیت زندگی در آمریکای لاتین ...

آمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولد

آمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولد

جی پی تیریوت، مدیر عامل شرکت آپ هولد، گفت که ماهیت زندگی در آمریکای لاتین برای موارد استفاده مبتنی بر بیت کوین هست.

رئیس السالوادور گفت که پذیرش بیت کوین در السالوادور باعث ایجاد یک انقلاب دارایی دیجیتال در آمریکای لاتین شده است و اگر مردم بتوانند ارزهای رمزنگاری شده، پول های فیات و ارزهای دیجیتال بانک مرکزی آینده را بر روی یک زیرساخت مبادله کنند، منطقه می تواند حتی بیشتر از این سود ببرد.

جی پی تیریوت، مدیر عامل آپ هولد در صحبت با کوین تلگراف تاکید کرد که ماهیت زندگی در آمریکای لاتین برای موارد استفاده مبتنی بر بیت کوین مورد نیاز است و گفت که با ادامه رشد پذیرش کریپتو، منطقه بیشترین سود را خواهد برد.

آمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولد

ونزوئلا و کلمبیا به جز السالوادور، دو برجسته ترین پذیرندگان رمزنگاری در منطقه هستند. تيريوت توضيح داد كه با اين وجود، ساير كشورها به سرعت شكاف را كم مي كنند و السالوادور به عنوان يك كاتاليزور عمل مي كند. از 7 میلیون کاربر آپ هولد، 1.4 میلیون نفر از آمریکای لاتین سرچشمه می گیرند و نرخ بالای پذیرش در منطقه همچنان بازیگران جهانی را به خود جذب می کند.

او گفت که بیت کوین ابتدا توسط افراد بدون بانک و کسانی که حواله ارسال یا دریافت می کنند، پذیرفته می شود. با این حال، بانک مرکزی از بزرگترین ارزهای دیجیتال برای بازرگانان محبوب تر خواهند شد. او افزود: «بسیاری از کسب‌وکارها ممکن است به‌طور قابل‌توجهی چیزی پایدار را برای تراکنش‌ها ترجیح دهند، اما سبدهای سرمایه‌گذاری بسیار بیشتر از بیت‌کوین سود می‌برند.»

آمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولد

با وجود کانال‌های مناسب برای تبدیل بین بیت‌کوین، دلار آمریکا و هر CBDC بالقوه، کاربران واقعاً می‌توانند از هر شکل ارزی که برای مورد استفاده‌شان بهتر است استفاده کنند.

تیریوت در مورد بانک مرکزی (CBDC) اشاره کرد که لازم نیست هر کشوری ارز دیجیتال خود را بسازد، زیرا پذیرش یک ارز موجود آسان است. وی افزود که هدف اصلی کشورهای آمریکای لاتین باید یک سیستم کاربردی باشد که در آن هر کسی در منطقه بتواند به سادگی بین دارایی ها مبادله کند.

همانطور که تیریوت اشاره کرد، آمریکای لاتین در سال 2021 از رشد قابل توجهی در تامین مالی ارزهای دیجیتال برخوردار بوده است. صرافی ارزهای دیجیتال مکزیکی به لطف افزایش سرمایه 250 میلیون دلاری، اولین کریپتو تک شاخ منطقه شد.

مرکادو بیت کوین، یک صرافی کریپتو برزیل، نیز یک دور کلان تامین مالی را تکمیل کرد و 200 میلیون دلار در SoftBank تامین مالی کرد. تيريوت اظهار داشت: “خيلي خوب است، و ما انتظار داريم تعداد زيادي از آنها در راه باشند”.

با توجه به اینکه بانکداری افراد بدون بانک یکی از ستون های اصلی فلسفی و عملی ارزهای دیجیتال است، این می تواند به معنای ارائه خدمات مالی به مردم برای اولین بار باشد که رقیب یا پیشی گرفته از هر چیزی در سیستم قدیمی است.

تیریوت ادامه داد که این بدان معناست که خانواده‌هایی که به حواله‌ها وابسته هستند، مجبور نیستند 10 تا 20 درصد درآمد خود را توسط شرکت‌های انتقال پول کاهش دهند. این بدان معناست که به معنای واقعی کلمه، هر کسی می‌تواند شروع به ساخت یک سبد سرمایه‌گذاری کند. اساساً استاندارد زندگی را تغییر خواهد داد.

خرید و فروش ارزدیجیتال

اینستاگرام

یوتیوپ

صفحه اصلی

آمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولدآمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولدآمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولدآمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولدآمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولدآمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولدآمریکای لاتین بیشترین سود را از رمزارزها خواهد برد:مدیر اجرایی آپ هولد

  • bitcoinBitcoin (BTC) $ 54,576.00
  • ethereumEthereum (ETH) $ 4,122.88
  • tetherTether (USDT) $ 1.00
  • dogecoinDogecoin (DOGE) $ 0.206839